Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wodzu
2013-11-01, 15:41
Battlefield 4 Beta - shit czy hit?
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-10-05, 13:01   Battlefield 4 Beta - shit czy hit?

Beta jest juz od kilku dni wiec sporo osob pogralo 10h + wiec mozna juz sobie jakas opinie wyrobic, a nie widzialem tematu na ten temat wiec zakladam.

Jak oceniacie ten caly "next gen"? Juz pominmy te problemy techniczne i bugi, bo niezaleznie od sprzetu sa co minute czy dwie rozne przycinki etc nawet na procach za 4k i titanie, ale to pewnie naprawia, rowniez hitboxy bywaja bardzo dziwne, ale to szczegoly.

Jak dla mnie to bez rewelacji niestety, na tym mniejszym trybie ala close quarters gra sie nawet ciekawie, ale ta duza wersja jest jakas nudna, nieraz biegne po 2-3 minuty i zero akcji, w pojazdach jest troche ciekawiej, ale ogolnie gameplay jest sporo wolniejszy niz w bf3 na wiekszosci map, przypomina mi ten szanghaj mapy z armored kill jesli chodzi o tempo rozgrywki, a niestety tego dodatku nie trawilem.

Dodam, ze po zawaleniu wiezowca i zapyleniu calej mapy grafika robi sie po prostu brzydka, szaro bura i wrecz gorsza niz w bf3 nawet jak gram na ultra...


Ogolnie nie jest zle i moze inne mapy przypadna mi do gustu bardziej jesli beda bardziej skondensowane i szybkie w sensie natezenia akcji - rush i inne tryby tez moga byc ciekawe.
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]MoonCrash 



Informacje
Dołączył: 03 Lut 2012

Posty: 704
Skąd: Siemiatycze
Wysłany: 2013-10-05, 13:33   

No ta obecna mapa nie jest jaka? za ciekawa. Przez dodanie helek polowa dru?yn siedzi po dachach i kampi. Na ziemi biega moze z 30 graczy lub mniej biorac pod uwage ilosc pojazdĂłw;p

Graficznie mi sie podoba, jakos latwiej mi wylukac wroga niz w bf3. Co do tego dymu po zawaleniu sie wiezowca, to moim zdaniem malo realistycznie jest to zrobione. Powinno zajebac tak pylem i kurzem ?e na pocz?tku bys widzial z 2m przed soba po czym powinien powoli zanika?. I w sumie to nawet nie wykl?da mi na py?:P A raczej na lekka mgle o poranku:D

Ale, bez rewelacji jak dla mniem Levolution? jakas kpina. Wiecej zawalaj?cych sie budynkĂłw i zniszcze? widzialem w bc2 gdzie ka?d? ?ciane w budynku dalo sie rozwali?. Tu..hmm w jednym miejscu zawali? droge, zniszczy? pos?? i zawali? JEDEN budynek.
GZ dice Frostbite 3! a zniszczenia na budynkach przypominaja mi bf2:D
_________________

Ostatnio zmieniony przez MoonCrash 2013-10-05, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 24 HP   1%   13/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   8%   6/68
Użytkownik [B]b4son 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 20 Mar 2013

Posty: 419
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-10-05, 13:57   

Chuj mnie strzela jak wchodz? do gry i 45 z 64 osĂłb kampi na jebanych dachach, przez to rozgrywka jest wolna i mniej ciekawa.

+ styl graficzny wg mnie bardziej przyjazny dla oka niz w 3.
+ motywy z windami, zas?onami, blokadami i innymi pierdo?ami, niby to zajebiste nie jest ale ma jaki? swĂłj smaczek.
+ wi?ksz? rozpierducha, mo?na rozjeba? wi?cej rzeczy szczegĂłlnie jak wbijasz wsparciem do jakiego? budynku i zaczyna sie spam z ckm.
+ zbalansowanie klas.
+ lepsze efekty wybuchĂłw i strzelania, d?wi?ki te? fajne.
+ walka w wodzie.
+ NIE ZACINASZ SI? NA JEBANYCH KAMIENIACH.

- wszechobecny kurz bo rozjebaniu budynku na C.
- za male obra?enia od czo?gĂłw, czasem strzeli si? typowi pod nogi a on sobie dalej pobiegnie nawet jak mu sie poprawi karabinkiem.
- dziwny system niszczenia pojazdĂłw (czasem 2 rpg wystarcz?, 3 strza?y z granatnika a czasem dojebiesz dwa C4 i kto? poprawi rpg i nic)
- za maly dmg rakiet z heli.
- przeskoczenie przez por?cz zabiera 70% hp.

Jak mi si? co? przypomni to dopisz? :D
_________________
Don't Ignore Important Lyrics
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   4%   2/49
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2013-10-05, 15:01   

Mi jakos jajec nie urwalo...
Co do twoich scin polecam sterowniki (jak masz nVidie) to 320.49. Mi dodalo ze 30fpsow i brak scin

A co do gry to dla mnie bardziej Bad Company 3.
Generalnie jest ok ale ciagle mnie bola w oczy ZBEDNE ANIMACJE. Odrazu nasowa mi sie syruacja z wczoraj jak jakis bot plynal woda do ktorego strzelal munkrusz a ten podplynal do krawedzi i wszedl tak ze znikl i pojawil sie 5 metrow za nim...
_________________
Martwi nie potrafią skakać
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-10-05, 15:03   

jak bf3 by? w porĂłwnaniu do bc2 s?aby to bf4 jest jeszcze s?abszy. ten tytu? w moich oczach mo?e jedynie uratowa? tryb neutralizacji i dm'y. na razie tyle mog? o tej grze napisa? chcia?bym zobaczy? inne mapy.
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik [W]matiax 
Braterstwo Broni

Weteran




Informacje
Wiek: 53
Dołączył: 13 Mar 2009

Posty: 255
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-10-05, 15:24   

tak jak by mi kto? wyj?? ciasto z piekarnika po 5min pieczenia i spyta? si? czy bedzie dobre ;) . Nie wa?ne czy teraz si? rozlewa , jest niewypieczone, zrobi? sie zakalec itp.

Na razie nie ma co ocenia? bo wg mnie beta jest zupe?nie inna ni? b?dzie produkt finalny - a przynajmniej taka mam nadziej? ;) Brak tekstur, zaawansowanych zniszcze? ( nie mo?na np. zasypa? go?ci gruzem ) ?ciny grafy , lagi itp. Gdyby tak wygl?da?a finalna wersja to do dupy z ta gr?.

Teraz fajnie jest wej?? sobie na BF3 i na ultra zobaczy? piekne tekstury i p?ynn? rozgrywk? i to jest najwi?kszy plus tej bety ;) .
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2013-10-05, 16:31   

Jednak?e, panowie z DICE maj? teraz dziwny nawyk (mo?e s?uchaj? si? dzieciarni) ale gdy b?dzie premiera, zapami?tajcie ten czas, bo z ka?dym kolejnym patchem b?dzie pewnie tylko gorzej.
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik kirofs 


Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2013

Posty: 10
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2013-10-06, 12:15   

Zale?y co masz na my?li - gameplay czy optymalizacj? (b?d? jedno i drugie :P )

BF3 pokaza?, ?e jednak potrafi? co? tam poprawi?. Optymalizacja w 3 mimo wszystko na plus.
Mam tylko obawy co do samej rozgrywki (kampienie na dachu FTW!).
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik [ZPTT]KnockOut 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2011

Posty: 271
Skąd: ?Ăłd?
Wysłany: 2013-10-06, 13:33   

-Tak i rzucania c4 przy wyj?ciu z wind... server64 osobowy a na dachach po?owa servera.
-Skrzywiony celownik w tankach i s?aba skuteczno?? na piechot? (jak wida? realizm zachowali w 100% kulwa !!! !)
-Komandos blokuje si? na gruzie, nie mo?na przestrzeli? przez niektĂłre barierki.
-Ci?gle ten sam scenariusz nie gra?em jeszcze aby do ko?ca mapy przetrwa? wie?owiec , albo ?eby kto? nie zawali? filaru na B (tam gdzie pojazd si? blokuje)
-Ten kurz te? s?abo si? prezentuje szkoda ?e nie jest siwo po zawaleniu budynku(tak jak ju? kto? wcze?niej napisa?)
-Czasem nie wiadomo czy zniszczy?o si? pojazd do ko?ca czy jeszcze nie, podobnie jest z przeciwnikami. Nie jest to tak wyra?ne jak w 3.
-M320 troch? za szybko si? prze?adowuje (ma?a mapa i ju? widz? jaki b?dzie spam)

+W 4 podoba mi si? gra z commanderem ktĂłra przy?pieszy?a troch? akcje. Cho? gra?em z nim raz mo?e z 10min:P
+sposĂłb strzelania
+tanki nie przepchnie ju? jeep
Jak na razie gra ?rednia bf3 na pocz?tku gdy zagra?em osobi?cie powali? mnie i skutecznie odci?gn?? od serii CoD do bety 4 co? mnie nie ci?gnie;/
Ostatnio zmieniony przez KnockOut 2013-10-06, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   40%   14/35
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2013-10-06, 17:28   

Na chwile obecna gra mocno srednia - jak dla mnie to wczesna alfa a nie beta. Wiecej mozna powiedziec gdy wyjdzie full. Ktos pisal o bugach - nikt ich nie bedzie naprawial dla 'bety' skoro full wychodzi w tym miesiacu.

Trzeba zobaczyc inne mapy i tryby w jakich sie bedzie gralo. Dla wszystkich, ktorzy maja karty GeForce - sterowniki 320.49 - na tych sterach gra dopiero dobrze chodzi (podziekowal dla Darasa za info).

Jedyny tryb, ktory jak dla mnie nadaje sie w obecnej chwili do gry to - 'domination' na serwerach 26/32 graczy. Jest w miare dynamicznie, nie ma rozwalania budynku, nie ma zadnego jebanego pylu i nikt nie kampi po dachach po calej mapie. Oczywiscie tez trzeba czasem dobry serwer znalezc tak zeby jakies boty nie siedzialy na dachu od C.

Kupic fulla na pewno kupie bo nie bede oceniac gry po gemplejach z yt ale czy grac bede to zycie pokaze. Ta mapa to lekkie nieporozumienie zeby tutaj cokolwiek oceniac.
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-10-06, 18:08   

bahama_mama napisał/a:
Jedyny tryb, ktory jak dla mnie nadaje sie w obecnej chwili do gry to - 'domination' na serwerach 26/32 graczy. Jest w miare dynamicznie, nie ma rozwalania budynku, nie ma zadnego jebanego pylu i nikt nie kampi po dachach po calej mapie. Oczywiscie tez trzeba czasem dobry serwer znalezc tak zeby jakies boty nie siedzialy na dachu od C.


Ci??ko taki znale??. :) Je?li w oficjalnej grze tak to b?dzie wygl?da? to domy?lam si?, ?e ta mapa w domination nie b?dzie grana w ogĂłle.
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2013-10-06, 18:23   

joksikPDG napisał/a:
bahama_mama napisał/a:
Jedyny tryb, ktory jak dla mnie nadaje sie w obecnej chwili do gry to - 'domination' na serwerach 26/32 graczy. Jest w miare dynamicznie, nie ma rozwalania budynku, nie ma zadnego jebanego pylu i nikt nie kampi po dachach po calej mapie. Oczywiscie tez trzeba czasem dobry serwer znalezc tak zeby jakies boty nie siedzialy na dachu od C.


Ci??ko taki znale??. :) Je?li w oficjalnej grze tak to b?dzie wygl?da? to domy?lam si?, ?e ta mapa w domination nie b?dzie grana w ogĂłle.


Tylko cq ale nie wiadomo po ilu - ja mowie o obecnej sytuacji. Jak dla mnie cq, 64 czy 32 w chwili obecnej na tej mapie, z tymi ludzmi, tymi bugami, w ogole nie jest grywalne dlatego pogrywam w domination, ktorego tez nie jestem fanem bo jak dla mnie to zwykle dm z flagami.

Dla mnie mija sie z celem wchodzic na 64 i szukac ludzi po dachach albo grac w druzynie, ktora kontroluje cala mape i szuka sie ludzi po respie czy dobija tych, ktorym sie jakos udalo przejsc na druga strone bo reszta druzyny siedzi po budynkach.
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]QuakeSter 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 07 Sty 2013

Posty: 191
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-10-08, 19:55   

Ja powiem krĂłtko i na temat:

Gameplay- shit, od wersji alfa nic sie nie zmienilo, bf3 to przy tym arcydzielo
Grafika - dobra ale nie powala
Levolution - jakie levolution ? te s?upki blokuj?ce czolg? ich chyba pogielo zeby takie G tak lansowac
Mapa Shanghai - zdecydowanie nuda, ponadto polowa kampi na dachach, 25% z c4 przy windach, 25% gra normalnie.
Ogolna ocena - 2/10

ps. Daje jeszcze jakies szanse pelnej wersji, ale jesli gameplay taki zostanie nie wnikajac juz w szczegoly to slabo to widze.
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   88%   24/27
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-09, 11:45   

o ile w becie bf3 w stosunku do bc2 przeskok by? astronomiczny i rewolucyjny pod k?tem gameplay'a, plus zmiany w patchach jeszcze za trwania bety, bo po to jest beta, ?eby wyeliminowa? b??dy a nie nie wiem - spisywa? na kartk? ?!, to nie jestem wstanie na chwil? obecn? znale?? plusa przemawiaj?cego za kupnem za 160 tej alfy. Do gry bf4 nic ciekawego nie wprowadza.

Z zakupem poczekam na poprawki i opinie ludzi po premierze.

- Snajpi si? chujowo, balistyka zdupcona. Go?ciu ze ak zabija mnie z wie?owca w 1 sekund? a ja ze snajpy nie umiem go zajeba?, heda trafiasz na szcz??cie i ta jebana smuga, zamist miejscu uderzenia pocisku skupiam si? na jakiej? pierdolonej smudze.

- Czo?g pada od 1 rpg, piechota od 4 do 6 pociskĂłw z czo?gu, w ogĂłle si?y uderzenie w stosunku do piechoty czo?g nie ma, nie wiem znika ten pocisk w kontakcie ze ?cian? czy jak.

- Helka w helk? napierdala? musi 5 minut i to zdupcone prze?adowywanie, co to wprowadza ? zero dynamiki, zamiast napierdla? po heli latam se i czekam, jakbym se chcia? czeka? to pasa?erskim bym polecia?.itp.

- Bugi i b??dy gry pomin?, bo to beta to musz? by?, po to ?eby DICE sprawdzi?o, czy ten szit kupi? miliony, a jako? nie wida? oprĂłcz p?aczu, ?e chujowo, ?eby ludki z preordera rezygnowa?y, to i DICE ma w dupie popraw? czegokolwiek, dlatego jak b?dzie git to mo?e kupie. Na razie nie b?d? si? uwstecznia?, w stosunku do bety BF3, beta BF4 to tragedia, niczym do kupna mnie nie zach?ci?a mo?liwo?? przetestowania multi na 2 tygodnie przed premier?. Mo?e jakby to by?o 2 miesi?ce to co? poprawiliby. 2 tygodnie...

Jakby ta gra nazywa?a si? XXX i taka beta zosta?aby oddana publiczno?ci, studio ju? dawno by?oby na k?Ăłdk? zamkni?te a gry nikt by nie pami?ta?. Flejm ze strony redaktorĂłw i graczy poszed?by taki, ?e 90% ekipy twĂłrcĂłw jeb?oby se samobĂłjstwo, a pozostali z zatrudnieniem na kasie w biedronce mieliby problem z obawy, ?eby czego? nie zdupcyli.
Ale to jest EA i BATTELFLAJ to mo?na ludzi? gĂłwno na tacy poda?. Ja nie mam ochoty na ten gniot. Jak si? poprawi, mo?e.
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik [ZPTT]ra131313 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 24 Mar 2013

Posty: 564
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2013-10-09, 12:28   

zdecydowanie SHIT bo mi sie nie odpali?o zreszt? nawet ci co grali mĂłwi? ?e shit, batar ma racje gdyby BF4 mia? naprawde powa?n? konkurencje to nawet by sie wstydzili pewnie wypu?ci? tak? bete jak mĂłwie nie gra?em ale du?o z?ego s?ysza?em na temat, witajcie w erze LEVOLUTION i wielkiej reklamy tak trailery by?y zajebiste mo?e dice powienien sie przerzuci? na robienie filmĂłw XD co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice bo s? tak pazerni ?e wypu?cili drug? 3 troche podnosz?c wymagania sory ale nie widze tam ?adnych rewolucyjnych rozwi?za? jak narazie, a mo?e specjalnie napisali levolution.Przykro mi ?e panowie z DICE zaczynaj? mie? graczy w dupie. koniec wy?ali?em sie.
Ostatnio zmieniony przez ra131313 2013-10-09, 12:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 21 HP   1%   9/996
   MP   100%   475/475
   EXP   82%   46/56
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ