Poprzedni temat «» Następny temat
CB
Autor Wiadomość
Użytkownik Pokor 


Informacje
Dołączył: 16 Maj 2008

Posty: 8
Skąd: Lubo?
Wysłany: 2008-05-18, 13:28   

Xelion...jak si? przegrywa to wiadomo ?e naj?atwiej jest powiedzie? ze przeciwnik gra na cfg.
W ten spos?b oszukujesz samego siebie...konfig skila Ci nie da.Przyznaje si? bez bicia,?e sam w zamierzch?ych czasach,jak by?em jeszcze zielony(rok temu,~200 godzin na koncie :mrgreen:
)bawi?em si? cfg.Ani razu nie u?wiadczy?em prawdziwego "kopa",nie wali?em hed?w z mr444 przez ca?? mape :lol: .Czy gra?em z cfg czy bez,i tak dostawa?em w dupe.Teraz na koncie mam ~1000 h,cfg le?y w koszu(dos?ownie,w mods/bf2/settings nie ma pliku usersettings ;P )i...nic.Hitreg jest rozny,czasem na pingu 10 nie wchodzi nic,a na pingu 100 wchodzi kazdy strza?.I to nie swiadczy o posiadaniu przez drug? strone ?adnych modyfikacji.W BF2 animacja nie pokrwa si? z hitboxem,nawet boty na singlu si? dymi? 8)
No a teraz pytanie za 100 punkt?w.Co to ma wspolnego z NAMI ?
Kto? tu napisa? ?e nie chodzi o "popularne" dostosowanie pingu pod serwer,wi?c mniemam ?e macie w stosunku do nas jakie? g??bsze obiekcje.Jak powiedzia? kolega Darcon-chcia?bym us?ysze? na czym "jedziemy" ze nie chcecie z nami grac.Jak ju? powiedzieliscie A to powiedzcie i B.
Pozdro

PS-Checie tak bardzo gra? bez "konfigowych szmat"?Na serwie PL4FC wywala za zmodyfikowany usersettings i sound.Nie jest to PB,tylko zwykly cfg serwa.Zaklikajcie do nich,moze Wam pomog? :P .Tylko ciekaw jestem jakie b?dzie Wasze kolejne wytlumaczenie jak b?dziecie dostawac po tylku na waszym przeciez czystym od CFG serwie.
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [ZPTT]Gizmomochu 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 37
Skąd: Pruszcz Gda?ski
Wysłany: 2008-05-18, 13:36   

Sry ?e si? wtr?c? ch?opaki do dyskusji skoro uwa?acie ?e BF2 upada i nie ma sensu gra? w ligach bo sami cziterzy. To mo?e zacznijcie gra? nie wiem mo?e w bierki(?art), zmie?cie gr? np na CS(skoro taki szczelny) jak?? inn? gr? albo przesta?cie gra? skoro was to irytuje. Takie moje zdanie. Mnie nooba ile razy czasem heady dostaje, wkur*** si? chwil? rzuc? mi?sem i zaczynam gra? dalej. To tylko gra i powinna bawi? a nie denerwowa
_________________
Nie wdawaj si? w dyskusj? z idiot? bo sprowadzi ci? do swojego poziomu i pokona do?wiadczeniem.
 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-05-18, 14:15   

Cytat:
Mnie nooba ile razy czasem heady dostaje, wkur*** si? chwil? rzuc? mi?sem i zaczynam gra? dalej.

Tak, ka?dy z nas rzuca mi?sem ale jak jeszcze byli?cie u nas to zaraz kto? si? odezwa? "po co go wyzywasz, po co na niego klniesz" i tak by?o za ka?dym razem ;)

Cytat:
Kto? tu napisa? ?e nie chodzi o "popularne" dostosowanie pingu pod serwer,wi?c mniemam ?e macie w stosunku do nas jakie? g??bsze obiekcje

powiedzia?em og?lnie nie w stosunku do was, przeczytaj jeszcze raz ;)



Cytat:
Xelion...jak si? przegrywa to wiadomo ?e naj?atwiej jest powiedzie? ze przeciwnik gra na cfg

Powiem tak, nas to g?wno obchodzi czy wygrywamy czy przegrywamy, no oczywi?cie lepiej jak sie wygrywa ale g??wnie chodzi tutaj o wyr?wnan? walk?, ja mog? zabi? ciebie a ty mnie (przynajmniej ja tak mam)...
Ostatnio na jakim? meczu infantry (4v4 no FBF) wodzu jako dow?dca dru?yny poszed? taaak okr??n? drog? ?e nikt, dos?ownie nikt opr?cz komendanta nie m?g? nas widzie?, wodzu jest w po?owie drogi i? dostaje heada, nie wie sk?d i jak go zauwa?yli...
Chodzi nam g??wnie oto ?e wychodz? z za rogu a tutaj od razu dostaje heada, no chyba ?e to musi by? jaki? super duper pr0 ;)


============================

Gizmo

Cytat:
BF2 upada i nie ma sensu gra? w ligach bo sami cziterzy.

BF2 upada, zobaczysz, nied?ugo wi?kszo?? graczy przesi?dzie si? na inne gry a to z powodu kupowanych cheat?w i takich sytuacji ;)
Z tego co mi wiadomo to wodzu powiedzia? o lidze cheater?w a nie ?e nie ma sensu gra? w ligach...

A i taki PS. Mnie dobija to ?e EA ju? w pude?kach z grami umieszcza ulotk?, get cheat xD
rozumiem gdzie? na stronce ale od razu w grze, w pude?ku po kupnie?
To tym bardziej motywuje ludzi do cheatowanie ;/ (kto nie wierzy mog? zdj?cie zrobi
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-05-18, 16:51   

tez kamciu mialem ta ulotke, szczeze mowiac bardzo mnie to zdziwilo i zszokowalo za razem, ale pozniej wmawialem sobie ze to slowo ma pewnie inne jeszcze znaczenia i o cheaty tu nei chodzi :D
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik Pokor 


Informacje
Dołączył: 16 Maj 2008

Posty: 8
Skąd: Lubo?
Wysłany: 2008-05-18, 17:28   

kamaker napisał/a:
powiedzia?em og?lnie nie w stosunku do was, przeczytaj jeszcze raz ;)

Nie m?wi?em tego do Ciebie,tylko og?lnie do Was,jako klan.Przeczytaj post Wodza w tym temacie :shock:

Cytat:

Powiem tak, nas to g?wno obchodzi czy wygrywamy czy przegrywamy, no oczywi?cie lepiej jak sie wygrywa ale g??wnie chodzi tutaj o wyr?wnan? walk?, ja mog? zabi? ciebie a ty mnie (przynajmniej ja tak mam)...
Ostatnio na jakim? meczu infantry (4v4 no FBF) wodzu jako dow?dca dru?yny poszed? taaak okr??n? drog? ?e nikt, dos?ownie nikt opr?cz komendanta nie m?g? nas widzie?, wodzu jest w po?owie drogi i? dostaje heada, nie wie sk?d i jak go zauwa?yli...
Chodzi nam g??wnie oto ?e wychodz? z za rogu a tutaj od razu dostaje heada, no chyba ?e to musi by? jaki? super duper pr0 ;)


To by? Spot.Nie widz? w tej akcji nic dziwnego
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-05-18, 17:46   

W?a?nie nie by?e? to nie wiesz, mo?emy sie na karkandzie spotka? i ci poka?e jak poszed? ?e sam przyznasz i? nie mo?na by?o waln?? spota...
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik Pokor 


Informacje
Dołączył: 16 Maj 2008

Posty: 8
Skąd: Lubo?
Wysłany: 2008-05-18, 18:58   

Spoty lec? przez ca?? mape,daleko poza zasi?g widzenia.Wi?c mo?na
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [W]zbyho 
Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 52
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 107
Skąd: LAPY
Wysłany: 2008-05-18, 19:10   

Normalnie widze pokor ?e czituch?w bronisz..Czy mo?e do nich nale?ysz???? A kto by si? do tego przyzna?..
_________________
 
 
     
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   35%   7/20
Użytkownik Pokor 


Informacje
Dołączył: 16 Maj 2008

Posty: 8
Skąd: Lubo?
Wysłany: 2008-05-18, 19:52   

Daj dow?d ?e to czituchy :)
 
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-05-18, 20:14   

Tak ale spoty nie przenikaj? przez g?ry ;)
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik Maniek
[Usunięty]
Sekcja BF


Informacje
Wysłany: 2008-05-18, 20:33   

Skonczcie ta nie prowadzaca do niczego rozmowe bo zamkne lub usune ten topic...
 
     
Użytkownik [ZPTT]Gizmomochu 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 37
Skąd: Pruszcz Gda?ski
Wysłany: 2008-05-19, 08:58   

Sry ?e raz jeszcze si? wtr?c? we?cie mi skan tej ulotki wy?lijcie z czitami do BF2 bo normalnie wierzy? mi si? nie chce. A dwa chcecie udowadnia? czity do batllerecordera w??czajcie i ogl?dajcie i r?bta foty przesy?ajcie na bf2.pl czy jak to tam si? zwie i b?dziem dyskutowa
_________________
Nie wdawaj si? w dyskusj? z idiot? bo sprowadzi ci? do swojego poziomu i pokona do?wiadczeniem.
 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2008-05-19, 12:47   

Maniu? nie irytuj si? ,rozmowa jest jak najbardziej na temat .
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik [ZPTT]Kamaker 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 203
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-05-19, 16:10   

Cytat:
. A dwa chcecie udowadnia? czity do batllerecordera w??czajcie i ogl?dajcie i r?bta foty przesy?ajcie na bf2.pl czy jak to tam si? zwie i b?dziem dyskutowa?.

Takie ma?e co?.
Battlerecordera musi mie? server w??czony ;)


http://img166.imageshack....92426586vv1.jpg
Wybaczcie ale skaner odszed? w za?wiaty (czytaj: nie dzia?a...)
 
 
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   30%   9/30
Użytkownik [ZPTT]Gizmomochu 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lut 2008

Posty: 37
Skąd: Pruszcz Gda?ski
Wysłany: 2008-05-19, 21:08   

No wy macie chyba serwa z BR?

WoW :shock: eeee hmmm troszk? mnie to zszokowa?o nie powiem bo pierwszy raz co? takiego widz? mam 2 BF2 i JS i w ?adnym z tych pude?ek nie mia?em takiej ulotki. PS. Zwracam honor. Ale to nie oznacza ?e wszyscy na czitach je?d??.
_________________
Nie wdawaj si? w dyskusj? z idiot? bo sprowadzi ci? do swojego poziomu i pokona do?wiadczeniem.
 
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ