Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna fajna gierka F2P
Autor Wiadomość
Użytkownik Regis 


Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 03 Gru 2016

Posty: 164
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-12-16, 23:55   Kolejna fajna gierka F2P

Witam, chciałbym pokazać zacną produkcję w którą świetnie się gra w około 4 osoby, nazywa się Barotrauma a o to link przez który można za darmo pobrać tą o to grę http://undertowgames.com/barotrauma/

W grze wcielamy się w osobę z załogi zaawansowanej łodzi podwodnej która ma za zadanie dotrzeć na dno by zbadać różne rzeczy, każda osoba jest odpowiedzialna za co innego, jest technik który może naprawiać lub niszczyć ściany (zły pomysł jeśli jest się pod wodą), ochroniarz który może obezwładnić jakiegoś delikwenta oraz kapitan który steruje łodzią oraz może rozkazywać reszcie załogi (w formie RP).

Podczas prowadzenia łodzi można napotkać różne "eventy", może zaatakować nas morski potwór, zdradzić nas członek załogi, jeden z członków załogi może zmieniać się w alieno-coś lub zamienić się w klauna który chce zabić całą załogę.

Oczywiście moja wiedza na temat tej zacnej produkcji jest ograniczona i mogę w wielu rzeczach się mylić.O to link to krótkiego zaprezentowania co w tej grze może się odbywać jeśli w pewnym stopniu gra się RP https://www.youtube.com/watch?v=EAyYMsill-0

Mam nadzieje że uzbiera się grupa chociaż 4 osób, jeśli ktoś chętny to proszę zgłaszać się pod tym postem.

RP - Role Play - Odgrywania swojej postaci w danej sytuacji/Wcielanie się w swoją postać
_________________
A no ja
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   88%   22/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ