Poprzedni temat «» Następny temat
Podanie LB
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]Andrew 



Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 13 Kwi 2009

Posty: 175
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-07-17, 19:17   

chcia?by? mie? 16 lat??? Levi miedzy 20 a 25 lat to jest najlepszy wiek
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Użytkownik [ZPTT]LeviBlue 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 63
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-07-17, 19:48   

Wiesz to zale?y. Gdy mia?o si? 16 lat wydawa?o si?, ?e ?wiat nale?y do nas. W moim przypadku, gdy mia?em w?a?nie tyle lat robi?em ciekawsze rzeczy ni? teraz. Ludzie majacy 20 lat studioj?, pracuj? zajmuja si? swoimi sprawi jednak?e wydaje mi si? troche udawaniem doros?ego... Wszyscy s? sp?tani czasowo lub ograniczeniFakt ludzie m?dzej? w tym wieku znacznie. Ja sam jestem bogatrzy o nowe do?wiadcznia. Racjonalnie JA jestem dumnym posiadaczem 20-stki
, poniewa? pokolenie 89 by?o, jest, a czy bedzie wspania?e zobaczymy. Patrz?c na m?odszych brakuje mi w niekt?rych niekonsekwencji i nieodpowiedzialno?ci.
Podsumowuj?c: ?wietnie jest by? dzieckiem! Ogl?da? Smerfy (to robi? do dzi?) i nie martwi? sie o przysz?o?
_________________
Mam dwie r?ce, po co wi?cej

Jah bless all
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   85%   12/14
Użytkownik [ZPTT]CapoSVD 
FLOTA!
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 23 Cze 2009

Posty: 159
Skąd: ?winouj?cie
Wysłany: 2009-07-17, 19:52   

O tych Smerfach to nie powiniene? tego pisa? na tym forum xD hahhahahahaahahaha :D , ale u?wiadomi?e? mi, ?e jestem w "Z?otym Wieku" :D
_________________


A mo?e na no?e ? ^^
Ostatnio zmieniony przez CapoSVD 2009-07-18, 10:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Użytkownik [ZPTT]LeviBlue 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 63
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-07-17, 19:55   

M? brat ma 6 i razem z nim ch?tnie Smerfy i inne kultowe baje ogl?dam :)
_________________
Mam dwie r?ce, po co wi?cej

Jah bless all
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   85%   12/14
Użytkownik [ZPTT]Regi_PL
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 03 Maj 2009

Posty: 10
Skąd: Krakow
Wysłany: 2009-07-18, 10:12   

sprawa leviego u nas byla dosc zlozona bo napisal podanie i pokazal sie dokladnie 2 razy (slabe wystapienia - nie moglem sie doprosic zeby przylaczyl sie do teamu) a pozniej olal sprawe.. faktycznie cos sobie ubzduralem i chcialem leviemu pomoc za wszelka cene.. pisalem do niego, motywowalem, opierdzielalem... on odpisywal ze sie poprawi, ze przeprasza, ze to juz sie nie powtorzy... i dalej to samo.. doszlo nawet do tego ze zapraszalem go do gry nieoficjalnie zeby sie wzial do roboty bo wrazenie robil tragiczne swoim podejsciem... ale i to nie pomagalo. Totalna zlewka i kretynskie tlumaczenia oczywiscie nieprawdziwe bo tak sie sklada ze jeden z naszych klanowiczow go zna i widywal i przez to wiedzialem ze sciemnia na calego..
Klopoty z mikrofonem to ma chyba od momentu powstania swiata...
Jak jego podanie zostalo odrzucone to zaczal grywac... skill niski ale skill to rzecz nabyta i da sie nadroobic.. ale usposobienia czlowieka zmienic nie idzie.
Myslalem ze uda sie jeszcze leviego przyjac do klanu i mimo sprzeciwu waznych osob rozmawialem o nim czasami az do momentu kiedy levi zaserwowal mi taki totalny nietakt i brak kultury ze sie zamknalem. Takie pierdoly w moim mniemaniu byly na poziomie 8-latka a pisal to 20... a na koniec levi stwierdzil ze klan to wyimaginowane spoleczenstwo prowadzone przez wyimaginowanych, zakompleksionych CLow ktorzy przez to lecza swoje kompleksy.... oczywiscie pozniej zapwenial ze nie mowil o zadnym konkretnym klanie a ogolnie.... i ciekaw jestez czy dalej tak sadzi..??
Osobiscie leviemu zycze jak najlepiej. Ludzie sie nie zmieniaja... ale moze sie myle i beda jeszcze ludzie z niego.
POWODZENIA
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik [ZPTT]CapoSVD 
FLOTA!
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 23 Cze 2009

Posty: 159
Skąd: ?winouj?cie
Wysłany: 2009-07-18, 10:19   

Noooo... Wyczerpa? temat :o , najbardziej spodoba?o mi sie to z problemami mikrofonu ;) i ?e klan to spo?eczno?? zakompleksionych leaderow, no ale dobra bez ?artow to levi u nas te? tak ?rednio, Wchodzi z nami do gry ale trzeba mu pisac o tym zeby do teamu wszed? i na TSa, ogolnie to tak ?rednio, no i cu? cicho siedzi ;/
_________________


A mo?e na no?e ? ^^
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Użytkownik [ZPTT]LeviBlue 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 63
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-07-18, 11:36   

No c?? ja mog? doda?... Absolutnie nie chce si? t?umaczy?. Jednak jedna rzecz mi ie pasuje a mianowicie, ?e uzna?em CLowcow itp za zakopmleksionych. Je?eli chodzi ju? o t? moj? wypowiedz ona nie by?a twierdzeniem a ZAPYTANIEM i m?wi?em to juz sto razy. Nieby?a r?wnie? skierowana do klanu, poniewa? do PTG nie mam nic jak i do ka?dego z jego cz?onk?w. Wola?bym aby ta wypowiedz by?a szczeg??owo przytoczona.

Mog? doda?, ?e grywa?em z PTG ma?o, dlatego ?e w momencie sk?adania podania z mojego kompa ko?ysta?a wi?cej ni? jedna osoba tj. ca?a rodzina bo odbiornik TV odm?wi? wsp??pracy. Jednak trzeba bra? odpowiedzialno?? za swoje s?owa i tego nie unikam, co powiedzia?em to powiedzia?em. Troche wysz?o to nie tak mia?o no ale c?? nie chcia?em tego.

Tak sobie czytam jeszcze par? razy co napisa? Regi i... chyba poni?k?d ma racje...

Regi_PL napisał/a:
a na koniec levi stwierdzil ze klan to wyimaginowane spoleczenstwo prowadzone przez wyimaginowanych, zakompleksionych CLow ktorzy przez to lecza swoje kompleksy....
Hej... nie powiedzia?em tak!
_________________
Mam dwie r?ce, po co wi?cej

Jah bless all
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   85%   12/14
Użytkownik [ZPTT]Nika 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2009

Posty: 164
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-18, 13:32   

A jak powiedzia?e??
_________________
„U?ywajcie broni dobrze, je?li jej u?y? musicie”
Mahatma Gandhi

 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]LeviBlue 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 63
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-07-18, 13:42   

Napisa?em ''...wyimaginowanych prze?o?onych''. Bez zakompleksionych o ile pamietam.


Dla oczyszczenia atmosfery prosi?bym o przytoczenie ca?ej mojej wypowiedzi.
_________________
Mam dwie r?ce, po co wi?cej

Jah bless all
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   85%   12/14
Użytkownik [ZPTT]Regi_PL
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 03 Maj 2009

Posty: 10
Skąd: Krakow
Wysłany: 2009-07-18, 13:45   

levi.. to nie byl cytat ale urzylem takich samych okreslen jakie przytoczyles dawno temu w trawie.. wszystkiego nie odtworze ale nie po to tu jestem i twoje podanie w PTT to nie moja sprawa. Potwierdzic chcialem tylko Twoj wiek a reszte sam sprowokowales.. opisalem Twoja przygode z PTG bo o to prosiles i z szcunku do klanowiczow PTT (mysle ze w podobnej sytuacji tez poznalbym ich zdanie).
W tym co napisalem mam 100% racje bo niejako poczesci prowadzilem Twoja rekrutacje.
Moze to byla tylko chwilowa slabosc ale pojechales tak ze tak jak juz pisalem.. szczena mi opadla bo ani nie miales ku temu powodow (bo byles zawsze mile widziany i na forum i na TSie i w grze) a i sytuacja tego nie prowokowala w zaden sposob.
Trzeba sie naprawde postarac zeby tak zniechecic klanowiczow (przynajmniej czesci ich) do siebie jak Ty to zrobles w PTG i tak naprawde moge zyczyc Ci tylko powodzenia tak jak to zrobil juz Siwy.

Ja jestem zdania ze ludzie sie nie zmieniaja ale zycze Ci z calego serca zebym przynajmniej w Twoim wypadku racji niemial i znalazl sobie wreszcie kacik dla siebie na scenia BFa.
Jeszcze raz POWODZENIA !!!
Ostatnio zmieniony przez Regi_PL 2009-07-18, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik [ZPTT]Marcinayer 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 06 Kwi 2009

Posty: 67
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-07-18, 13:45   

Nie b?d? sie rozpisywa?: JESTEM NA NIE

Chocia? przyda?a by sie nam taka klanowa lameczka do obijania na treningach (bez obrazy oczywi?cie) bo ostatnio to coraz ci??ej mi idzie czituchy jedne ;D
_________________


Ostatnio zmieniony przez Marcinayer 2009-07-18, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   12%   2/16
Użytkownik [ZPTT]LeviBlue 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 63
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-07-18, 13:53   

Z tego miejsca chcia?em podzi?kowa? wszystki klanowiczom PTG w?asnie za to, ?e by?em zawsze tam mile widziany oraz naprawde bardzo mi?o sp?dza?o si? z wami czas.
By?o to dla mnie ogromne do?wiadczenie. Gdybym m?g? cofn?? czas nie napisa?bym tego lub mo?e w inny spos?b. W rozmowie prywatne Regi wyja?ni? mi pare spraw o kt?rych nie wiedzia?em wcze?niej. Moje podej?cie do sprawy rekrutacji w PTT jest troche inne ze wzgledu na to, ?e obecie mam wiekszy dost?p do kompa. Nadal bed? stara? si? gra? z klanowiczami z PTT jak i z PTG.
_________________
Mam dwie r?ce, po co wi?cej

Jah bless all
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   85%   12/14
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-07-18, 14:25   

LeviBlue napisał/a:
Z tego miejsca chcia?em podzi?kowa? wszystki klanowiczom PTG w?asnie za to, ?e by?em zawsze tam mile widziany oraz naprawde bardzo mi?o sp?dza?o si? z wami czas.
By?o to dla mnie ogromne do?wiadczenie. Gdybym m?g? cofn?? czas nie napisa?bym tego lub mo?e w inny spos?b. W rozmowie prywatne Regi wyja?ni? mi pare spraw o kt?rych nie wiedzia?em wcze?niej. Moje podej?cie do sprawy rekrutacji w PTT jest troche inne ze wzgledu na to, ?e obecie mam wiekszy dost?p do kompa. Nadal bed? stara? si? gra? z klanowiczami z PTT jak i z PTG.


Widzisz Levi o co mi chodzilo przy wczorajszej rozmowie...
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik [ZPTT]LeviBlue 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2009

Posty: 63
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2009-07-18, 14:31   

Wczoraj by?em troch? zamotany :)
_________________
Mam dwie r?ce, po co wi?cej

Jah bless all
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   85%   12/14
Użytkownik [ZPTT]Nika 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2009

Posty: 164
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-18, 15:06   

Hmm no z pewno?ci? ?adnie to si? nie zachowa?e?..... ale...... ja bym jedn? szans? da?a Leviemu..... :arrow:
_________________
„U?ywajcie broni dobrze, je?li jej u?y? musicie”
Mahatma Gandhi

 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ