Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: batar183
2013-03-05, 08:14
Propozycja map
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]sweep 
Spoderman
Weteran




Informacje
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 845
Skąd: Uć
Wysłany: 2013-03-05, 12:42   

Batar spoko, ale nie licz na ludzi ktĂłrych nie ma na tej li?cie ?eby na ka?de wezwanie przychodzili rozkr?ca? ten serwer.

Btw, popraw t? list? bo cz??? osĂłb nawet nie jest ju? w klanie, a inna cze?? to w ogĂłle ju? ola?a spraw?.
Ostatnio zmieniony przez sweep 2013-03-05, 14:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   7%   6/78
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2013-03-05, 13:23   

Kilka uwag:
- wrzucanie nowej map listy na 2-3 godziny nie ma moim zdaniem sensu. Po pierwsze, po?owa serwa pustoszeje zaraz po zmianie, po drugie 2-3 godziny to wcale nie tak du?o mapek, po trzecie, po zmianie do bazowej map listy znowu z serwera wychodzi po?owa ludzi (na podstawie przygĂłd z Karkandem)
- je?eli idziemy tym tropem, to wrzuci?bym dwa dni w tygodniu (nie weekend) z dwoma rĂł?nymi dodatkami, chodzi mi tu o Karkand i Aromored Kill, reszta pasuje jak ?wini siod?o do 64ro slotowca.
- dopiero jak to b?dzie dzia?a? i zauwa?ymy wi?cej ludzi na serwie, to pomy?la?bym nad innymi zmianami.

Moja propozycja wygl?da wi?c tak:
- map lista zostaje taka jaka jest
- w poniedzia?ek robimy Back to Karkand 19- do opustoszenia serwa (mapy do uzgodnienia)
- w czwartek robimy Armored Kill 19- do opustoszenia serwa (mapy do uzgodnienia)

Dlaczego: - nie zachwiejemy zbytnio rĂłwnowagi na naszym serwie przez takie co?. W najgorszym wypadku serwer si? wyludni raz lub dwa w tygodniu (mĂłwi? tu o najgorszym przypadku) w najlepszym, b?dzie zapchany i udowodnimy, ?e ludzie chc? gra? na nowych dodatkach. Wed?ug mnie nasz serwer opiera si? o ludzi, ktĂłrzy dodali go w 'ulubionych' i na tej zasadzie do niego do??czaj?. Kombinowanie ze wszystkimi dodatkami na raz, znaczy, ?e zostan? nam tylko gracze Premium, a to jakie? 10-15% batlefildowcĂłw.

Niech ka?dy zainteresowany wysunie swoj? propozycj? i zrobimy g?osowanie w takim razie. Co wy na to?
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik Harakiri 
Moderator

Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield

Weteran



Informacje
Dołączył: 13 Lut 2011

Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2013-03-05, 15:01   

SniperPatryk napisał/a:
Kuba ma racj?.... nie wchodz? w gr? pojedyncze mapy z dodatkĂłw.

Kiedy? o 19 zawsze by? Karkand i by?o ok. Serio rozbujajmy to troch?, a nie, ?e Harakiri zaraz napisze "bo spadli?my w tym tygodniu o kilkana?cie pozycji"(sic!).

Proponuj?:

1. "Zabij Kaca z Aftermath" od 11 do 14 (soboty)
2. "Niedzielne Afterparty z Armored Kill" 15-18(19)
3. "Inwazyjna ?roda z Karkandem" 18-21

Jestem za tym, aby przetestowa? to zanim wejdzie NOWY DODATEK !!
Tu nie ma nic wi?cej do my?lenia i zastanawiania si?, bo statystyki i tak rozjad? si? razem z wej?ciem END GAME. :drunk:


PS @Kuba1809 Chyba nigdy nie widzia?e? jak wygl?da Metro na naszym 64 public ;) To jak granie Bazaaru tylko na Alejce. Demavand i Teheran to przyjemne mapki ;)


1 Karkand by? od czerwca/lipca do pocz?tku wrze?nia czyli okres wakacyjny - gdy serwer by? pe?en zawsze oko?o 9 - 10 rano. Dodatek za??cza? si? o 19,30, a ko?czy? o 22.

Czemu z niego zrezygnowali?my ? Poniewa? w po?owie wrze?nia nasz serwer sta? przez kilka dni pusty z powodu dodatku ktĂłry nam psu? serwer. W normalne dni robocze nasz serwer z regu?y startuj? w godzinach 14 - 16, po 3 godzinach w??cza? si? karkand i wyrzuca?o po?ow? graczy. Po oko?o godzinie ponownie si? zape?nia? i hula? do 23 - 24.

Po kilku wyrzuceniach z powodu braku dodatku gracze zniech?cili si? do gry u nas, przez co pĂł?niej mieli?my spore problemy z rozkr?caniem serwera.


Nie zapominajmy o tym ?e w BF3 gra coraz mniej graczy, to ju? nie te czasy gdy mogli?my tak eksperymentowa? z serwerem.



Je?eli ju? tak chcecie wprowadzi? dodatki na nasz serwer to wg. mnie jedynie weekend wchodzi w gr?.
 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   70%   29/41
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-03-05, 16:18   

bahama_mama napisał/a:
Batar, a co ma sk?adka do propozycji map ? Sa gracze, ktorzy sa w klanie dopiero od tygodnia czy od miesiaca ale to nie znaczy chyba ze nie moga zabrac glosu ? Niektorzy pewnie sa przed wyplata czy ich kasa jest w drodze a to nie zmienia faktu ze moga miec jakis dobry pomysl. Od dawna slychac ze ludzie chcieli jakis zmian na map liscie stad temat.



Kilka na KILKADZIESI?T osĂłb utrzymuje serwer... jakiekolwiek delikatne zmiany skutkuj? odej?ciem jakiego? % graczy. Serwer mamy w Polsce to nie ?rodek Europy, oprĂłcz g?Ăłwnie najwi?kszych p?aczkĂłw w growym ?wiecie (czytaj PolakĂłw, ktĂłrym si? nigdy nic nie podoba), na palcach jednej r?ki zamkn? si? z wyliczank? jakie narodowo?ci u nas graj?.

W Polsce jest kilka serwerĂłw ktĂłre s? w miar? cz?sto oblegane, reszta z dobre ponad sto stoi pustych. Ja jak widz? jak nasz serwer stoi pusty w g??bi duszy p?acz? i smuc? si?, ?e tak jest :cry:

Natomiast jakby? dobrze przekopa? forum, znalaz?by? takich tematĂłw z kilka, bo nowy zawsze ma pomys?y. COOL. Tylko nowy nie wie, ?e te pomys?y by?y przerabiane ju? kilka razy i ?e ko?czy si? na podstawce, bo tylko tak jako? serwer si? kr?ci.

- mieli pomys? na serwer 32 sloty Rush. By?, ?miga?, pad?, czemu ?
- treningowy, bo ligi, treningi PTT zdobywcy ?wiata, kilka razy wpierdol, na treningach pusty, serwer poszed? w las,
- by? serwer only metro, ... pad?,
- by? okres jak by? w??czany od 18 do 22 karkand - by? tylko czemu nikt nie pami?ta, ?e serwer nie bangla? tak, przecie? jak wychodzi?o Armored Kill, podj??em decyzj? wrzucenia Armored Kill na serwer, bo sta? pusty - tylko nikt tego kurwa nie pami?ta, pami?taj? za to wszyscy, ?e po Armored te? by? pusty... - 3 tygodnie na AK pochodzi? - pusty,
- mix Vanilla + AK by? po samym AK - nawet 10 slotĂłw nie by?o zapchanych przez ten czas,
- VANILA - jako? ruszy?o. Znowu, jak krew z nosa ale bangla, jako tako - tylko i wy??cznie tak.

Dlatego mnie dziwicie, pierdolicie o pomys?ach, oj jak wam si? rzyga na Vanilcie, ?e macie POMYS?Y jak zrewolucjonizowa? nasz serwer, a jak by?o i ?e tak by?o, nikt nie pami?ta. Czemu ku?wa ? Od dzisiaj zak?adam Pami?tnik serwera.

A ten temat maplisty by? z nieca?e 2 miechy temu wa?kowany, czemu si? nie uda?o, bo stwierdzili?my, to co teraz, ok pomys? pomys?em ale 40% garczy ma Premium z czego 60% jest online - ile dzisiaj osĂłb gra - poni?ej 100k lista si? zamyka, a wy kombinowa? chciecie.



Natomiast powtarzam po raz kolejny chciecie zmian, decydujcie wybierze si? co wi?kszo?? twierdzi, ja g?osuje na Nie je?eli chodzi o zmiany ale to jest -1 do waszych g?osĂłw, tak?e G znaczy.

Obecnie serwer stoi w rankingu na poziomie 200~350, czasy pierwszej Setki min??y bez powrotnie, ale obecna pozycji nie jest z?a. Odrazu uprzedzam o co chodzi z rankingiem, bo widzia?em, ?e si? kto? plu?, ?e jaoby?my si? nim sugerowali :...:
No shit, jak si? mamy nie interesowa? rankingiem jak ranking definiowany jest przez ob?o?enie na sewerze...
Kto? tam si? wcze?niej czepi?, ?e Harakii powie, a bo ranking i si? nic nie zmini
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2013-03-05, 18:25   

Najgorsze jest w tym to ze wszyscy maja racje. Batar ma racje odnosnie wychodzenia i zapelniania oraz wrzucania dodatkow. Reszta graczy ma racje odnosnie nowych map a problem lezy tylko kiedy je dodawac. Osobiscie nie wiem jak bylo z serwerem wczesniej (odnosze sie do tego co Batar napisal o roznych zmianach w przeszlosci) aczkolwiek sam gralem w wielu innych klanach i rowniez znam trudne zycie admina. Jakbys nie zrobil dla ludzi (znowu Batar) w Polsce nic sie nie podoba. Niestety..

Z wlasnych obserwacji uwazam ze najlepsza opcja to wrzucanie jakis nowych map (karkand, etc) dobre byloby wieczorami kiedy jest cala ekipa i ludzie chca pograc cos inego. Bylaby to zmiana na mape, dwie mapy i powrot do standardu. I takie zabiegi mozna robic za kazdym razem aby rozladowac nude na serwie :)

Nikt nie mowi o zmianach na stale bo chlopaki sie napracowali zeby serwer byl aktywnym takim jakim jest teraz i to jest super sprawa ze ludzia zalezy na tym aby tak bylo dalej. Nikt nie chce widziec pustego serwera poza tym dzieki temu nowi ludzie dolaczaja do klanu przez co cala spolecznosc sie rozwija.

Na koniec tylko dodam ze stawianie serwow na klanowki, treningi, itp nie ma zadnego sensu w BF3 i pewnie juz w zadnym bf'ie bo to nie gra esportowa aczkolwiek spedzamy przy niej troche czasu (jedni juz mniej inni za to wiecej) i wazne jest zeby to nam sprawialo jeszcze jakis fun.. :)
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2013-03-05, 18:33   

bahama_mama napisał/a:
Batar, a co ma skladka do propozycji map ? Sa gracze, ktorzy sa w klanie dopiero od tygodnia czy od miesiaca ale to nie znaczy chyba ze nie moga zabrac glosu ? Niektorzy pewnie sa przed wyplata czy ich kasa jest w drodze a to nie zmienia faktu ze moga miec jakis dobry pomysl. Od dawna slychac ze ludzie chcieli jakis zmian na map liscie stad temat.



A co z tymi ktĂłrzy wywalili kas? na serwer, pomy?l wp?acasz pieni?dze na serwer na ktĂłrym grasz praktycznie codziennie.Nasza Administracja serwera wprowadza pomys?y z rozmĂłw na forum ludzi ktĂłrzy maj? pomys?y ale nie wp?acaj? kasy.Serwer z dnia na dzie? spada w rankingu, coraz mniej graczy pojawia si? na serwerze w konsekwencji serwer stoi pusty i co powiesz ch?opaki mieli dobry pomys? ale nie wypali??

Dbamy o to by serwer by? pe?ny i jak ty wieczorem wchodzisz na serwa by pogra? inni pracowali by? nie gra? sam.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2013-03-05, 18:42   

Wodzu, akurat kasa ode mnie bedzie zawsze to nie jest problem tak jak pisalem w podaniu 0 ile trzeba tyle dam. Lece do polski niebawem i wplace zlotowki na polskie konto bo mam tam kilka zlotych doslownie. Ja tylko dalem temat na forum, sam mowiles na ts zeby zalozyc taki i niech ludzie sie wypowiedza. Osobiscie uwazam jak napisalem w poscie wyzej ze chlopaki sie napracowali z ustawianiem i rozkrecaniem serwera i nikt im tego nie chce odbierac.
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-03-05, 21:24   

te? si? chcia?em wykaza? w poprzednim temacie i te? dupa z tego :)

popieram batara w 100%

przypomnia?em sobie czasy kiedy to do cs'a wchodzi?y mapy stworzone przez graczy, a ktĂłre przyj??y si? na turniejach. w?a?ciciele serwerĂłw wrzucali je na swoje serwery, ale dok?d nie by?o opcji 'fast download'(bezpo?rednio z gry) serwery pustosza?y w ci?gu zmiany mapy czemu?? bo nikomu si? nie chcia?o czeka? 5-10min ?eby pobra? now? map?. A w cs nowe mapy by?y za free a tutaj trzeba p?aci? to tym bardziej si? pewnie nie przyjmie.

dziwie si? scenie battlefield czemu nie zareagowa?a w ten ani inny sposĂłb na to 'zdzieranie' kasy z graczy, bo jakby nie patrz?c to niektĂłrzy wydali na samego bf'a ok.400 z?. ja jestem w nie najgorszej wyda?em cale 200zl. gdyby nie fifa to nie da?bym EA nigdy w ?yciu wi?cej zarobi? ani grosza na mnie. je?li kolejny bf b?dzie w ten sam sposĂłb sprzedawany to wy?l? im list poczt? normaln?, ?e s? ......(i tak sobie nim dup? podetr?, ale przynajmniej b?d? mia? satysfakcj?). Gr?(bf4) w?tpi?, ?e kupi?, a jak nie b?dzie z kim gra? w bf3 to dupa pĂłjd? gra? w elder scroll :)
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik [ZPTT]TORO_POLAND 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 45
Dołączył: 08 Wrz 2012

Posty: 259
Skąd: O?awa
Wysłany: 2013-03-05, 22:13   

Ja jestem za Teheranem i Damevandem po 1 razie, dla mnie te mapy s? fajne i wg mnie 1-krotnne ich rozegranie nie stanowi problemu. Wg mnie bardziej nudne s? 2x firestorm, 2x kaspian itp. Mo?e wprowadzi? all mapy x1 w tym nawet metro i pokombinowa?bym z mixem trybĂłw jak na bimbrowni (ch?tnie zagra?bym raz na jaki? czas death m)
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   5%   2/35
Użytkownik Qba1818 
Dolan



Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2012

Posty: 588
Skąd: Miastko
Wysłany: 2013-03-05, 22:59   

nie ma szans na mix trybĂłw te? to ju? przerabiali?my...
 
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   23%   14/59
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2013-03-05, 23:05   

joksikPDG napisał/a:

dziwie si? scenie battlefield czemu nie zareagowa?a w ten ani inny sposĂłb na to 'zdzieranie' kasy z graczy, bo jakby nie patrz?c to niektĂłrzy wydali na samego bf'a ok.400 z?. ja jestem w nie najgorszej wyda?em cale 200zl. gdyby nie fifa to nie da?bym EA nigdy w ?yciu wi?cej zarobi? ani grosza na mnie. je?li kolejny bf b?dzie w ten sam sposĂłb sprzedawany to wy?l? im list poczt? normaln?, ?e s? ......(i tak sobie nim dup? podetr?, ale przynajmniej b?d? mia? satysfakcj?). Gr?(bf4) w?tpi?, ?e kupi?, a jak nie b?dzie z kim gra? w bf3 to dupa pĂłjd? gra? w elder scroll :)


Nie bardzo kumam w czym problem. 200z? za gr? to normalna cena. Dodatkowe 200z? za premium (bodaj?e kolejne 24 mapy + bronie, + tryby gry + pojazdy) to moim zdaniem ca?kiem niez?? oferta.
Nikt gier za darmo nie b?dzie robi? niestety :P
Gorzej by by?o gdyby EA/DICE ruszy?o drog? mikor-p?atno?ci, co? w stylu PlanetSide 2, gdzie, gra jest niby za friko, ale ?eby odblokowa? wszystkie bronie/klasy musisz wyda? troszk? ponad 3 tysi?ce PLN

Ja BF4 kupuj? w ciemno :P

Jak pomy?lisz, ?e za 2 godziny w kinie musisz zap?aci? 20z?, 30min gokartĂłw to jakie? 50z?, godzinka kr?gli kolejne 50z?, ga?ka w Amsterdamie 100z?...
A tu napierdzielamy, du?o z nas ma ponad 500 godzin w grze, ze mn? na czele z ponad 1200. 8) 400z?/1200 godzin wychodzi mniej ni? 50gr za godzin? rozrywki :P

TORO_POLAND napisał/a:
Ja jestem za Teheranem i Damevandem po 1 razie


Demavand jest x1 od kiedy pami?tam
Ostatnio zmieniony przez qoobeq 2013-03-05, 23:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-03-06, 07:34   

Raz w tygodniu to za ma?o ludzie si? w ogĂłle nie przyzwyczaj? lepiej dawa? codziennie od 19-22 i start mapy rano od wyspy chark albo czego? podobnego.
Ale nie dawa? tego na sta?e tylko, ?eby admini zmieniali wtedy nie b?dzie znaczkĂłw b2k w wyszukiwarce. A ludzie si? wtedy mo?e przyzwyczaj?, a do tego mo?na jeszcze da? info w czacie, ?e codziennie od 19-22 gramy w dodatki z klanem PTT.


Mo?esz nie rozumie? o co mi chodzi bo ja gra?em wi?cej w inn? gr? wi?c patrz?c na Twoje wyliczenia ja za gr? zap?aci?em 60 z?, w ci?gu 5 lat gra?em 2700h(widzia?em go?ci po 4/5k), czyli u mnie 1h gry to 0,024gr. A te? mia?em podobn? frajd? jak teraz. Wi?c teraz mam twierdzi?, ?e lepiej gra? w cs'a bo taniej wychodzi??
Fajnie by?oby zrobi? to tak jak z Team Fortress 2 uwolnili gr? dla graczy(mo?esz sam tworzy?) i nagle w ci?gu paru miesi?cy z 800 tys. u?ytkownikĂłw gra ma 6 mln klientĂłw i aktywnych jest 70% graczy(i te? s? mikro p?atno?ci np: za wi?kszy plecak itp.).
Jestem zdania, ?e je?li wydaje na gr? 400 z? by?oby fajnie pogra? w ni? przynajmniej 5 lat i dopiero przej?? na nowsz? platform?(nie wiem czy dobrze s?owa u?y?em), a tutaj EA w ci?gu 5 lat wyda?a 3 "grywalne"(chyba) tytu?y tej samej gry
1 - Battlefield: Bad Company 2008
2 - Battlefield: Bad Company 2 2010
3- Battlefield 3 2011 + 5 dodatkĂłw(ktĂłre powinny wed?ug mnie by? wliczone w cen? gry)
a w tym roku wychodzi 4.

Popatrzmy teraz na battlefield 2 gra wysz?a w 2005 i dok?d nie pojawi? si? BC ew BC2 w ten tytu? gra?a masa ludzi i da?o si?, ?eby scena istnia?a chocia? te 3 lata w przypadku bc 5 w przypadku bc2.
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2013-03-06, 10:37   

Ale po co to piszesz wszyscy wiemy jak jest z BF'em, chcia?o by si? starego BF2 ale nic nie zmienisz jeszcze BC2 by? dla mnie bardziej przyjemny w graniu i fajniej si? go rozgrywa?o klanowo ni? teraz BF3, nie wiem czy nie przesadzi?e? troche z BC2, jeden rok? wydaje mi si?, ?e d?u?ej w niego grali?my zanim pojawi? si? BF3.
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Harakiri 
Moderator

Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield

Weteran



Informacje
Dołączył: 13 Lut 2011

Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2013-03-06, 14:49   

Panowie odchodzicie od tematu...

Przypominam ?e w bf3 gra coraz mniej graczy i wszelkie zmiany w mapli?cie negatywnie wp?ywaj? na kondycj? serwera.
 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   70%   29/41
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-03-08, 12:10   

odej?cie od tematu, ale wydaje mi si?, ?e wa?ne w kwestii zape?nienia serwera

sprĂłbuje spokojnie to wyt?umaczy? ale ci??ko b?dzie, wszed?em sobie na serwer dzisiaj z rana widz? du?o osĂłb, gram sobie 3,4 mapki i przynajmniej 5 osobom nale?a? si? kick za ci?g?e blokowanie respawnu maszyn, ale oczywi?cie nie da si? bo na serwerze admina ma 5 osĂłb z czego wszyscy przewa?nie graj? wieczorem, wi?c wydaje mi si?, ?e to te? ma wp?yw na ilo?? osĂłb, bo jak mo?na przegra? 3 mapy z rz?du przez to, ?e nie da si? dosta? do czego? je?d??cego?

wiem pisali?cie czemu nie dajecie wi?kszej ilo?ci osĂłb admina, ale mo?e lepiej jednak przemy?le? to 20 raz z kolei i wreszcie co? z tym zmieni?. to chyba normalne, ?e nie wszyscy s? w stanie wp?aca? pieni?dze, ale co jak co jest par? osĂłb ktĂłre ju? s? rok z nami i mo?e by im da? chocia? na prĂłb?
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ