Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Wodzu
2016-11-17, 22:55
PTT na luzie 2 / Prolog
Autor Wiadomość
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2016-11-13, 19:41   PTT na luzie 2 / Prolog

_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Saryn
[Usunięty]
Sekcja BF


Informacje
Wysłany: 2016-11-14, 08:13   

Co jak co, ale musimy się wszyscy zgodzić, że poziom humoru jak i materiału jest kurewsko niski. Pozdrawiam.
 
     
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2016-11-14, 14:32   

Saryn napisał/a:
Co jak co, ale musimy się wszyscy zgodzić, że poziom humoru jak i materiału jest kurewsko niski. Pozdrawiam.


Masz coś przeciwko klanowi i klanowiczom? Cóż to twój problem, a my nie musimy tych wypłuczyn czytać. Logujesz się przez VPNy, więc uczciwych intencji nie masz. Byłem długo cierpliwy na twoje zaczepki...
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
Ostatnio zmieniony przez BODZIU_RAT 2016-11-14, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik Matenty 
Matenty


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 25 Wrz 2016

Posty: 43
Skąd: Końskie
Wysłany: 2016-11-14, 16:07   

BODZIU_RAT napisał/a:
Saryn napisał/a:
Co jak co, ale musimy się wszyscy zgodzić, że poziom humoru jak i materiału jest kurewsko niski. Pozdrawiam.


Masz coś przeciwko klanowi i klanowiczom? Cóż to twój problem, a my nie musimy tych wypłuczyn czytać. Logujesz się przez VPNy, więc uczciwych intencji nie masz. Byłem długo cierpliwy na twoje zaczepki...

mhm czyli już nie można wyrazić swojej opinii dobrze że reprezentujesz nasz klan w taki sposób i nawet nowym osobą próbujesz pokazać nas z jak najlepszej strony.
Nie dajmy się prowokować.
_________________
Elo from here.
Mój YT https://www.youtube.com/c...ut4xUzxrdJNZbLw
Ostatnio zmieniony przez Matenty 2016-11-14, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   38%   5/13
Użytkownik Matenty 
Matenty


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 25 Wrz 2016

Posty: 43
Skąd: Końskie
Wysłany: 2016-11-14, 16:13   

Film zabawny czekam na więcej.
_________________
Elo from here.
Mój YT https://www.youtube.com/c...ut4xUzxrdJNZbLw
 
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   38%   5/13
Użytkownik Reftanis


Informacje
Dołączył: 31 Paź 2016

Posty: 3
Skąd: Nie interesuj się
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2016-11-15, 11:39   

Widzę, że wyrażanie swojej opinii jest zabronione na tym forum xD Może po prostu macie świadomość jak słaby jest materiał? Pozdrawiam, mi też możesz już usunąć to konto. I tak mi się już nie przyda.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2016-11-15, 14:41   

Jejuuuu no o co wy się tu kłócicie kurde ludzie...
Trolle niech sobie będą trollami, co nie znaczy że trzeba na nich tak reagować; wystarczy krótko, zwięźle i z humorem - widać skoro nie podoba im się ten "poziom", to ja nie rozumiem jak tu się znaleźli, wszyscy się tu dobrze bawią, a skoro nie potrafi wyrazić czegoś tak trywialnego jak KONSTRUKTYWNA KRYTYKA (bo to się różni baaardzo od tego z*ebania kogoś z góry na dół bez w sumie wyrażenia czemu, co mu nie pasuje konkretnie), to adios, sajonara i niech po drodze na Wałbrzych kupi Nam po HappyMealu; przynajmniej taki bedzie z niego pożytek :)

Btw, materiał jak zwykle na naszym chorym umysłowo poziomie, więc duża okejka :D :beer:
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik Reftanis


Informacje
Dołączył: 31 Paź 2016

Posty: 3
Skąd: Nie interesuj się
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2016-11-15, 16:24   

Wyjaśnię Ci jak znalazło się tu 90% ludzi. Znaleźliśmy się tu wszyscy przez stare PTT, gdzie ludzie byli wyluzowani, fajni i przyjemni. Skoro nie podoba się wam krytyka (bo powiedzenie, że poziom materiału i humoru jest niski to krytyka) i boli was, że ktoś ma inne zdanie niż wy, to nie skomentuję tego, jak wygląda ten klan teraz. A tak poza tym, jeśli chcesz zobaczyć śmieszny materiał na poziomie, to porównaj sobie wasze "PTT na luzie" do Randomowo Brutala. Porównać też możesz statystyki pod oboma filmami. Jestem takiego samego zdania jak użytkownik Saryn. Materiał nieśmieszny, montaż żenujący. To wciąż konstruktywna krytyka.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik GonnaHealth 


Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 07 Paź 2016

Posty: 75
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2016-11-15, 16:59   

Drogi przyjacielu,jeśli chodzi o poziom humoru oraz wyluzowania jest naprawdę dobrze,myślę że,jesteś przyzwyczajony do tego że był Brutal i były filmiki ktore pokazywały ten luz,który nie zawsze był,siedze tutaj już troszkę i myśle że ograniczanie sie do kilku osob w klanie jest głupotą bo jak byś wchodził i siedział razem z nami to sam byś sie smiał,taka jest prawda i nie wiem czy dasz rade w jakikolwiek sposób zaprzeczyć,Ci co chcieli przejsc na inny klan,obecnie chyba Ultimatum czy jakos tak to przeszli a zostali Ci którym zależy na tym klanie gdyż jest mega wporzadku wiec nie mow ze to ze względu na stary klan,tyle ode mnie,sry za błedy czy cos ale sie śpiesze :)
 
     
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   62%   10/16
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2016-11-15, 18:35   

Reftanis napisał/a:
Wyjaśnię Ci jak znalazło się tu 90% ludzi. Znaleźliśmy się tu wszyscy przez stare PTT, gdzie ludzie byli wyluzowani, fajni i przyjemni. Skoro nie podoba się wam krytyka (bo powiedzenie, że poziom materiału i humoru jest niski to krytyka) i boli was, że ktoś ma inne zdanie niż wy, to nie skomentuję tego, jak wygląda ten klan teraz. A tak poza tym, jeśli chcesz zobaczyć śmieszny materiał na poziomie, to porównaj sobie wasze "PTT na luzie" do Randomowo Brutala. Porównać też możesz statystyki pod oboma filmami. Jestem takiego samego zdania jak użytkownik Saryn. Materiał nieśmieszny, montaż żenujący. To wciąż konstruktywna krytyka.


A co ty bocie wiesz o brutalu jedynie tyle co ci natłucze do tej pustej bani, nasłuchasz się pierdół a potem próbujesz wcisnąć to innym.

Użyje w tym momencie cytatu nadmiernie używanego na łamach forum PTT przez byłego znanego ci klanowicza brutala może coś ci się rozjaśni :

"A kim ty kurwa jesteś pajacu !"

Ps.Boty brutala będą banowane nie pozdrawiam.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

Ostatnio zmieniony przez Wodzu 2016-11-15, 18:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Reftanis


Informacje
Dołączył: 31 Paź 2016

Posty: 3
Skąd: Nie interesuj się
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2016-11-15, 19:06   

Ktoś się tu zdenerwował ^^ No nic, jeśli krytyka powoduje u was takie straszne bóle i żałości, to nie pozostaje mi nic, jak tylko opuścić to forum, bo jeszcze ktoś depresji dostanie. Co do pytania:

"Kim ty kurwa jesteś pajacu !"
(w sumie to chyba pytanie, ale znak interpunkcyjny mi nie siada)

Jestem pajacem, który ma prawo wyrazić swoje zdanie. Moje zdanie już sobie przeczytaliście pewnie parę razy, z zaciśniętymi piąstkami i zębami pewnie też. Wiem, krytyka boli, ale montaż na poziomie dziecka z podstawówki nie zasługuje na inny komentarz. Botem Brutala nie jestem, ale parę odcinków widziałem, można się nawet zaśmiać, a montaż jest zdecydowanie na poziomie. Jeśli ktoś tutaj jest "botem", to pana armia, panie Pawle. Dzieciaki, którym pan naopowiadał, że "Brutal i reszta wylecieli z klanu za zachowanie", kiedy sami dobrowolnie odeszli. (To słyszałem od paru piesków na waszym tsie) Widziałem też, jak na shoutboxie te "boty" obrażały Brutala i resztę klanowiczy, nie mając z nimi w ogóle kontaktu i styczności. Czyżby fakt, że ktoś może się pod pana władzą czuć źle i idzie sobie założyć swój klan tak bolał? Zostawiam to tu na parę minut, wiem, że za dużo tu prawdy i szybko sobie poradzicie tak z postem jak i kontem ^^ Mam nadzieję, że przynajmniej najpierw to przeczytacie i pomyślicie.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2016-11-15, 19:43   

Jak wspomniałem już gówno wiesz.


Ps.Jak też obiecałem boty brutala zostają zbanowane żegnam.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

Ostatnio zmieniony przez Wodzu 2016-11-15, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2016-11-15, 21:25   

Reftanis napisał/a:
Wyjaśnię Ci jak znalazło się tu 90% ludzi. Znaleźliśmy się tu wszyscy przez stare PTT, gdzie ludzie byli wyluzowani, fajni i przyjemni. Skoro nie podoba się wam krytyka (bo powiedzenie, że poziom materiału i humoru jest niski to krytyka) i boli was, że ktoś ma inne zdanie niż wy, to nie skomentuję tego, jak wygląda ten klan teraz. A tak poza tym, jeśli chcesz zobaczyć śmieszny materiał na poziomie, to porównaj sobie wasze "PTT na luzie" do Randomowo Brutala. Porównać też możesz statystyki pod oboma filmami. Jestem takiego samego zdania jak użytkownik Saryn. Materiał nieśmieszny, montaż żenujący. To wciąż konstruktywna krytyka.


Jak już powiedziałam wcześniej - KONSTRUKTYWNA krytyka jest zawsze mile widziana u jakiegokolwiek twórcy, gdyż jest budująca. Ogólnikowe wymienienie "nie podoba mi się to i to" nią nie jest, ale chyba nie słuchałeś na lekcji polskiego bądź takowej jeszcze nie mieliście; w każdym razie gdybyś rozwinął temat a nie od razu naskakiwał na twórcę (teraz porównując go do Brutala, do czego zaraz wrócę w drugim akapicie), to zostałbyś przyjęty całkowicie inaczej :)

Co do "starego" PTT i pana Brutala:
Jestem tu od niedawna ale usłyszałam to i owo, widziałam parę postów związanych z tymże youtuberem jeszcze wcześniej, także mogłam je sobie przeczytać będąc całkowicie bezstronniczą i nie wypowiem się na temat całego tego zamieszania, które powstało, bo co było to już trudno i nie powinno się tykać takich rzeczy (co teraz robisz), ale byłabym bardziej za Wodzem, bo widać było, że chciał zażegnać problem, a oni mu nie dali szansy.
[Pominę już fakt chęci zamykania forum/klanu na nowych ludzi i stawiania ultimatum adminowi - trzeba mieć tupet]

Druga sprawa - nie mów, żeby sobie porównał statystyki z filmami pana B., bo większego idiotyzmu nie mogłeś napisać; on jest youtuberem, który niejako zyskał popularność na dramach, a Wodzu skleja filmiki dla Naszej uciechy i z własnej chęci nie licząc na nie wiadomo jaki aplauz oraz popularność. Zauważ różnicę.

Poza tym - skoro może twoim zdaniem nie wychodzi mu to najlepiej, to po co gnoić zamiast wskazać "poprawny" sposób montowania? Każdego gnoisz za nieumiejętność wykonania czegoś od razu? W takim razie dziecku też zakażesz chodzić, bo upadło za pierwszym razem? Weź pomyśl a nie odp!erdalaj jak małe dziecko.

Peace out. :prosze:
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik Balon d'or 


Informacje
Dołączył: 09 Wrz 2016

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-16, 09:38   

Witam,

Krótko, zwięźle i na temat.

Rozstaliśmy się już jakiś czas temu, nie ma do czego wracać, co nie zmienia faktu, że śmiesznie wygląda jak jakakolwiek krytyka musi być przypisana od razu do nas :) Wodzu radziłbym hamować chociaż trochę wylewanie swoich żali na tych co odeszli i w szczególności na Brutala, którego uczepiłeś się jak rzep psiego ogonu. Jesteś dorosłym facetem my też, jesteśmy dorośli, więc trzeba dojść do jakiejś konkluzji, że skoro tak wiele osób odeszło (tak odeszło, nie zostało wyjebanych) coś musiało być nie tak. I może jednak problem jakiś był w Twoim podejściu, a nie tylko w naszym.

@GonnaHealth - dostałeś ode mnie bana kiedyś, mehh takie wspominki :) co do Twojej wypowiedzi zostali ludzie, którym zależało: tak jest Wodzu, Bodziu, Harakiri, Siciu, B4son... hmm to chyba wszyscy. A odeszło ile ? Około 50. Klan przestał istnieć, a nasze miejsce wypełnili ludzie z dolnych kanałów publicznych, otrzymując w moment prawa, na które każdy z nas długo pracował.

@Truchlo - Ładna wypowiedź ciekawe podejście, tylko faktycznie to już było trochę na odwrót niż piszesz, gdyż to my chcieliśmy zażegnać problem, przedstawiliśmy co nam się nie podoba i co chcemy zmienić. Niestety nie doszło do dalszych rozmów, gdyż w nocy po cichu zostały nam wszystkim odebrane prawa na tsie i na forum, a człowiek, który miał wspólnego z klanem tyle co nic, tak Bodziu to o Tobie, został drugą najważniejszą osobą w klanie czyli vCLem. Wiele można znieść itp ale to już była przesada.

Konkluzja: Cieszę się, że się dobrze bawicie w swoim towarzystwie, my bawimy się świetnie w swoim. Nie mieszajmy tego, nie ma potrzeby wtrącać w takich postach o naszej społeczności czy tym bardziej angażować osoby samego Brutala.


P.S.
Wodzu "A kim Ty kurwa jesteś pajacu" - to cytat z filmu... tak dla jasności :)


Serdecznie Pozdrawiam
Lider klanu Ultimatum (jeden z trzech)
Qba1818
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2016-11-16, 15:56   

@Qba1818- nie przysyłajcie nam tutaj swoich "żołnierzyków", to nie będzie żadnych niepotrzebnych spinek. Przestańcie kłamać na temat odejścia, bo prawa odebrane wam były po przedstawieniu przez was ultimatum, oraz podziękujcie KlejowiAnomalia, który przyszedł na nasz kanał na TSie i zaczął wyzywać klanowicza. Po dostaniu ode mnie riposty, Kleju zbanował mnie na TSie i to wszystko w obecności Wodza. Po tych wydarzeniach CL PTT odebrał wam wszelkie prawa na TSie, a po złośliwych nickach oraz nazw kanałów po kolei zostaliście banowani.

PS. Temat zostanie zmoderowany i od wypowiedzi Saryna zostanie przeniesiony do archiwum, pozostanie nienaruszony filmik.
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ