Poprzedni temat «» Następny temat
Calebos
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2012-11-12, 15:16   

Poczekajcie, zaraz Tyrion wam dowali.
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-11-12, 15:58   

Mia?em sie wczoraj wypowiedziec ale padlem. Napisze krotko ten czlowiek mnie wk*^&%^%a swoim zachowaniem, jest niereformowalny na jakiekolwiek prosby reaguje agresja lub calkowitym ignorowaniem.
Mam admina ale w takich sytuacjach wole poradzic sie ludzi z klanu to nie jest moj prywatny serwer. Co innego jak mam pewnosc co do 1000% czitera to daje sie bana bez zastanowienia.
Nastepnym razem zastosuje sie do tematu ktory podlinkowal Batar
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik Konfucjusz2000 
starszy rewirowy



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2012

Posty: 449
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-12, 17:46   

Do?wiadczenie z praktyki - od ?amania zasad nie odstrasza ludzi wysoko?? kary, ale jej nieuchronno?? i szybko?? wykonania, a zatem nie ma co przymyka? oka na przewinienia graczy - za ka?dy objaw chamstwa, baserape itp powinien dosta? kicka/bana, ale czy ban na zawsze to ju? trzeba si? powa?niej zastanowi?.
_________________
"wąsy i broda - kto nie ma ten trzoda" - Konfucjusz
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   65%   32/49
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-11-26, 22:43   

No i kolejny raz calebos pokazywa? klas? na serwie i specjalnie wlatywa? jetem w helke pisz?c jak mi to udowodnisz ze to specjalnie czy nie, bo napisa?em ?eby tak nie robi? bo robi to specjalnie. Ten gracz notorycznie siebie z nas jaja robi zachowuje si? jak by to by? jego prywatny serwer, wydaje mu si? ze jest nietykalny, prowokuje ca?y czas ja mam do?? tego cz?owieka. Zrezygnowa?em z latania bo pĂł?niej robi? to ca?y czas.
Ostatnio zmieniony przez jajeczkoo 2012-11-26, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik Orenos 



Informacje
Dołączył: 21 Cze 2010

Posty: 363
Skąd: RFN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-11-27, 02:55   

Dajcie mu bana na pĂłl roku to mo?e co? dotrze do tego (najwidoczniej) pustego ?ba.


PS. http://www.youtube.com/watch?v=jzNHEiDaSxM
Ostatnio zmieniony przez Orenos 2012-11-27, 06:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   78%   32/41
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-11-28, 03:42   

Wlatywal w swoich i robil teamkill czy wlatywam jetem w wroga helke ? Jesli to drugie to nie jest zabronione z tego co pamietam ^^
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2012-11-28, 07:51   

tyr8338 napisał/a:
Wlatywal w swoich i robil teamkill czy wlatywam jetem w wroga helke ? Jesli to drugie to nie jest zabronione z tego co pamietam ^^


Podaj mi chociaz jeden konkretny powod wlatywania w kogos jetem. Punktow za to nie ma a robi to specjalnie bo sobie poradzic normalnymi metodami nie moze wiec jest to utrudnianie gry i jak pisalem jeszcze sie z tego cieszy. Moze wszyscy zacznijmy tak robic to zobaczymy ile osob zostanie na serwie.... Ciekawe co by mi powiedzial Wodzu jak bym mu sie w jeta 5 razy pod rzad wpierdolil jetem i smial z tego, mysle ze bylby wkurwiony.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [BF]SniperPatryk 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 15 Sie 2012

Posty: 243
Skąd: Toru?/KrakĂłw
Wysłany: 2012-11-28, 10:16   

rwij_papucie napisał/a:
Ciekawe co by mi powiedzial Wodzu jak bym mu sie w jeta 5 razy pod rzad wpierdolil jetem i smial z tego, mysle ze bylby wkurwiony.
Po pierwsze, nie da?by? rady wlecie? :P
_________________
YNWA !
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   57%   19/33
Użytkownik [ZPTT]Rampalt 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 03 Lip 2011

Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-28, 14:49   

Je?li chodzi o bana to oczywi?cie zgadzam si? z Wami , bo ten kole? po prostu za du?o sobie pozwala , jestem za banem . Zrobi nam rĂł?nice jednego calebosa mniej :roll: ?
Poza tym sprawa z jetem , jakie? odzywki w stron? klanu , i wszystko zbiera si? w kup? , 1 ostrze?enie dzieli go od perma a my go tak w?a?ciwie nie chcemy zauwa?y? :...: :ban:
_________________
Będzie żołnierz, jak będą pieniądze.
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   24%   8/33
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-11-29, 01:34   

Jak ktos wlatuje w ciebie jetem rwij to wez sobie radar i bedziesz go widzial z daleka wiec nie da rady tego zrobic.

Wlatywanie jetem w helke to normalna taktyka jak kazda inna tym bardziej, ze latwo temu zaradzic majac radar pozatym jak helka ma malo hp i potraci ja jet to ona sie rozwali a jet przetrwa - mozna tez wyskoczyc z jeta tuz przed zderzeniem i przezyc, a przy tym zniszczyc przeciwnika.

Banowanie stalych graczy za tego typu rzeczy jest bardzo zlym pomyslem :P

Natomiast jesli bedzie wyzywal czy obrazal klan / graczy lub teamkillowal to oczywiscie bana powinien dostac.
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik calebzzz



Informacje
Dołączył: 08 Kwi 2013

Posty: 1
Skąd: Medalionowa
Wysłany: 2013-04-08, 16:46   

@Wodzu

http://www.forum.ptt-klan...88#.UWLS__JNp1M

Wodzu z ca?ym szacunkiem, ale dlaczego piszesz ?e kto? z nas kogo? wyzwa? ? Je?li ju? to od Waszego klanu lec? teksty typu pizdy i to co bahamie, gladiemu albo quakesterowi przyjdzie na j?zyk.
Gramy[?my] na waszym serwie od ponad roku i jako? wcze?niej problemu nie by?o. Nawet da?o rade potrolowa? batara dla jaj, ktĂłry si? powkurwia?,ale potem odpu?ci? i znowu grali?my dalej razem bo jest w stanie wykaza? si? odrobin? obiektywizmu w odrĂł?nieniu od dwĂłch lamek ktĂłre od jakiego? czasu non stop si? do czego? przypierdalaj?. Sam ten w?tek jak teraz czytam to mĂłwi samo przez si?. Ukrad?em mu czo?g ? Wlecia?em w niego samolotem ? No i te k?amstwa, ?e to friendly fire pojazdĂłw robi? :brawo:

@quakster W momencie kiedy jeste? w powietrzu masz pe?ne prawo dosta? na twarz TV bo tak zaprojektowali t? map?, ?e akurat si?ga tam TV.
Skoro boisz si? dosta? strza?a to nie startuj, wtedy b?dziesz na respie i tam spoko zasada baserape jest na miejscu.
To samo jaki? SongoPL czy jako? tak, kampi typ na respie z AA schowany za kontenerem i oskar?a mnie o baserape kiedy niszcz? go czo?giem...

Szkoda ?e batar i qoobek nie gra ju? tak cz?sto na serwie wtedy zobaczyliby jak dobrze dzia?a "wybiĂłrcza" administracja.
Szkoda bo by? fajny serw, podobnego zdania s? te? inne klany z tego co wczoraj rozmawia?em.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Użytkownik c4rloz
[Usunięty]
Sekcja BF


Informacje
Wysłany: 2013-04-08, 18:10   

Brawo PTTK, wre?cie sie ktos pozno? na tych dwoch hackerach! Widzili?ta ile p4bloz ma killi z noza omg ze tez PB go nie zbanowal jeszcze... Jak bym mial kase na PKS to to bym pojechal do nich i napierdolil jednemu albo drugiemu za trolowanie.

ps. pomozeta ich usunac z TSa bo od 10 lat mi siedza na nim i obrazaja

sorka za bledy ale stara?em si? pisac dialektem zrozumia?ym dla was.
Ostatnio zmieniony przez c4rloz 2013-04-08, 18:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Użytkownik Konfucjusz2000 
starszy rewirowy



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2012

Posty: 449
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-08, 18:15   

Ci??ko teraz stwierdzi? jak by?o, bo zdania s? rĂł?ne - niemniej jednak:
1) U nas adminki nie dostaje byle kto i czasem na TSie s? prowadzone powa?ne rozmowy w trakcie gry czy kogo? kickn?? czy banowa? za takie to a takie przewinienie, bardzo cz?sto admini staj? po stronie graczy cho? klanowicze maj? inne zdanie - co sk?ania mnie do refleksji, ?e raczej kto? kto ma nasz? admink? ma poj?cie o grze i przywoito?ci, a ju? na pewno rwij_papucie.
2) Nie jest to pierwszy raz kiedy powstaj? uzasadnione w?tpliwo?ci co do "Waszej" gry na servie i sam by?em ?wiadkiem wielokrotnie zagra? na pograniczu lub wr?cz naruszaj?cych zasady.
3) Z tego co mi wiadomo nie by?o to pierwsze ostrze?enie ani pierwsza wymierzona kara.
4) Nic nie stoi na przeszkodzie ?eby SPOKOJNIE napisa? co le?y na w?trobie, odwo?a? si? do bardziej do?wiadczonych adminĂłw czy po prosu wej?? na TSa i przedyskutowa? problem.
5) W klanie PTT graj? w ogromnej wi?kszo?ci powa?ni, doro?li ludzie, wi?c rzucanie na nas wyzwisk nieodparcie kojarzy nam si? z gimbaz? i wysoce zniech?ca nas do dalszej rozmowy na temat pokojowego wspĂł?istnienia na servie.

S?owem - lepiej powiedzie? dwa s?owa za ma?o ni? jedno za du?o, zw?aszcza w kontaktach z adminami
_________________
"wąsy i broda - kto nie ma ten trzoda" - Konfucjusz
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   65%   32/49
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2013-04-08, 19:45   

c4rloz napisał/a:
Brawo PTTK, wre?cie sie ktos pozno? na tych dwoch hackerach! Widzili?ta ile p4bloz ma killi z noza omg ze tez PB go nie zbanowal jeszcze... Jak bym mial kase na PKS to to bym pojechal do nich i napierdolil jednemu albo drugiemu za trolowanie.

ps. pomozeta ich usunac z TSa bo od 10 lat mi siedza na nim i obrazaja

sorka za bledy ale stara?em si? pisac dialektem zrozumia?ym dla was.

Lepiej przeznacz ta kas? na edukacje zamiast na PKS, bo gimnazjum to nie ca?e ?ycie.

Calebos wielokrotnie dostawa?e? bana czasowego i to powinno da? Ci do my?lenia, niestety nie da?o i sko?czy?o si? banem sta?ym. Songo to wieloletni klanowicz ktĂłremu nale?y sie szacunek jak i wszystkim klanowiczom na naszym serwerze. To Ty tam jeste? go?ciem a nie my i jako go?? przestrzegaj naszych zasad albo nas nie odwiedzaj. Jest tyle rĂł?nych serwerĂłw a Wy uczepili?cie si? tylko tego jednego i w dodatku zawsze na niego psioczylis?ie ze balans "spierdolony''. Zawsze jak kto? by? kickowany Ty wiedzia?e? najlepiej i musia?e? to komentowa? ?e admini oczywi?cie si? czepiaj? jakiego? biednego kolesia z k/d 11.0 jak by?o ostatnio na Teheranie. Co Cie to interesowa?o skoro nie dotyczy?o Twojej osoby. Trzeba by?o sk?ada? podani i mie? wp?yw na serwer. Dzi?kuje ?ycz? powodzenia.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [B]Suseel 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 22 Wrz 2012

Posty: 178
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2013-04-08, 21:05   

Podejrzewam ze zniszczylismy chlopakom swiat :)

Tak psioczyli tak wyzywali a wracali jak wierny pies z podkulonym ogonem. Ban i nadal na forum wylewaja flustracje jak to niby maja wyjebane :D Mi by sie nawet konta nie chcialo zakladac jakbym mial to w pompce...co zabolalo wkoncu nie ? ;]

Coz jesli sie mysli ze jest sie madrzejszym niz sie w rzeczywistosci jest to czasami mozna sie potknac.

Ban jak najbardziej zasluzony tylko chwila chwila...Carloz Pabloz ale jeszcze tam maja jakiegos skrzydlowego na trzeciego nie ?:D
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   40%   11/27
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ