Poprzedni temat «» Następny temat
windows
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]777John_Rambo77
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 30 Kwi 2014

Posty: 131
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-06-25, 18:32   

Paul_5399 napisał/a:
777John_Rambo77 napisał/a:
joksikPDG napisał/a:
teraz bedzie wersja 8.2 i od razu w niej masz aktualizacje do win9 w kwietniu 2015, nie oplacalo by sie bardziej? jak 9 bedzie kicha to dalej mozesz na 8.2 siedziec


to tak piszac zartem poczekajmy na win9 a przy okazji zobaczy sie jakie bledy powstana...
brak kompatybilnosci z battlefield 4 albo "program przestal dzialac wymien karte graficzna gdyz system nie obsluguje rodziny nvidia" pozdrawiamy


Bardzo prawdopodobny scenariusz. I brak sterownikĂłw na 9, chyba, ?e te z 8/8.1 b?d? dzia?a?.


pamietajac histrorie - vista, dzialala ale strasznie mulila, 7mka znacznie poprawiona ale gdyz poniewaz microsoft ma zasade wypuszczania systemow co 4 lata - ot spojawila sie 8mka ktora o dziwo polepsza grywalnosc znanego wielu buterfilda....pytanie co moze sie zmienic w 9tce i czy wogole nowy system jest komukolwiek potrzebny. Moze tez dojsc do tego ze faktycznie w poczatkowej fazie "rozwoju" nowego systemu na rynku moze nie byc sterownikow a niektore programy moga nie dzialac...eh majkrosoft coz nam jeszcze zaserwujesz?czekam na system w postaci hologramu.
A tak przy okazji z tego co wiem to w kazdy ostatni piatek miesiaca macie "zlot" graczy na serwer ok 20:00...ja bede w domu dopiero ok23 wiec prosze mnie od razu nie banowac w razie mojej nieobecnosci :)
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   50%   11/22
Użytkownik [ZPTT]aimathead 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 09 Wrz 2012

Posty: 285
Skąd: B?dzin
Wysłany: 2014-06-25, 19:07   

Vista by?a tragiczna na pocz?tku, po wgraniu service packĂłw nie ust?puje w niczym 7, no mo?e poza zjebanym interfacem ale to te? do ogarni?cia. Jak komu? zale?y na wydajno?ci, to najlepsza jest czysta 8. W 8.1 skopali ju? wydajno?? i jest gorzej ni? na 7. Chyba, ?e kto? gra w BF4, bo ta gra by?a pisana pod DX11.1 (ktĂłrego w 7 brak) i jest nawet 20% boost fps. W 9 ma by? jaki? innowacyjny system dystrybucji, pono? co? na zasadzie abo.

Przerobi?em te? par? wersji zmodyfikowanych windowsĂłw, Silensy, Darki - wszystko gĂłwno i nie warto si? w to bawi? bo zazwyczaj stabilno?? i wydajno?? le?y, kwiczy i robi pod siebie.

A jak kto? ju? nie gra, to polecam Ubunciaka. Ewentualnie androida (teraz ju? s? nawet wersje z instalatorem z tego co wiem), na starego lapka, notebooka - daje drugie ?ycie z?omowi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez aimathead 2014-06-25, 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   80%   28/35
Użytkownik [ZPTT]tyr8338 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 24 Gru 2011

Posty: 231
Skąd: okolice Katowic
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-06-26, 10:16   

777John_Rambo77 napisał/a:
siciuwyspaPL napisał/a:
mnie papu? namĂłwi? i zainstalowa?em 8.1 i jestem zadowolony ogĂłlnie, mam tylko jeden problemy, po wybudzeniu z hibernacji nie w??cza mi neta ( po kablu ) i musz? robi? reseta.

Za to na laptopie mam problem ze raz na tydzie? wyskakuje b??d sterownikĂłw graficznych i te? reset.

Win 7 x64 nigdy nie zawiĂłd? , ale wydaje mi sie ?e 8ka stabilniejsza :spoko:


ja osobiscie dzialam na legalnej 90 dniowej wersji systemu win 8.1 enterprice i jedyne co musze robic to co 90 dni wpisac 1 komende w wierszu polecen i automatycznie licencja przedloza mi sie o kolejne 90 dni i taki manewr mozna wykonywac 2 razy czyli 9 miechow legalnego systemu za darmo. jak konczy sie 3 aktualizacja systemu instaluje go ponownie na zbootowanym pendrivie i oszczedzam ponad 300zl....


Hmm po co takie cyrki ? Instalujesz dobry release jak np. indiso, crackujesz i hula cale lata bez problemu ;)
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]777John_Rambo77
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 30 Kwi 2014

Posty: 131
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-06-26, 12:17   

tyr8338 napisał/a:
777John_Rambo77 napisał/a:
siciuwyspaPL napisał/a:
mnie papu? namĂłwi? i zainstalowa?em 8.1 i jestem zadowolony ogĂłlnie, mam tylko jeden problemy, po wybudzeniu z hibernacji nie w??cza mi neta ( po kablu ) i musz? robi? reseta.

Za to na laptopie mam problem ze raz na tydzie? wyskakuje b??d sterownikĂłw graficznych i te? reset.

Win 7 x64 nigdy nie zawiĂłd? , ale wydaje mi sie ?e 8ka stabilniejsza :spoko:


ja osobiscie dzialam na legalnej 90 dniowej wersji systemu win 8.1 enterprice i jedyne co musze robic to co 90 dni wpisac 1 komende w wierszu polecen i automatycznie licencja przedloza mi sie o kolejne 90 dni i taki manewr mozna wykonywac 2 razy czyli 9 miechow legalnego systemu za darmo. jak konczy sie 3 aktualizacja systemu instaluje go ponownie na zbootowanym pendrivie i oszczedzam ponad 300zl....


Hmm po co takie cyrki ? Instalujesz dobry release jak np. indiso, crackujesz i hula cale lata bez problemu ;)


jesli chodzi o system to wole nie bawic sie w piraty. To uwazam jest stosunkowo mala cena za posiadanie ponikad legalnej wersji systemu enterprice ktory normalnie kosztuje ponad 500zl....

[ Dodano: 2014-06-27, 00:47 ]
jeszcze tylko jeden dzien i bedzie mozna w koncu na spokojnie wejsc do gry.....

[ Dodano: 2014-06-28, 12:35 ]
Dlaczego nie moge znalezc mojego postu odnosnie mojej rekrutacji?
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   50%   11/22
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ