Poprzedni temat «» Następny temat
grywc100
Autor Wiadomość
Użytkownik [LoL]Wszechstronny 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lut 2018

Posty: 6
Skąd: Przecinka
Wysłany: 2018-02-25, 16:14   grywc100

NICK TS: Wszechstronny

NICK:W grze nick taki jak w temacie. Odnośnie zwracania się do mnie nie mam konkretnej nazwy

WIEK: (minimum 18 lat) : 17

PREFEROWANA POZYCJA (max. jedna pozycja, ew. zastępcza): Mid/JG

PREFEROWANE POSTACIE (min. 3 - performance będzie brany pod uwagę) : Lux,VelKoz Evelin

DYWIZJA SOLO : Silwer

JAK DŁUGO GRASZ: (jeśli możliwe podać championa, który wyszedł jako pierwszy) : Nie wiem jaki champion wyszedł pierwszy Grać gram od około 14 roku życia jednak to jest troszkę naciągane jako ze to był czas z przerwami dłuższymi krótszymi

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Do samotnej gry nie mam motywacji a tak z kimś porozmawiam pośmieje się potiltuje ludzie się ze mnie pośmieją, liczy się zabawa a samemu jest raczej nudno

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Jestem aktualnie w liceum więc mam nie za dużo czasu na grę. W okresach świątecznych gram ile mogę rozluźnia mnie to, wykorzystuje do tego również weekend ale jestem nie letni i nie do końca jestem w stanie o sobie decydować i o tym co będę robić w danym czasie.

TWOJE POPRZEDNIE KLANY/DRUŻYNY : We wcześniejszym czasie grałem z kolegami .

COŚ O SOBIE : Mam dysgrafie i dysortografie co prawdopodobnie widać w moim podaniu z góry za to przepraszam staram się jak mogę . Kłopocze mnie pisanie na czatach ale nie mam z tym problemu jeśli ktoś się z tego śmieje , jednak osobiście wolę rozmowę np. na TS. Jestem osobą wybuchową jednak na początku o ile mnie przyjmiecie będę osobą bardziej cichą potrzebuję czasu aby się zaklimatyzować potem zacznie robić się śmiesznie. Mogę mieć problemy z aktywnością o czym napisałem wcześniej dlatego mam nadzieję ze jeśli nawet jakoś mocno często nie będę grać to zostane przyjęty do Klanu albo zostanę przyjacielem klanu z możliwością gry ze wszystkimi do czasu ukończenia 18 roku życia. Oczywiście będę się starał być aktywny będę również postępować według regulaminu. Mam nadzieję że moje podanie rozpatrzone w jeden z pomyślnych sposobów.
  https://www.facebook.com/kacper.kaznowski.1" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [B]Katsi 
Liderka
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 02 Paź 2016

Posty: 205
Skąd: z Legnicy
Wysłany: 2018-02-25, 19:42   

Podanie na razie pod znakiem zapytania. Daj sie poznać i spam do ludzi z ikonką lola , albo wbijaj na otwarty kanał z league of legends. Wybuchowość może byc ciutke problematyczne, nie polega to by podczas rekrutacji byc wspaniały.. cichutki a jak sie przyjmie to odwala maniane i ponoszą konsekwencje osoby które danego gracza przyjęły, lub bywają niemiłe sytuacje. Dlatego na razie daj sie poznać, niech reszta członków sekcji wypowie sie na twój temat gdy rozegracie paręnaście giereczek :D Ja niestety mało co mam czasu, ale będę sie starać jak tylko moge by i również mogła sprawdzić cię z gierce. ^.^
_________________
Hah Bóg napisał taki wstęp, szanuj ludzi - ku*wy tęp.

Alo ASURI?! NIE TO Xayah
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   36%   11/30
Użytkownik [LoL]Wszechstronny 


Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lut 2018

Posty: 6
Skąd: Przecinka
Wysłany: 2018-02-26, 16:19   

Katsi napisał/a:
Podanie na razie pod znakiem zapytania. Daj sie poznać i spam do ludzi z ikonką lola , albo wbijaj na otwarty kanał z league of legends. Wybuchowość może byc ciutke problematyczne, nie polega to by podczas rekrutacji byc wspaniały.. cichutki a jak sie przyjmie to odwala maniane i ponoszą konsekwencje osoby które danego gracza przyjęły, lub bywają niemiłe sytuacje. Dlatego na razie daj sie poznać, niech reszta członków sekcji wypowie sie na twój temat gdy rozegracie paręnaście giereczek :D Ja niestety mało co mam czasu, ale będę sie starać jak tylko moge by i również mogła sprawdzić cię z gierce. ^.^


Muszę napisać sprostowanie bo prawdopodobnie źle się wyraziłem co wynika z tego że piszę coś takiego pierwszy raz Wybuchowość w moim przypadku jest złym określeniem chodzi raczej o wybuchy szczęścia(zacieszu) plejsami akcjami itd nagle może mi jakiaś mega akcja wpaść do głowy a ja to zrobię i my wyjdzie albo nie wyjdzie ale za każdym razem jest to uczucie szczęścia. Ja nie mówie że bedę będę miły i cichy tylko podczas rekrutacji a potem co do czego zacznę coś odwalać cichy będę dosyć często taka jest moja natura ale mogę być tez głośno ale nie w żaden negatywny sposób , nie potrafił bym tak skoro szukam ludzi do gry to naturalne że nawet jak będą fedować bądz bendziemy mieć złą pase np 10 przegranych pod żąd zaczne krzyczeć flejmić wyzywać i w ogóle to nie jest zachowanie dorosłej osoby ale również nie będę cicho w momęcie gdy ktoś zacznie się czepiać za nic bądź becie coś mieć przeciwko mnie rozumiem sytuacje w który sobie robimy jaja rozumiem humor różnych ludzi nie będę nawet miał nic przeciwko jeśli ktoś mnie będzie wyzywał w żartach. Mam nadzieję że moje zprostowanie ćoś wyjaśniło szanuję towoją decyzję i będę się starać jak najbardziej żeby być godnym wstompienia do Klanu. Mam nadzieję również że znajdzie się momęt gdzie zagramy razem i sama mnie ocenisz.
  https://www.facebook.com/kacper.kaznowski.1" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Użytkownik [LoL]Vergiliusz


Informacje
Dołączył: 23 Gru 2017

Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-28, 13:04   

Pierwsze wrażenie jak najbardziej na tak, komunikatywny, ogarnięty takich ludzi nam trzeba :)
Jak cos to szukaj mnie na kanale 40 Devil's Tower albo w okolicach chętnie jeszcze pogramy.
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [WoT]Tentamten 


Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sie 2017

Posty: 10
Skąd: Głowno
Wysłany: 2018-03-16, 15:38   

jestem za as fucck
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Użytkownik [LoL]Vergiliusz


Informacje
Dołączył: 23 Gru 2017

Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-29, 08:42   

BIEREMY !!!
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [B]Katsi 
Liderka
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 02 Paź 2016

Posty: 205
Skąd: z Legnicy
Wysłany: 2018-04-29, 19:15   

Pomyślnie pan zakończył rekrutacje. Witamy w klanie!
_________________
Hah Bóg napisał taki wstęp, szanuj ludzi - ku*wy tęp.

Alo ASURI?! NIE TO Xayah
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   36%   11/30
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ