Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: batar183
2010-09-30, 16:37
Klanowiczu: dbaj o nasz Serwer Klanowy
Autor Wiadomość
Użytkownik [W]sweep 
Spoderman
Weteran




Informacje
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 845
Skąd: Uć
Wysłany: 2010-08-30, 14:22   

By?a ju? mowa o spamowaniu m60tek i CG?w, co prawda na TSie, ale chyba nikt nie wzi?? tego na powa?nie i wygl?da na to ?e serwer PTT jest teraz sporadycznie odwiedzany przez ludki gdzie tylko u?ywaj? tych broni, tak?e p?ki co nie ma co si? patyczkowa?, jak zaczniemy ca?ym klanem grac z m60 i cg to zaczn? si? dzieci pieni? jaki to my noob klan jeste?my. Przyda?oby si? poniek?d co? wpisa? w ten banner jak si? wchodzi na serwer co, jak, gdzie i dlaczego.

Dla przyk?adu:
NO m60/CG spam or KICK
NO flaming/bashing or BAN
Play Fair or we eat you and spit you out with a PERMBAN
Have a nice day Nolifers
 
     
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   7%   6/78
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2010-08-30, 16:12   

dobre ;) good
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-30, 18:28   

Sw33p po prostu genialne :
NO m60/CG spam or KICK
NO flaming/bashing or BAN
Play Fair or we eat you and spit you out with a PERMBAN
Have a nice day Nolifers


a dzie? puzniej wejdziesz na server nasz PTT 32 i nie bedzie ranikingu i nikt nie bedzie gra?..
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik [W]nirvana 
Braterstwo Broni

Weteran




Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 18 Mar 2010

Posty: 84
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2010-08-30, 18:46   

Barylka Ty udajesz chyba bo nie wierze ?e to powa?nie m?wisz.Znajd? Ci z 50 serw?w z takimi zasadami i zaj?tymi 32 slotami. Jak chodzi o to ?e chcesz sobie lata? z m60 to powiedz a nie chrza? g?upot. Z tego co wiem to ostatnio obczaili?cie regulamin klanu z bardzo restrykcyjnymi zasadami. Z tego co zrozumia?em to tam czasami gracie (grali?cie ). Rozumiem ?e tam sami biegali?cie ?

Ps. pisze si? "p??niej" kto? ju? Ci to u?wiadamia? :D
_________________
 
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   15%   3/19
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-30, 22:16   

dobra zgadzam sie ale dopiero jak wodzu potwierdzi ze zgadza sie na takie ryzyko ze jakis noob skie wkuzy wysle to do EA i server pujdzie sie chrzani? a za tym ca?a kasa ok?niech wodzu napisze ze sie zgadza
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-30, 23:42   

Barylak napisał/a:
dobra zgadzam sie ale dopiero jak wodzu potwierdzi ze zgadza sie na takie ryzyko ze jakis noob skie wkuzy wysle to do EA i server pujdzie sie chrzani? a za tym ca?a kasa ok?niech wodzu napisze ze sie zgadza
Z tego co s?ysza?em to reaguj? tylko je?li raport?w jest kilka. Za jeden nie rusz? ty?ka. Ale to nie potwierdzone. Poza tym, czy wodzu op?aca za kilka miesi?cy z g?ry?

p?jdzie :mrgreen:
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-31, 00:16   

dobra dobra ja tylko chce zgod? wodza z poinformowaniem go o ryzyku :P a pozatym admini sobie nie pograj? bo co chwile trzeba b?dzie kickowac... -_- nie r?bmy takiego sztywnego servera z zasdami ..
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-31, 10:42   

Barylak napisał/a:
dobra dobra ja tylko chce zgod? wodza z poinformowaniem go o ryzyku :P a pozatym admini sobie nie pograj? bo co chwile trzeba b?dzie kickowac... -_- nie r?bmy takiego sztywnego servera z zasdami ..
S? od tego automaty. Co prawda nie ma chyba takiego co sprawdzi, czy CG posz?o na infantry, ale s? limituj?ce ilo?? klas/broni.
Poza tym, tworz?c jakie? zasady mo?na si? wybi? ze stada standardowych serwer?w. Gdyby by? taki, gdzie CG/M60/Tuba/Abakan by?y zbanowane, to bym ch?tnie go odwiedza?... stale. Jeszcze lepiej, gdyby by? limit klas, np. po 4 na ka?dy team - w TF2 to si? sprawdza ?wietnie.
Zawsze mo?na zrobi? unranked i wpisa? has?o do nazwy serwera. Co prawda nie wiem ilu takie co? odfiltruje i jak by si? to sprawdzi?o...
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Sanchez 


Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 24 Mar 2010

Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-31, 14:16   

M60 i tube to zostawic w spokoju (tak wogule wzialem m60 i nikogo nie moglem ubic kurna moze faktycznie cos z tym zrobili musze sie temu przyjzec dokladniej ...) [A po drugie pamietajcie ze glka zabiera 60 % hp nie tak jak kiedys ze mozna bylo jednym ladunkiem 40 mm sprzatnac 3 osoby bez ulepszonych wybuchow :D ] ,ale gustava i rpg zakazac na piechote (w koncu to bron AT !!! )

Limitu klas tez lepiej nie no bo raz sie sprawdza medycy a raz bedzie duzo szturmowcow no i snajperka twez lubie polatac XD
O grasz w TF2 ??? xD SPY wymiataaaaa a heavy tez niczego sobie :) )



 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   100%   11/11
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-31, 15:37   

dobra wy tego nie wiece ale ja si? dowiedzia?em od mas? ludzi ?e w?a?nie graj? u nas a nie na G4G ..browary i takie tam polskie servery bo maja sztywne zasady....wczoraj pr?bowa?em upomina? ludzi do gry w miare zasad ii co by?o nie byli tym zachwyceni.....

dla mnie najwa?niejsze zasady to:
-PermBan dla cheatera ( wida? po statach np 62:2 jak ostatnio tekila prosi? mnie o bana takiego)
-Powa?na obraza klanu najcz??ciej Polacy bo jest mas? ludzi co nie ogarnia i dostaje od naszego klanu wpierdol to pisze PTT hack albo noobs to mo?na ola? jak raz napisze ale jak b?dzie tak dalej kick....
jak jakis polak lub po ang naprawde obrazi PTT w stylu,,PTT same kurwy czity itd" or ,,PTT clan of fucking cheaters" to PermBan
-czasami kickuje ludzi na powa?niejszym glichu bo za te ma?e to nie ma co..
-za flejm czyli k??tnie najpierw WARN dostaje jak nie to kick wraca dalej si? k?uci PermBan
-gdy kto? specjalnie ci?gle kradniea nie ?e tylko raz i gra na szkode swojej dru?yny kick wraca i ponownie tak robi PermBan
-obraza admina kick PermBan w zalezosci do sytuacji i wagi obelg typu noob olewam...
-od wczoraj daje kicka za rozwalanie m-coma z daleka Bradyley-Gustaw-RPG nie daje za to Ban?w
-rekruci podlegaj? takiemu samemu traktowaniu jak cz?onkowie PTT lecz za z?e zachowanie kick ciag?e PermBan naszych cz?onk?w klanu nigdy nie kickne ani nie zbanuje chyba ?e zrobi co? na tyle powa?nego ?e przynajmniej 3 cz?on?w bedzie chcia?o powa?nie go kick, Ban..
-co?tam pewnie jeszcze by sie zalicza?o do tych zasad ale to rozliczam na polu walki ;P
pami?tajcie ?e wodzu ma w?adze .. i b?d? si? stosowa? do jego zalecien ale i te? na ka?da powa?na zmian? on musi wyrazi? zgode..

-i ostatnie nigdy nie kickuje , banuje dla w?asnej korzy?ci i mam pro?b? je?eli kto? zrobi ma?e wykroczenie nie krzyczcie kickuj go banuj.. tylko podajcie najpierw za co i ja osadz? o tym ;-)
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-31, 15:39   

Sanchez napisał/a:
M60 i tube to zostawic w spokoju (tak w og?le wzialem m60 i nikogo nie moglem ubic kurna moze faktycznie cos z tym zrobili musze sie temu przyjzec dokladniej ...)
Ja jak gram M60 to zawsze mi bardzo ?atwo si? zabija. Na pewno ?atwiej ni? innymi LMG. Nie wiem jak ty grasz... ale raczej nie potrzebujesz M60. Walisz heady jak automat :P
Sanchez napisał/a:

[A po drugie pamietajcie ze glka zabiera 60 % hp nie tak jak kiedys ze mozna bylo jednym ladunkiem 40 mm sprzatnac 3 osoby bez ulepszonych wybuchow :D ]

z explosive bije ca?kiem nie?le i zabija jednym strza?em. Trzeba by sprawdzi? czy faktycznie jest wystarczaj?co s?aba. Mo?na natomiast zakaza? korzystania z explosive + tube / explosive + CG
Sanchez napisał/a:

,ale gustava i rpg zakazac na piechote (w koncu to bron AT !!! )

Gustav to nie AT, tylko bunker buster - anti infantry. Cz?sto taka kontra idzie jak kto? twierdzi, ?e to jest AT. Zreszt?, przeczytaj sobie opis w grze.
Sanchez napisał/a:

Limitu klas tez lepiej nie no bo raz sie sprawdza medycy a raz bedzie duzo szturmowcow no i snajperka twez lubie polatac XD

No to prawda, ?e raz taka a raz siaka klasa si? lepiej sprawdza. A najlepiej to gdyby by?o 16 medyk?w po jednej stronie z armorem i M60 - full wypas fun! To si? zawsze sprawdza. R??norodno?? wymusza nieco ciekawsz? gr?.
A nie wiem jak wam, ale mi si? ju? znudzi? zwyk?y PUB. Pogra?bym np. "WWII weapons night!", lub "Knife night!", czy te? "Today only M60!".
Sanchez napisał/a:

O grasz w TF2 ??? xD SPY wymiataaaaa a heavy tez niczego sobie :) )
Nie gram. Ale wiem o co w niej chodzi.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2010-08-31, 16:46   

Barylak to Ty nie wiesz? .... uffff kurna ja widz? ?e ty albo nie czytasz naszych post?w albo sobie co? wkr?ci?e? i w to wierzysz! co do zasad G4G to batar zaproponowa? aby PAR? (co znaczy nie wszystkie) zasady stamt?d podebra? ?eby si? mia?o jak?kolwiek podstaw?.

Ostatnio Klanowicze proponuj? du?o ciekawych zasad i jak wr?ci WoDzU to podsumuje.

Te twoje propozycje w po?cie dotycz?ce ban?w/kick?w rozumiem s? do admin?w... wydaje mi si?, ?e normalny admin powy?ej przeci?tnej 120 IQ stosuje si? w?a?nie do tych zasad, mo?e to by? pomocne dla nowego "nieogarniaj?cego" admina ale jak narazie uwa?am, ?e z poprawnym banowaniem i kickowaniem nie ma problemu... bynajmniej u mnie.. skoro widze ?e takie odkrycia przeprowadzacie..

i ostatnie...
Cytat:
pami?tajcie ?e wodzu ma w?adze .. i b?d? si? stosowa? do jego zalecien ale i te? na ka?da powa?na zmian? on musi wyrazi? zgode..


po pierwsze: nie TY b?dziesz si? stosowa? tylko MY
po drugie: nie s?ysza?em ?eby ktokolwiek cokolwiek zrobi? bez pozwolenia WoDzA... w?a?nie dlatego jest forum, dajemy swoje pomys?y, a jak WoDzU wr?ci przejrzy i wybierze to co dobre... tak?e nie musisz w k??ko upomina? ?e WoDzU jest szefem.
po trzecie: w?adza Ci chyba uderzy?a do g?owy, to tylko moja opinia ale zachowujesz si? jakby? by? praw? rek? WoDzA[/quote]
_________________
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-31, 20:17   

pojeba?o cie? zachowuje sie jak prawa r?ka wodza haha jak by tak by?o m?g? bym podejmowa? decyzje a od tego jest luk jako vcl i w czym sie tak rz?dze? ?e organizuje terningi czy pisze swoje zdanie na dany temat na forum?
wale w zasady z G4G jak narazie na servie bylo dobrze tak jak si? stosowa?em i tego co pisa?em i nie ma problem?w....a napisa?em to ?eby ludzie widzieli do czego mniej wi?cej si? stosuje a nie ?e podwa?am to ?e jeste? z?ym adminem.


,,pami?tajcie ?e wodzu ma w?adze .. i b?d? si? stosowa? do jego zalecien ale i te? na ka?da powa?na zmian? on musi wyrazi? zgode.."

chodzi mi o to ?e ludkowie na forum czytali te zasady G4G i s? dziwne pro?by o kick ban z tych zasad wiec nie bede tego robi? zanim wodzu nie potwierdzi...
jak dla mnie ustalanie ?cis?ych zasad to jest ?miech..po?yjemy zobaczymy
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik [ZPTT]Luk 


Informacje
Wiek: 33
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 928
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-31, 21:10   

Zasady wedlug mnie:

Wype?niamy cel mapy
Bezsensowne komentarze, marudzenie i muzyka na micu
Cziterzy, exploiterzy i osobnicy niereformowalni otrzymuj? bana
TK oraz niszczenie w?asnych obiekt?w (M-COMY) b?dzie surowo karane -> BAN
Baserape - kampienie w g??wnej bazie (nieprzejmowalnej) przeciwnika, zabijanie na spawnie, podk?adanie min i C4 pod pojazdy w bazie w trybie Conquest -> BAN czasowy!
No Spwankilling
No Flame (nie wyzywac!!)
No Glitching/Bug maps (kazdy wie o co chodzi)
kradzieza pojazdow z bazy atakujacych (jesli ktos zostawi na polu pojazd spoko ale jak ktos kampi aby go zwinac specjalnie to juz nie fair....

Jest to kopia z g4g i od Sancheza.

PS. Barylak prosze bez tekstow "pojebalo cie" itp. Prosba ta tyczy sie wszystkich.
_________________
BF3 Stats
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   13%   11/83
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-31, 23:44   

bo wkurzy? mnie tym tekstem ?e mi w?adza uderzy?a do g?owy... ciekawe nad czym ja mam w?adze...
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ