Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje małych zmian !
Autor Wiadomość
Użytkownik [TF2]Nassssiu 



Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lut 2017

Posty: 21
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-02-26, 18:54   Propozycje małych zmian !

Witam chciałbym przedstawić parę zmian dotyczące klanu ps tak wiem jestem rekturem i mam gówno do gadania.

* Zmniejszenie wieku rekrutacji do 15 jest dużo zdolnych młodych graczy którzy nie piszczą....

* Pisanie typu nie widziałem/am Cię jeszcze na tsie jest trochę dziwne ponieważ jedynie dostępne kanały są Publiczne Gdzie nikt nie bywa

* Usunięcie pustych działów gdzie nikt nie gra. Dodanie popularnych gier np Overwatch, rocket league Gdzie gra naprawdę masa osób

* Kanały takie jak league of legends rekrutacja otwarta powinny być dostępne dla gości. Bo o ile porozmawiać można na kanale publicznym to żeby zagrać grę testowa klanowicze niechętnie chcą się ruszać na publika. A nie zawsze jest osoba która może przenosić.

Pozdrawiam. :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Nassssiu 2017-02-26, 19:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   33%   3/9
Użytkownik FatalityxPL 
Sportowiec



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 14 Lis 2015

Posty: 56
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2017-02-26, 19:14   

Jestem jak najbardziej Za!
Chociaż z tym wiekiem bym się zastanawiał , wydaje mi się że optymalny wiek jest 16 aczkolwiek można dać szanse.
Gry typu Overwatch chętnie bym zobaczył w dziale otwartej rekrutacji , tylko czy znalazła by się osoba która by stawiła się jako Lider sekcji?
Co do kanałów , najlepszą metodą wydaje mi się stworzenie dodatkowego podkanału z nazwą " Chcę zagrać " czy coś w tym stylu oczywiście dla każdego kto ma taką ochotę.
Również Pozdrawiam. ;) [/list]
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   35%   5/14
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2017-02-26, 19:15   

Popieram ale atak jak kolega wiek.
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]Babsu 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 19 Cze 2016

Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2017-02-26, 19:43   

Wiek minimalny jest odpowiedni więc nie ma co zmieniać, co do np. tego overwatcha, jeżeli masz co najmniej 5-6 graczy zggłoś się do wodza lub bodzia że masz tyle i tyle osób do gry i że chciałbyś, żeby ta gra była jako sekcja próbna. Po miesiącu gdy próbna sekcja cieszy się aktywnością, zostaje przeniesiona go głównych sekcji. Jeżeli ktoś chce zagrać wystarczy napisać, a to chyba nie jest trudne.
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   17%   7/41
Użytkownik [TF2]Nassssiu 



Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lut 2017

Posty: 21
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-02-26, 21:38   

Myślę że 16 lat było by ok
_________________

 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   33%   3/9
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-02-26, 23:14   

Nassssiu napisał/a:
Witam chciałbym przedstawić parę zmian dotyczące klanu ps tak wiem jestem rekturem i mam gówno do gadania.

* Zmniejszenie wieku rekrutacji do 15 jest dużo zdolnych młodych graczy którzy nie piszczą....

* Pisanie typu nie widziałem/am Cię jeszcze na tsie jest trochę dziwne ponieważ jedynie dostępne kanały są Publiczne Gdzie nikt nie bywa

* Usunięcie pustych działów gdzie nikt nie gra. Dodanie popularnych gier np Overwatch, rocket league Gdzie gra naprawdę masa osób

* Kanały takie jak league of legends rekrutacja otwarta powinny być dostępne dla gości. Bo o ile porozmawiać można na kanale publicznym to żeby zagrać grę testowa klanowicze niechętnie chcą się ruszać na publika. A nie zawsze jest osoba która może przenosić.

Pozdrawiam. :wink:


1) Wiek rekrutacyjny jest taki a nie inny z poważnych powodów i raczej nie będzie zmieniany, a już jeśli to chyba na wyższy - młodsi rekruci są przyjmowani ale sprawdzani uważniej pod względem skilla/dojrzałości emocjonalnej jednak często po ok 2 mies w klanie zaczynają pokazywać swoje humorki (nie na zasadzie złego samopoczucia, dnia czy coś tylko poważnej własnie niedojrzałości emocjonalnej, braku jakiegokolwiek szacunku, traktowaniu większości z góry mniej-więcej na zasadzie "bo ja się dostałem do klanu a ty nie, gnido")

2) Kanały prawdopodobnie nie zostaną udostępnione właśnie z podobnych powodów, co nie zostanie zniżony wiek rekrutacji - ew. można pomyśleć nad ikonką "kandydat do rekruta", żeby ludzie mogli się sprawdzić, ale coś takiego jest raczej bezcelowe, bo jeśli serio pasujesz do ekipy, umiesz grać, tworzysz wokół siebie zajebistą atmosferę i nie boisz się towarzystwa (co w sumie można sprawdzić tym, że osoba nie ma problemu napisać do kogoś o przeniesienie na kanał klanowy i wspólną grę), to przyjęcie do rekrutacji jest kwestią max. dwóch dni :P

3) Są dni, że WSZYSTKIE kanały klanowe są oblegane po kilka-kilkanaście osób. Polecam zajrzenie w niektóre weekendy ok. 4 nad ranem (czasem nawet w środku dnia). To czysty przypadek, kto, w jaki dzień jest, a kogo nie ma i o której porze; jesteśmy ludźmi i mamy też (większość) swoje życia prywatne, obowiązki, prace, uczelnie etc.
Gdyby znowu dużo osób grało u Nas w gry np. takie jakie wymieniłeś/łaś to na pewno powstałby taki dział - dobrym przykładem jest Gwint, który się zrodził chyba praktycznie w dwa dni; wystarczyło, że jedna osoba o tym napomknęła i już masa osób dobierała się do bety jak do świeżych bułeczek. Poza tym nie ma osoby, która gra tylko w jedną grę, więc jakimś cudem któraś sekcja musi wpaść w target osoby łaszącej się na dołączenie do Naszego grona, a jeśli się przyjmie, to prędzej czy później wyjdzie w praniu, że gra w coś, co nie ma u nas sekcji i takowa prawdopodobnie powstanie.

4) Praktycznie zawsze jest ktoś, kto może przenosić. Wszyscy v-liderzy, liderzy, modzi i jakiejkolwiek rangi admini. Ctrl+F, nick i już znalazłeś kogoś zdolnego do przenoszenia. Listy adminów/etc. są na forum.
Dodatkowo, jeśli komuś się nie chce iść na publika (w co wątpię), to pisze się do następnej osoby - może akurat ta jedna jest zajęta ale nie chce się do tego przyznać i wyjść na niemiłą albo coś... :/

EDIT
FatalityxPL napisał/a:
Co do kanałów , najlepszą metodą wydaje mi się stworzenie dodatkowego podkanału z nazwą " Chcę zagrać " czy coś w tym stylu oczywiście dla każdego kto ma taką ochotę.[/list]

To byłby akurat ciekawy pomysł, ale jednak pisanie jest lepsze, bo znowu dużo osób po pewnym czasie pewnie zapomniałaby o istnieniu takiego kanału, nowi ludzie by z niego nie korzystali jeśli nie byliby "wtajemniczeni", że coś takiego istnieje, a też sprawdzanie takiego kanału co chwila byłoby mozolnym zadaniem.
Dodatkowo - to rekrut ma się chyba starać o dołączenie do klanu, a nie klan o niego. "Buda do psa nie przychodzi" :D
Ostatnio zmieniony przez Truchlo 2017-02-26, 23:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-02-26, 23:21   

 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [TF2]Nassssiu 



Informacje
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lut 2017

Posty: 21
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-02-27, 12:50   

Praktycznie zawsze jest ktoś, kto może przenosić. Wszyscy v-liderzy, liderzy, modzi i jakiejkolwiek rangi admini. Ctrl+F, nick i już znalazłeś kogoś zdolnego do przenoszenia.


Tutaj nie mogę się zgodzić, na początku miałem taką sytuację.

Nie chce przytaczać słów typu wszędzie tak jest ale bylem naprawdę w dużej ilości klanów i zawsze było tak że kanał z rekrutacją był dostępny dla gości. Ale to już mały szczegół.

Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?
_________________

 
     
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   33%   3/9
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-02-27, 12:56   

Nassssiu napisał/a:
Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?

Tak, z kilkoma znajomymi i przetestowanymi wyjątkami :)
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]Midiv 
Gabriel ^^
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 08 Wrz 2016

Posty: 227
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2017-02-27, 13:27   

Tadayoshi napisał/a:
Nassssiu napisał/a:
Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?

Tak, z kilkoma znajomymi i przetestowanymi wyjątkami :)


Jestem przetestowanym wyjątkiem? Miło mi :)
Ale w tym roku kończę te 17 ^.^
Poza tym zgadzam się w 100% z naszym kochanym Umarlakiem <3 (kapujecie, Truchło - Umarlak :D eh.... co ja robie ze swoim życiem)
_________________
Taki tam gamer z chu**wym komputerem :D
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   9%   3/33
Użytkownik [ZPTT]Babsu 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 19 Cze 2016

Posty: 338
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2017-02-27, 14:17   

Co prawda sa tu osóby które mają po 16 lat ale wynika to z tego że zostali przyjmowani podczas ''odbudowy'' klanu. Wcześniej i tak był minimum 18 lat teraz jest zmniejszone do 17 i tego się liderzy sekcji trzymają i jest to z góry narzucone przez wodza.
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   17%   7/41
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-02-27, 16:23   

Nassssiu napisał/a:
Tutaj nie mogę się zgodzić, na początku miałem taką sytuację.

Nie chce przytaczać słów typu wszędzie tak jest ale bylem naprawdę w dużej ilości klanów i zawsze było tak że kanał z rekrutacją był dostępny dla gości. Ale to już mały szczegół.

Takie pytanie z mojej strony czy każdy z klanowiczów ma +
17?


1) A patrzyłeś na dolne kanały vip? Mogę wymienić ci przynajmniej trzech modów/adminów, którzy siedzą na nich praktycznie całe dnie (no chyba że przychodzisz o 6 nad ranem, to wtedy wszyscy jeszcze odsypiają imprezy, albo jeszcze nie wstali).
Poza tym tak jak już pisałam - jedna osoba nie chce do Ciebie zejść na publiczny, to piszesz do kogoś innego. Jakoś reszta rekrutów nie miała z tym najmniejszego problemu :/
Wiesz - zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji tylko trzeba się postarać i je znaleźć...

2) A mogę też zadać jedno pytanie?
Skoro masz te 28 lat, to czemu nagle tak ci zależy na 15-sto latkach? Masz znajomych w tym wieku, czy może troszeczkę "zawyżyłeś" swój wiek? :P
Ostatnio zmieniony przez Truchlo 2017-02-27, 16:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [BF]GichU 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2016

Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-02-27, 17:50   

Zdarzają się wyjątki 15-latkow, którzy są ogarnięci ale rzadko co... Dlatego wiek 16 jest bardziej optymalny.
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   72%   8/11
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-02-27, 18:31   

Koniec, od dzisiaj przyjmujemy tylko emerytów którzy mają czas by grać. Nazwa klanu zostaje zmieniona na Polish Tetryks Team. :x
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2017-02-28, 20:33   

Kanały rekrutacyjne można otworzyć .

Co do emerytów skąd wziąć takiego tetryka jak ty Tester :lol:
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ