Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: batar183
2013-03-05, 08:14
Propozycja map
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]sweep 
Spoderman
Weteran




Informacje
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 845
Skąd: Uć
Wysłany: 2013-03-08, 13:06   

Zauwa?y?em ostatnio (nie)ciekaw? tendencj? na tym forum, otĂł? wszyscy "lubi?" du?o pisa?, ale koniec ko?cĂłw... nikt jak na razie nic nie zrobi? w kwestii omawianych problemĂłw :D
Ostatnio zmieniony przez sweep 2013-03-08, 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   7%   6/78
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2013-03-08, 19:20   

Tez to zauwazylem a szkoda bo pomysl fajny. Swoja droga zauwazylem jeszcze jedna rzecz i pewnie nie jestem jedyny ale jak gramy na PTT fajnie by bylo jednak roznicowac sklady po obu stronach. Wiem ze zaraz ktos napisze ze ciezko albo ze tez probowalismy ale nic nie dalo ale koniec koncow rozmawiamy na dosyc proste tematy. Nikt nikomu nie mowi zeby lecial w kosmos. Wczoraj po sytuacji gdzie trzy czy cztery razy jedna strona dostala dobrze w dupe i nie bylo wiekszego sensu grac 1/2 graczy wyszla z serwera. Admini procz praw maja tez obowiazki pilnowac aby rozgrywka byla ciekawa dla obu stron a jednak bylo kilku i nikt scramble (czy jakos podobnie sie to pisze) nie zrobil.

Tu nie chodzi o przegrywanie tylko o to ze gra traci sens po prostu.
Ostatnio zmieniony przez bahama_mama 2013-03-08, 19:22, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]KnockOut 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2011

Posty: 271
Skąd: ?Ăłd?
Wysłany: 2013-03-08, 19:26   

Dzi? sytuacja by?a podobna wiec na sekwanie podzi?kowa?em
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   40%   14/35
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-03-09, 21:09   

sweep napisał/a:
Zauwa?y?em ostatnio (nie)ciekaw? tendencj? na tym forum, otĂł? wszyscy "lubi?" du?o pisa?, ale koniec ko?cĂłw... nikt jak na razie nic nie zrobi? w kwestii omawianych problemĂłw :D


No kiedy? ju?, gdzie? w takim po?cie na 8 stron pisa?em o "s?omianym zap?onie" naszych klanowiczy :D Tak?e nie jeste? sam Sweep.


A co do reszty.
Ja nie jestem nia?ka, chcecie zmian dzia?ajcie. Ja za r?czk? nie b?d? prowadzi?.
Dopasuje si? do decyzji wi?kszo?ci.

Pomog? Wam w pewnej materii jak ogarn?? takich rzeczy nie umiecie
1. Pomys?
2. Dyskusja - jeste?cie tutaj
3. Konkretne propozycje
4. Dyskusja - odno?nie porozpozyji
5. WybĂłr optymalnego rozwi?znia

Tak?e powodzenia ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez batar183 2013-03-09, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-03-09, 23:01   

do tego 3 punktu nie dojdziemy bo i tak znajd? si? 2,3 osoby, ktĂłre powiedz?, ?e ju? to przerabiali?my i nie ma sensu. Wi?c jak i tak nic nie zmienimy zosta?my przy naszych rajdach po innych serwerach z dodatkami :) .

ewentualnie mo?emy sprĂłbowa? przy wej?ciu nowego patcha z modem flag(zapowiada si? ciekawie z mojego punktu widzenia), i wtedy sprĂłbowa? ustawi? 2 mody cq/flag i zobaczy? jak si? z tym utrzymamy. jak nie damy rady to zostawimy podstawk? i oficjalne info przy rekrutacji: "Nie dawaj ?adnych propozycji zmian bo i tak nie dogodzimy wszystkim".
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2013-03-09, 23:10   

Moja konkretna propozycja jest pare postĂłw wy?ej, nikt si? do niej nie odniĂłs?, nikt te? nie powiedzia?, ?e jest be. Zbierzmy par? KONKRETNYCH propozycji, co? w stylu "wyrzu?cie Demavand" nie uwa?am za nic konkretnego. Moim zdaniem bazowa map lista jest przynajmniej bardzo dobra. Mo?e by?bym za ma?ym tweakiem i przesun?? Bazaar o jedno miejsce do przodu. W tej chwili mamy 4 lataj?ce mapki pod rz?d. I jak si? wpierdzieli np. taki SSnorge ze swoj? ekip? na Firestorm, to z ch?ci? nadgarstki bym sobie popodcina? zanim si? doczekam Bazaaru.

Odno?nie przysz?ych propozycji. ZwrĂł?cie uwag?, ?e 64ka Bimbrownia Mix, ktĂłry w?a?nie serwuje mapy z dupy (troch? rusza, troch? conquesta, jaki? tdm, wmieszane we wszystkie dodatki - czytaj - bez Premium nie pograsz) jest notowany ni?ej ni? nasz server. Co oznacza - MNIEJ LUDZI - SERV STOI PUSTY. Nie zapominajmy, ?e Bimbrownia udziela si? w turniejach, s? powi?zani z UNIVERSami, maj? sponsorĂłw, organizuj? konkursy na servie i do tego maj? TRZY PLUTONY pajacĂłw, ktĂłrzy o 7 rano wchodz? na serwer, ?eby go rozkr?ca?. Dodam, ?e na servie maj? ca?kowicie wy??czony idle kick, wi?c jak wyjdziesz na fajk? w trakcie rundy, pĂłjdziesz po piwo, albo wyjedziesz na 3 miesi?czny urlop, to z gry ci? nie wyjebie. Psuje to oczywi?cie grywalno??, ale oznacza wi?ce ludzi na servie, co jeszcze bardziej podbija ranking.

To wszystko przegrywa z naszym serwem 4fun.

Konkluzja jest taka: wszyscy z nas (przynajmniej wi?kszo??) chcia?aby pogra? na naszym serwie na innych mapkach, bo podstawka si? nudzi. Ale pami?tamy o tym, ?e lepiej jest gra? 32vs32 na starszych mapkach ni? 5vs5 na czym? innym. Dorzucanie dodatkĂłw do sta?ej map listy nie ma sensu, bo zamyka to liczb? potencjalnych graczy do 15-20% ktĂłre ma Premium. A to znaczy, ?e polecimy duuu?o ni?ej ni? Bimbrowniki i do ?wi?t b?dziemy czeka? ?eby wieczorami zobaczymy pe?ny serwer.

Wrzucenie Karkandu, Armored Kill czy ewentualnie Aftermath, lub End Game, ma moim zdaniem tylko sens w jeden lub dwa wieczory w tygodniu. Mo?na te? polemizowa?, czy lepiej by by?o w weekend, gdzie jest wi?cej potencjalnych graczy, czy w ?rodku tygodnia, tak, ?eby sta?ych weekendowych bywalcĂłw nie odstraszy? od serwera.

Apropo komentĂłw w stylu, p?acimy za server, a ustawiamy si? pod ?osi, ktĂłrzy nawet nie nale?? do klanu. Nie zapominajmy, ?e nawet podczas klanowych spotka?, liczba klanowiczy ledwo dochodzi do 30 a serwer ma 64 sloty.

A wi?c jeszcze raz, moja propozycja:

- map lista zostaje taka sama
- we wtorek robimy mapy z Karkandu od 19:00 do zamkni?cia serva
- w pi?tek Armored Kill

Je?eli moja propozycja znajdzie poparcie przedstawi? konkretn? map list? na te wieczory. Inaczej to tyle z mojej strony.
Zaznaczam, ?e to tylko moja teroria, mo?e kto? ma lepszy pomys?.
Ostatnio zmieniony przez qoobeq 2013-03-09, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ