Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 5
Autor Wiadomość
Użytkownik XatrasTV 



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 10 Lut 2016

Posty: 9
Skąd: Polska
  Wysłany: 2016-02-19, 03:50   Sezon 5

No cześć! :D
Jest sezon piąty i widzę, że jest dość sporo osób (klanowych oraz tych spoza klanu) grających w Barblo III (Diablo). Toteż chciałbym pozbierać te wszystkie osoby w jedno miejsce, byśmy mogli wspólnie grać. Prosiłbym więc was o podanie Battletagów i dopisanie tego co uważacie za słuszne (coś ciekawego o sobie/ ile gracie/ kim gracie/ jaki tryb itp.)
Mam zamiar stworzyć "klan" (działać będzie jak grupa) w którym wszyscy będą w stanie łatwiej się odnaleźć (nie będzie trzeba też dodawać wszystkich do znajomych, będzie bardziej przejrzyście.
Rozmawiać można, aczkolwiek nie trzeba (wiadomo :D ). Będzie to oczywiście TS. Kiedyś może postaramy się o dodatkowy kanał dla Diablo.. to zależy tylko od tego, czy ktoś będzie w ogóle grał (bo dla paru osób starczy publiczny/ prywatny).

To chyba tyle z tych ważniejszych. Mogę dodać coś o sobie; nie jestem zaawansowanym graczem Diablo. Grałem od samych początków, lecz z przerwami itd. Jeśli chodzi o sezony, to aktywnie grałem w chyba trzecim i obecnym (reszta to tak średnio).
Gram aktualnie czarownikiem i dopiero ulepszam niedawno poskładany build. Nie mam wielu znajomych grających w tę grę, stąd ten pomysł.

Mój battletag: XatrasTV#2463

Pozdrawiam, liczę na jakieś odpowiedzi.
  https://www.facebook.com/XatrasTV" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   88%   8/9
Użytkownik pakulasek11 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 06 Lut 2016

Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-02-19, 11:25   

Czołem!
Mój battletag: pakulasek#2982 Chętnie z tb pogram, najczęściej za to gram czarownicą, jednak najprzyjemniej gra mi się DH lub szamanem. Jeśli chodzi o tryb to gram wszystkie. W diablo 3 gram jakoś tak od sezonu 3, a w diablo 2 od 3 roku życia. Jeśli masz ochotę pograć to napisz :D
PS: tu masz jeszcze link do prof. : http://eu.battle.net/d3/p...2/hero/74415260
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Użytkownik Sylwia


Informacje
Dołączył: 12 Lip 2014

Posty: 289
Skąd: Summoners Rift
Wysłany: 2016-02-19, 13:53   

Temat całkiem bez sensu, już jest jeden dt battletagów, kanału na tsie i tak nie dostaniecie, chyba, że poprosicie o prywatny. Tylko co tam będzie robić to już nas nie obchodzi. O ile masz zamiar zrzeszać ludzi nie należących do PTT.
Poza tym gdzie masz zamiar stworzyć ten "klan"?
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   91%   32/35
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ