Poprzedni temat «» Następny temat
Przeczytajcie do końca!
Autor Wiadomość
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:00   

; D
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-07-04, 18:08   

Ej Wodzu, ale serio tak o Raxonie wszyscy mówią, a jakoś jak są REALNE skargi na Raxona, to już kierwa nie ma komu reagować. Niby go tam bierzesz na bok i mu suszysz uszy, ale z całych szacunkiem, Raxon ma cię grubo w dupie...

Jeśli mam coś do powiedzenia, to teraz wyrzucenie Moneta z klanu to trochę pochopny krok, ale to już moje zdanie, a twoja decyzja... Ew. powinien dostać czerwoną czy żółtą kartkę na upomnienie jak to ludzie dostawali za większe przeciwieństwa :/

Bagieta - ty kurwa nie wrócisz, bo by tu wszystkich pokurwić musiało żeby cię przywrócić, a z tego co wiem, to on sobie regularnie IP czy chuj wi co zmieniał i siedział u nas na publikach i kanałach prywatnych jakichś tam znajomych...

EDIT: Kokon też uważa że Raxon to lizodup. WSZYSCY uważają, że Raxon to lizodup...

EDIT2: Poza tym myślę, że ten post Moneta, to był sarkastyczny bait XDXDXDX
Ostatnio zmieniony przez Truchlo 2017-07-04, 18:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2017-07-04, 18:08   

Monetkouer napisał/a:
To już mam sobie odebrać ikonki i dać bana ? XDDDDDD


Bana nie ma chyba że będzie ci bardzo zależało.

Ps.Prosze administrację Ts o zdjęcie rang Monetowi.
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik [ZPTT]Scorp!oN 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 07 Wrz 2015

Posty: 86
Skąd: Łuków/Lublin
Wysłany: 2017-07-04, 18:12   

Czy Monet nie powinien dostać kartki ?

Za taki jednorazowy wybryk od razu lecieć z klanu ?

Zbyt pochopna decyzja moim zdaniem.
_________________
You can't change the wind but you can set your sails.
Ostatnio zmieniony przez Scorp!oN 2017-07-04, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   26%   5/19
Użytkownik Jestempizdą 


Informacje
Dołączyła: 04 Lip 2017

Posty: 10
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:13   

Ah kurwa mnie już nie zależy żeby siedzieć na tym titanicu także chuj w to. Ja tylko pragnąłem przedstawić prawdę. Eldo XDDD.
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik Jestempizdą 


Informacje
Dołączyła: 04 Lip 2017

Posty: 10
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:14   

Co do Raxona to go jebać serdecznie i tyle... Mnie też wyjebcie xd, a nie czekajcie xDDDD.

PS: Raxon ty lizodupie mam nadzieję że rodzyny też łykasz xd.
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:16   

Ostatnio jest dużo nieprzyjemnych spraw, może na chwile żyjmy w szczęściu i zgodzie?Ja z tej okazji dam przepis na bigos.

Składniki
ilość porcji: 6
1,5 kg kiszonej kapusty
2 cebule, drobno posiekane
2 łyżki oleju
1 pętko kiełbasy zwyczajnej, pokrojone w plasterki
250 g wołowiny bez kości, pokrojonej w kostkę
250 g cielęciny (lub łopatki wieprzowej), pokrojonej w kostkę
100 g boczku, pokrojonego w kostkę
150 ml czerwonego wina
3 łyżki koncentratu pomidorowego (opcjonalnie)
1/2 garści suszonych grzybów
1/2 garści suszonych śliwek
2-3 liście laurowe
3-5 ziaren ziela angielskiego
1 łyżka kminku
1 łyżeczka majeranku
sól i pieprz do smaku


Sposób przygotowania
Przygotowanie: 20min. › Gotowanie: 2godz. › Gotowe w: 2godz.20min.
Kapustę przepłukać pod bieżącą wodą jeśli jest bardzo kwaśna. Odcisnąć z nadmiaru soku, a następnie poszatkować. Włożyć do dużego garnka i zalać wrzątkiem, dodać śliwki, liście laurowe i ziele angielskie. Dusić, aż zmięknie (ok. 50 minut).
W międzyczasie zalać suszone grzyby wrzątkiem w małym garnuszku. Odstawić.
Cebulę podsmażyć aby się zeszkliła. Do podsmażonej cebuli dodać kiełbasę i zesmażyć na rumiano.
W oddzielnym garnku zagotować ok. litr wody. Do wrzątku dodać wołowinę, cielęcinę (lub łopatkę) i boczek. Gotować około 20 minut, a następnie mięso odcedzić.
Gdy kapusta będzie już miękka, dodać grzyby (odcedzone i pokrojone na małe kawałki), mięso oraz cebulę z kiełbasą. Gotować na małym ogniu bez przykrycia przez 20 minut. Jeśli jest za dużo wody, należy ją odlać.
Dodać czerwone wino i gotować jeszcze 15 minut. Doprawić majerankiem, kminkiem, solą i pieprzem. Dodać przecier pomidorowy (opcjonalnie) i podgrzać jeszcze dobrze całość, mieszając. Jeśli bigos jest zbyt suchy, podlać wodą po grzybach.
Jeśli chcemy, by bigos był smaczniejszy, można go jeszcze dusić na małym ogniu pod przykryciem przez godzinę. Należy jednak pilnować, żeby nie przywarł i od czasu do czasu mieszać, a jeśli jest za suchy - podlać wodą z grzybów.



Zjedzmy ten bigos i żyjmy w szczęściu :D pliss
_________________
A no ja
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Użytkownik [ZPTT]Scorp!oN 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 07 Wrz 2015

Posty: 86
Skąd: Łuków/Lublin
Wysłany: 2017-07-04, 18:17   

Regis napisał/a:
Ostatnio jest dużo nieprzyjemnych spraw, może na chwile żyjmy w szczęściu i zgodzie?Ja z tej okazji dam przepis na bigos.

Składniki
ilość porcji: 6
1,5 kg kiszonej kapusty
2 cebule, drobno posiekane
2 łyżki oleju
1 pętko kiełbasy zwyczajnej, pokrojone w plasterki
250 g wołowiny bez kości, pokrojonej w kostkę
250 g cielęciny (lub łopatki wieprzowej), pokrojonej w kostkę
100 g boczku, pokrojonego w kostkę
150 ml czerwonego wina
3 łyżki koncentratu pomidorowego (opcjonalnie)
1/2 garści suszonych grzybów
1/2 garści suszonych śliwek
2-3 liście laurowe
3-5 ziaren ziela angielskiego
1 łyżka kminku
1 łyżeczka majeranku
sól i pieprz do smaku


Sposób przygotowania
Przygotowanie: 20min. › Gotowanie: 2godz. › Gotowe w: 2godz.20min.
Kapustę przepłukać pod bieżącą wodą jeśli jest bardzo kwaśna. Odcisnąć z nadmiaru soku, a następnie poszatkować. Włożyć do dużego garnka i zalać wrzątkiem, dodać śliwki, liście laurowe i ziele angielskie. Dusić, aż zmięknie (ok. 50 minut).
W międzyczasie zalać suszone grzyby wrzątkiem w małym garnuszku. Odstawić.
Cebulę podsmażyć aby się zeszkliła. Do podsmażonej cebuli dodać kiełbasę i zesmażyć na rumiano.
W oddzielnym garnku zagotować ok. litr wody. Do wrzątku dodać wołowinę, cielęcinę (lub łopatkę) i boczek. Gotować około 20 minut, a następnie mięso odcedzić.
Gdy kapusta będzie już miękka, dodać grzyby (odcedzone i pokrojone na małe kawałki), mięso oraz cebulę z kiełbasą. Gotować na małym ogniu bez przykrycia przez 20 minut. Jeśli jest za dużo wody, należy ją odlać.
Dodać czerwone wino i gotować jeszcze 15 minut. Doprawić majerankiem, kminkiem, solą i pieprzem. Dodać przecier pomidorowy (opcjonalnie) i podgrzać jeszcze dobrze całość, mieszając. Jeśli bigos jest zbyt suchy, podlać wodą po grzybach.
Jeśli chcemy, by bigos był smaczniejszy, można go jeszcze dusić na małym ogniu pod przykryciem przez godzinę. Należy jednak pilnować, żeby nie przywarł i od czasu do czasu mieszać, a jeśli jest za suchy - podlać wodą z grzybów.



Zjedzmy ten bigos i żyjmy w szczęściu :D pliss


Rly?
_________________
You can't change the wind but you can set your sails.
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   26%   5/19
Użytkownik Monetkouer 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 231
Skąd: Racibórz
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:18   

Czemu tak napisałem XD. Raxon nic nie robi z swoją sekcją Nao musi się nią zajmować
2.Jak się tego patafiana o coś uprzejmnie prosi to on grzecznie odpowiada cytując "Mam to w dupie bo to kurwa nie moja sprawa piszcie se do innego admina"
3.Nastawienie wobec niego jest tak kurewsko słabe że jak wyjdzie z kanału to po nim się jedzie. Jest to najbardziej nieszanowany administrator nawet jest przed Bodziem.
_________________
monetkouer@ptt-klan.pl
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   21%   7/33
Użytkownik Filip2444 
OPIS



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 17 Cze 2017

Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-04, 18:20   

A ja, pod kolejnym tematem, znowu piszę o tej sytuacji z oczu osoby która ledwo co dołączyła/chce dołączyć. Pan Bagieta wygląda, jakby po tych paru miesiącach obmyślil plan idealny obalenia Wodza, co nie do końca wyszlo. Wodzu z większością osób udzielających się sądzą, że Bagieta nie może wrócić. Sam Wodzu usuwa (moim zdaniem) dosyć wysokie rangi osobie, która się raz przeciwstawiła. Inni sądzą, że to nie jest ok. Dla mnie jak dla mnie, nie biorę takich pojedyńczych tematów bardzo poważnie, ale dla takiego "Janusza Jr" który chce dołączyć, sytuacja może wydawać się trochę niefajna, kiedy każdy swojew, bez prawie żadnej zgody i porozumienia :)
_________________
Who knows, what is waiting for us behind another corners?
  http://imgur.com/a/4VFx4" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   7%   1/13
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-07-04, 18:22   

BułkaGrahamka napisał/a:
Ah kurwa mnie już nie zależy żeby siedzieć na tym titanicu także chuj w to. Ja tylko pragnąłem przedstawić prawdę. Eldo XDDD.


BułkaGrahamka napisał/a:
Co do Raxona to go jebać serdecznie i tyle... Mnie też wyjebcie xd, a nie czekajcie xDDDD.

PS: Raxon ty lizodupie mam nadzieję że rodzyny też łykasz xd.


Na chuj te teksty bagieta, weź się ogarnij, takie szczeniackie odzywki, poniżasz siebie tylko, nie wiesz kiedy skończyć. Po takim zachowaniu pokazujesz że nie potrafisz być w jakikolwiek sposób odpowiedzialny. Przedstawiasz się w ten sposób jako osoba do której nie wypada mieć szacunku... Smuci mnie to...

 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Jestempizdą 


Informacje
Dołączyła: 04 Lip 2017

Posty: 10
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:23   

Filip2444 napisał/a:
A ja, pod kolejnym tematem, znowu piszę o tej sytuacji z oczu osoby która ledwo co dołączyła/chce dołączyć. Pan Bagieta wygląda, jakby po tych paru miesiącach obmyślil plan idealny obalenia Wodza, co nie do końca wyszlo. Wodzu z większością osób udzielających się sądzą, że Bagieta nie może wrócić. Sam Wodzu usuwa (moim zdaniem) dosyć wysokie rangi osobie, która się raz przeciwstawiła. Inni sądzą, że to nie jest ok. Dla mnie jak dla mnie, nie biorę takich pojedyńczych tematów bardzo poważnie, ale dla takiego "Janusza Jr" który chce dołączyć, sytuacja może wydawać się trochę niefajna, kiedy każdy swojew, bez prawie żadnej zgody i porozumienia :)


Ale na chuj się wypowiadasz jak mnie nie znasz i nie znasz sprawy związanej ze mną to ja nawet nie wiem... Piszesz takie bzdety że głowa boli... Nie chce wracać na titanica który tonie w całkiem szybkim tępię a użeranie się z takimi ludźmi jak raxon albo inny debilny admin było by katorgą, katorgą również by było siedzenie na pititi, ja tylko chciałem się wypowiedzieć i to zrobiłem i co z tym zrobicie to nie mój biznes. Serdeczne buziaczki...
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik Jestempizdą 


Informacje
Dołączyła: 04 Lip 2017

Posty: 10
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 18:24   

:)
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik Filip2444 
OPIS



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 17 Cze 2017

Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-07-04, 18:25   

Bagieta, wyznaję zasadę "każdy ma prawo do głoszenia własnego zdania", czyż właśnie wlasnie nie po to powstają fora publiczne?
_________________
Who knows, what is waiting for us behind another corners?
  http://imgur.com/a/4VFx4" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   7%   1/13
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-07-04, 18:27   

BułkaGrahamka napisał/a:
Ale na chuj się wypowiadasz jak mnie nie znasz i nie znasz sprawy związanej ze mną to ja nawet nie wiem... Piszesz takie bzdety że głowa boli... Nie chce wracać na titanica który tonie w całkiem szybkim tępię a użeranie się z takimi ludźmi jak raxon albo inny debilny admin było by katorgą, katorgą również by było siedzenie na pititi, ja tylko chciałem się wypowiedzieć i to zrobiłem i co z tym zrobicie to nie mój biznes. Serdeczne buziaczki...


Skoro chciałeś się tylko wypowiedzieć, to już wypierdalaj bo drugi raz się żegnasz. Tam są drzwi. Idź i kurwa wyloguj się z życia


Truchlo napisał/a:
Ej Wodzu, ale serio tak o Raxonie wszyscy mówią, a jakoś jak są REALNE skargi na Raxona, to już kierwa nie ma komu reagować. Niby go tam bierzesz na bok i mu suszysz uszy, ale z całych szacunkiem, Raxon ma cię grubo w dupie...

Jeśli mam coś do powiedzenia, to teraz wyrzucenie Moneta z klanu to trochę pochopny krok, ale to już moje zdanie, a twoja decyzja... Ew. powinien dostać czerwoną czy żółtą kartkę na upomnienie jak to ludzie dostawali za większe przeciwieństwa

Bagieta - ty kurwa nie wrócisz, bo by tu wszystkich pokurwić musiało żeby cię przywrócić, a z tego co wiem, to on sobie regularnie IP czy chuj wi co zmieniał i siedział u nas na publikach i kanałach prywatnych jakichś tam znajomych...

EDIT: Kokon też uważa że Raxon to lizodup. WSZYSCY uważają, że Raxon to lizodup...

EDIT2: Poza tym myślę, że ten post Moneta, to był sarkastyczny bait XDXDXDX

Czekamy na jakiś komentarz :/
Ostatnio zmieniony przez Truchlo 2017-07-04, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ