Poprzedni temat «» Następny temat
Włodarz, marynarz, foka i orangutan
Autor Wiadomość
Użytkownik kirraa 
Człwiek spod tłumu


Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 08 Wrz 2017

Posty: 2
Skąd: Wrzosłowowawice
Wysłany: 2017-09-08, 04:00   Włodarz, marynarz, foka i orangutan

Imię : tzn nick na ts? Kirrrrrrra

Miasto zamieszkania : Ahlbeck

Wiek : 20

Jak długo grasz online : jako pseudo grafik/montazysta/programista to całkiem sporo, no tak z 12 lat, nie wiecej bo bawiłem się za dzieciaka na wieszaku

Jak nas znalazłeś : :drunk: przeglądając sobie sadistic zobaczyłem kątem oka adres, i tak o się tu znalazłe

Ile czasu poświęcasz na gry : ze wzgledu na prace to... w dzień wolny moze z 12h przesiedze, w czasie dnia pracy może z 3-4h

W jakie gry lubisz grać : RTS, MMORPG, LOL

Preferowany komunikator głosowy : telefon, android lolipop TS oczywiście ..

Kilka słów od siebie : :spoko: A więc moja historia rozpoczeła się 11.04.97 na porodówce - rodzicie spedziewali się dziewczynki, a to niestety byłem ja... Przez całe życie wypominane było mi to jak to możliwe, że zamiast dziewczynki wyrósł im w domu olbrzymi orangutan z dwoma metrami wzrostu ze stopa numer 54, i płaskostopiem, normalnie w wodze to czuje się jak ryba ze względu na ilość posiadanych fałd jestem w stanie się przetransformować w pływającą foke która magazynuje swoje ciepło by natychmiast je uwolnić w trybie ekspresowym w kiblu, ze względu na moją naturę połowę czasu spędzonego w robocie, spędzam na posiedzeniu, czytając najdrobniejsze druczki opisów produktów czyszczących ten świat z gówna, (tzn. domestos itp), moje życie legło w gruzach gdy na komunie zamiast prezentow i pieniędzy dostałem: parę skarpetek i marzenie że dostałem w nich pieniądze i słodycze. Aktualnie przypominając tą sytuacje rodzince, dostaje ekspresowy wykład że kiedyś były inne czasy i ja mogę ekspresowo wylecić z chaty. Tak więc zamykam się w swojej piwnicy, gdzie na codzień jaram jeez z bongo, ciemnieją mi ściany, i czasem rano spotykam ślimaki na podłodze, (tak wilgoć je woła do sb), tak więc wiecie w jakich okolicznościach zostałem kim zostałem, co do poczęcia mnie? to nwm boję się zapytać, jeżeli nadali by mi imię tam gdzie zostałem poczęty, aż strach pomyśleć.



p.s Trawnik...
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [LoL]Kateka 
Moderator




Informacje
Dołączył: 05 Wrz 2016

Posty: 109
Skąd: Śląsk, Podlasie
Wysłany: 2017-09-09, 15:49   

cóż, trochę mało siedzieliśmy bo znam Cię od.. wczoraj? :D ale jak na razie mogę jak najbardziej polecić;
grało się fajnie, można się z tobą dogadać, porozmawiać itp :)
_________________

 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   45%   9/20
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ