Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wodzu
2012-01-02, 18:32
PATCH 1.5
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]lakimakromedia 
multihakowiec xD
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lut 2008

Posty: 23
Skąd: Neustadt
Wysłany: 2009-09-03, 22:55   

nie pomog?o u?y?em dodatkowo ccc i nic wsio tak samo :/ co? kiedy? pami?tam kto? mia? taki problem z 1.41 ale kiedy kto i jak to rozwi?zac ni kuja nie pamietam ..... najglupsze ze single dziala a multi nie ...
_________________
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [W]Andrew 



Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 13 Kwi 2009

Posty: 175
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-09-03, 23:02   

jutro si? zajm? problemem dzi? ju? w t? zepsut? gre nie b?d? gra?
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2009-09-03, 23:43   

Laki : ccc nie usunie ci tego , tez probowalem przez ten program , musisz sam recznie wykasowac z rejestru.
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-09-04, 04:19   

Bodziu unlocki :?: stuknij sie w swoja pusta glowe a zarazem wielka glowe ;) po to stworzyli unlocki zeby nimi grac... to tylko Wy takie lamki ktore dostajecie w dupe bo nie potraficie ich uzywac sie odzywacie ;) :D w kazdej grze sa takie typy jak Ty... "zobacz on biega z unlockami" itp. przeciez to jest zalosne...

Laki ja tak mialem na 1.41 ... rejestr itp wszystko robilem i ni cholery nie chcialo sie zaladowac... na singlu ok ale na multi jak chcialem wejsc na serwer the end ;) niestety ale ja sie posunalem z braku sil do tego shit'u na ostatnia faze- format... jedynie to pomoglo... :/

co do gry dzisiaj stwierdzam iz jest zje**na :!: na CQ chyba wogole nie bede gral samolotami co do tej pory lubilem :!: jeszcze raz to powiem... kretyni z EA :!: napisze do nich ze sa glabami i debilami... jak mozna tak fajna gre za przeproszeniem tak zjebac :!: :/

Jesli nie bedzie jakiejkolwiek latki przestaje grac w to... nawet nie wiem jak to mam teraz nazwac... chyba w rekrutacji ten Bosski roman przyniosl nam takie fatum "z dupy"

Juz nie zabije 8 gosci na fladze :cry: przez pieprzone 3 lata uczylem sie grac w ta gowniana gre :!: :/ a kiedy juz sie nauczylem i gralem naprawde dobrze(wg. swojego mniemania oczywiscie) to musialy debile poprzestawiac cala konfiguracje i zrobic z niej inna gre :!: pieprze taka gre :!:

P.S. niech zmienia jeszcze nazwe na Shit'tle'pierd 2 :evil: :evil: :evil: »»»FuCk?oFF««« :!: :evil:
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik [ZPTT]Nika 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2009

Posty: 164
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-09-04, 13:00   

PiTeRsOn napisał/a:
Nika no fajny ten chopperek ;) pograj na infantry moze zobaczysz roznice :P na 1.41 zawsze jakos ubijalem ludzi swoim sposobem a tutaj tak sie nie da :( tam walilem seria po calym ciele i zabijalem, tutaj nie mozna... tzn mozna jak chcesz miec statystyke 5/15 :P a ja wole K/D 15/2 moze 15/5 :P trzeba pojedynczymi walic :P


Tak.. zagra?am na infantry i naprawde nie zauwa?y?am r??nicy..
_________________
„U?ywajcie broni dobrze, je?li jej u?y? musicie”
Mahatma Gandhi

 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]lakimakromedia 
multihakowiec xD
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lut 2008

Posty: 23
Skąd: Neustadt
Wysłany: 2009-09-04, 13:32   

o jakim choprku mowicie ? o little ? :D [jesli tak to widac ze lameczki w AIX'a nie graly ;D]
_________________
 
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [W]matiax 
Braterstwo Broni

Weteran




Informacje
Wiek: 53
Dołączył: 13 Mar 2009

Posty: 255
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-09-04, 13:37   

hmmm ja tez nie widze r??nicy - gra mi sie mo?e nawet troche ?atwiej - zauwa?y?em tylko ?e przy padaniu celownik si? d?ugo zbiega ale nie wiem jak d?ugo zbiega? sie na 1.41 ;) . Jak dla mnie to og?lnie po prostu kolejny patch ;) i b?d? sobie gra? tak czy siak forfun ;)
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Użytkownik [ZPTT]CapoSVD 
FLOTA!
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 23 Cze 2009

Posty: 159
Skąd: ?winouj?cie
Wysłany: 2009-09-04, 13:46   

Ojjjj Laki... AIX miecie w CQ ;) Uwielbiam Littlebirda Cho? jest wolniejszy od tego w AIXie a og?lnie to z powolnym zbieganiem sie celownika spierdolil... Ja i tak bede gra? w Shittlepierda jak to Piter nazwa? :mrgreen:
_________________


A mo?e na no?e ? ^^
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Użytkownik [ZPTT]SIWY DYM 
CL Klanu =PTG=
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 44
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 57
Skąd: Polish Tactics Group
Wysłany: 2009-09-04, 14:07   

PiTeRsOn napisał/a:
Bodziu unlocki :?: stuknij sie w swoja pusta glowe a zarazem wielka glowe ;) po to stworzyli unlocki zeby nimi grac... to tylko Wy takie lamki ktore dostajecie w dupe bo nie potraficie ich uzywac sie odzywacie ;) ...


PiTeRsOn przestaniecie wszystkich wok?? obra?a?? Wyhamuj z nazywaniem kogokolwiek lamkami, masz co? do Nas?

Co do celownika z pozycji le??cej to dobrze zrobili, tak powinno by? od samego pocz?tku ;]
_________________
[ ClanLeader Klanu / =PTG= Polish Tactics Group / http://bf2.easyisp.pl/ ]
 
 
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Użytkownik Maniek
[Usunięty]
Sekcja BF


Informacje
Wysłany: 2009-09-04, 15:14   

Ooo widze ze nie zabraklo i wypowiedzi Siwego Dyma xD

BTW. Mam 50% patcha, zadko siedze na kompie wiec pewnei sciagne w przyszlym tygodniu i oblukam.
 
     
Użytkownik [ZPTT]CapoSVD 
FLOTA!
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 23 Cze 2009

Posty: 159
Skąd: ?winouj?cie
Wysłany: 2009-09-04, 17:26   

SIWY DYM napisał/a:
PiTeRsOn napisał/a:
Bodziu unlocki :?: stuknij sie w swoja pusta glowe a zarazem wielka glowe ;) po to stworzyli unlocki zeby nimi grac... to tylko Wy takie lamki ktore dostajecie w dupe bo nie potraficie ich uzywac sie odzywacie ;) ...


PiTeRsOn przestaniecie wszystkich wok?? obra?a?? Wyhamuj z nazywaniem kogokolwiek lamkami, masz co? do Nas?

Co do celownika z pozycji le??cej to dobrze zrobili, tak powinno by? od samego pocz?tku ;]
Co do celownika Siwku to chuyowy :P
_________________


A mo?e na no?e ? ^^
 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   68%   17/25
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2009-09-04, 19:01   

Za kazdym razem jak wychodzil patch to ludzie plakali ze jest spierdolina , jak komus nie odpowiada to wraca na 1.0 i wiecej nie truje .
Zeby dokladniej wychwycic roznice wystarczy dluzej pograc a na patchu 1.5 sa one widoczne.
Latwiej sie strzela do gosci [nie trzeba pol magazynku w niego wywalic] ale i takze szybciej ginie , przynajmniej moze to wyeliminuje furiatow ktorzy biegali w BFie jak w Quake'u.
CQ jest trudniejszy niz poprzednio, przynajmniej sa wyrownane szanse miedzy ziemia a powietrzem [ AA vs Jet or Heli ]

Pitersonek nie przekroczyl jeszcze 20 roku zycia wiec zlewka na to , jak to mowia : z mlodej piersi sie wyrwalo ;)
Sam uzywam unlockow oprocz medyka , szturmowca i komandosa .
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-09-04, 19:20   

BODZIU_RAT napisał/a:
Za kazdym razem jak wychodzil patch to ludzie plakali ze jest spierdolina , jak komus nie odpowiada to wraca na 1.0 i wiecej nie truje .
Zeby dokladniej wychwycic roznice wystarczy dluzej pograc a na patchu 1.5 sa one widoczne.
Latwiej sie strzela do gosci [nie trzeba pol magazynku w niego wywalic] ale i takze szybciej ginie , przynajmniej moze to wyeliminuje furiatow ktorzy biegali w BFie jak w Quake'u.
CQ jest trudniejszy niz poprzednio, przynajmniej sa wyrownane szanse miedzy ziemia a powietrzem [ AA vs Jet or Heli ]

Pitersonek nie przekroczyl jeszcze 20 roku zycia wiec zlewka na to , jak to mowia : z mlodej piersi sie wyrwalo ;)
Sam uzywam unlockow oprocz medyka , szturmowca i komandosa .


heh nie przekroczylem lol ;) :D :?: a powiem ze sie mylisz ale to Twoje zdanie... ;) zlewka heh 8) :evil: zlac to sobie mozesz co najwyzej wiesz co ;)
BODZIU_RAT napisał/a:
Pitersonek : ty zapwene biegal bys tylko z unlockami jak lameczka , mogli "wykaswac" te bronie to nikt wiecej by nie piszczal w tym temacie :P

Siwy przeczytaj Bodzia wczesniejsza wypowiedz a nie gadasz glupoty... a jak chcesz o czyms pogadac to zapraszam ;) oj Siwy Siwy pomiedzy wodke a zakaske... jak zwykle ja jestem winny ;) ostatnio za malo czytasz albo za duzo "dymu" robisz wokol swojej glowki :lol: :mrgreen:
i przepraszam kogo jeszcze obrazamy... :?: Wiesz... napisal bym cos ale to nie jest rozmowa na forum a bynajmniej nie w tym temacie... zarzuciles cos a ja sie lekko teraz zdenerwowalem... nastp. razem czytaj posty a nie ostatnia strone :arrow: i jesli Ci chodzi o PTG to nie mialem tego na mysli(chodzilo raczej o graczy "ogolnych") :!: znam was troche czasu a nie pieprze glupot za plecami i powinienes o tym wiedziec :!: cYa ± :evil: :arrow:
Szukasz dymu tam gdzie go nie ma a mi to przestalo sie podobac... :!: ?PzDr?

co do gry to moje zdanie ;) :arrow:
Ostatnio zmieniony przez PiTeRsOn 2009-09-05, 05:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Użytkownik [W]Andrew 



Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 13 Kwi 2009

Posty: 175
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-09-05, 00:16   

a mo?e trzeba si? przyzwyczai? do nowych warunk?w dzi? te? sie wkurza?em a potem nagle zacze?o wchodzi? najwa?niejsze ?e granatnik zaczo? dzia?a? ;)

[ Dodano: 2009-09-05, 00:36 ]
a najwa?niejsze uruchoni?em sprz?t i mog? lata? :)
_________________
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Użytkownik PiTeRsOn 


Informacje
Wiek: 78
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 444
Skąd: ZbKWWA
Wysłany: 2009-09-05, 04:49   

ale powiem ze chopperek UE jest 100% lepszy niz MEC xD ten Mec to wyglada jakby przywiazali AK47 do ploz tej helki :D nie masz szans z UE xD ta ma minigunnerka :D

a granatnik dobry jest :P znowu jak za czasow 1.0 trzeba sie nauczyc grac granatnikiem ;) tylko szkoda bo coraz mniej jest medkow na mapach ;)

ale czy tak czy nie i tak moim zdaniem zwalili to bo za bardzo sie pobawili w konfiguracji ;) jestem nauczony ze jak koles biegnie bokiem to za niego albo przed niego strzelalem(kwestia pingu) a teraz central musi byc :roll: i nie pasuje mi liczba mojego K/D :cry: :cry: :cry: 8)

Napisalem do EA :P zglosza do dzialu technicznego przy tworzeniu nastepnego patcha hehe czyli zapewne jakies 2 lata xD ale napisali ze o bardzo podobnej tresci napisalo wielu graczy... dziekuja za zgloszenie wad w patchu i tyle ;) Miejmy nadzieje ze cos szybciej bedzie...

oooooo mam tutaj rundeczke :D siedzialem w jednym miejscu i tylko granatami rzucalem prawie cala runde :P zdenerwowalem sie :D
 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   55%   27/49
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ