Poprzedni temat «» Następny temat
ESL: PTT vs. BOEF Mulitigaming
Autor Wiadomość
Użytkownik Radzieoon 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2010

Posty: 12
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-09-27, 00:24   

Nie, to mi wasze zachowanie da?o do zrozumienia, ?e macie pewne sprawy gdzie?, skoro o 19.00 wchodz? na TSa i kilkukrotnie m?wi? o swojej sprawie i czy by mi kto? pom?g?, a tu zero odpowiedzi. Pytam si?, czy s?ycha? mnie, to tak, powtarzam o sprawie i znowu cisza.
Temat jest przyklejony ale w dziale "Klan", a takich dzia??w jest sporo(to jest dzia? Sparingi).
Co do zgrania to s?ysza?em, ?e nie macie oblecianej w og?le taktyki Atacamy, poza tym wczoraj by?em na treningu(chyba pierwszym 4v4), wi?c o co chodzi? Mapek raczej nie musz? poznawa? bo prawie zawsze gram tylko 4v4.

Rozumiem, jakby kto? nie mia? czasu albo nie wiedzia? czego? ale przy obecno?ci tylu os?b na TS ?a?owanie kilku minut na pomoc komu?, bo np. "helka leci" to chyba lekka przesada.

I tu nie chodzi o to, ?e nie zagra?em ale o podej?cie do tematu(wi?cej bezinteresowno?ci i po co zapisy, skoro wchodzi ka?dy kto chce).
_________________

Ostatnio zmieniony przez Radzieoon 2010-09-27, 00:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Użytkownik Wodzu 
Administrator

Braterstwo Broni

Weteran

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2008

Posty: 2099
Skąd: Düsseldorf
Wysłany: 2010-09-27, 00:30   

Przepraszam w imieniu ca?ego klanu ,przecie? wszyscy s? tu dla ciebie nie wiem jak to si? mog?o sta? ?e nie udzielono ci odpowiedzi .Jeszcze raz przepraszam i licz? na wyrozumia?o?
_________________
Kontakt:
Prywatna wiadomość na Forum PW
admin@ptt-klan.pl (Prywatny Email)
polishtacticsteam@ptt-klan.pl (Oficjalny Email)

 
     
Poziom: 37 HP   3%   121/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   65%   95/144
Użytkownik Radzieoon 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2010

Posty: 12
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-09-27, 00:34   

Ale przeinaczasz. :o Dobra, zamknijcie temat, skasujcie wszystko i niech zostanie stary poziom dyskusji. :)
_________________

 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-09-27, 12:17   

Radzieoon napisał/a:
Nie, to mi wasze zachowanie da?o do zrozumienia, ?e macie pewne sprawy gdzie?, skoro o 19.00 wchodz? na TSa i kilkukrotnie m?wi? o swojej sprawie i czy by mi kto? pom?g?, a tu zero odpowiedzi. Pytam si?, czy s?ycha? mnie, to tak, powtarzam o sprawie i znowu cisza.

Jak pisa?em wy?ej zrobienie tego zajmuje troch? czasu i zainteresowanie si? spraw? godzin? przed meczem jest troch? nie na miejscu. Poza tym nie m?wi?em ci, ?e lec? helk?(inni m?wili tak, bo oni graj? i maj? prawo a o tym jak si? do??cza do dru?yny nie musz? pami?ta?. Za? ja o 19:00 my?lami by?em: Ustawi? serwer pod Mecz, Sprawdza? na ESLu co przeciwnik pisze, Czeka? na odzew ze strony TeamBarcode(drugi potencjalny mecz jaki mieli?my gra?, debilna dyskusja z BenQiem, Martwienie si?, kt?ry z noob?w b?dzie screeny robi?. I tak zawalon? g?ow? mia?em, ?e sam da?em rad? wej?? na mecz dopiero 20:05(no i oczywi?cie znowu musia?em robi? zdj?cia bo nikt inny frapsa nie ma)

Radzieoon napisał/a:
Temat jest przyklejony, ale w dziale "Klan", a takich dzia??w jest sporo(to jest dzia? Sparingi).

Opcja szukaj nie boli. Temat jest za ka?dym razem jak nowi chc? do??czy? do ESLa wa?koway na nowo, dlatego nie ka?demu si? chc? setny raz wa?kowa? to samo. Ja nie wiem dlaczego uzytkownicy sieci nie maj? maniery u?ywania opcji 'szukaj'. Gdyby ka?dy najpierw poszuka? a potem dopiero zak?ada? temat w stylu 'Jak si? ..." to by?oby o 90% syfu mniej w sieci. Nie tyczy si? to teraz ciebie, bo masz prawo na pocz?tku nie wiedzie?/nie ?apa? si? na forum. Jednak jednym z wymog?w regulaminowych klanu jest zpoznanie si? z forum. Nie ka?? ci czyta? ka?dego tematu, jednak jakby? ogl?dnie sobie posprawdza? dzia?y to zauwa?y?by? 'dupny ???ty' napis Konfiguracja konta gry pod BFBC2 w ligach GUID (Obowi?zkowe)Z naciskiem na wyraz w nawiasie

Radzieoon napisał/a:
Co do zgrania to s?ysza?em, ?e nie macie oblecianej w og?le taktyki Atacamy, poza tym wczoraj by?em na treningu(chyba pierwszym 4v4), wi?c o co chodzi? Mapek raczej nie musz? poznawa? bo prawie zawsze gram tylko 4v4.

Map? atakam? mamy na tyle obeznan?, ?e ka?dy wie gdzie sta? i nie wchodzi? drugiemu w drog?. Tak samo z atakiem, bez s??w sk?ad, kt?ry wczoraj gra? wiedzia? gdzie trzeba p?j?? i obstawi? ?eby mo?na by?o spokojnie zaplantowa? i obroni?. A to dzi?ki temu, ?e map? t? najcz??ciej grali?my z takimi "pere?kami" jak VaeVictis, MaXFlo, czy BenQiem. I nie chodzi o to, ?e ty mo?e nie wiesz, ale o to, ?e my nie wiemy co ty wiesz-dlaczego-bo od zako?czenia rekrutacji prawie wog?le ci? nie widzimy, a zgranie z teamem to podstawa-bo wiesz czego po kim mo?esz si? spodziewa?. Dlatego graj z nami aby si? zgra?. Mo?e ci si? wydawa?, ?e taki public 32 sloty g daje, ale daje du?o bo po pewnym czasie znasz styl gry ka?dego i da si? w oparciu o to stworzy? dobrze zgrany team.


Radzieoon napisał/a:
I tu nie chodzi o to, ?e nie zagra?em, ale o podej?cie do tematu(wi?cej bezinteresowno?ci i po co zapisy, skoro wchodzi ka?dy kto chce).

Z zapisanych os?b zagrali wszyscy+ja bo jaki? noob musi screeny robi?-brak screena=3pkt karne.

Radzieoon a zasady wg jakich wczorajszy mecz musia? by? zozegrany znasz czy musia?bym t?umaczy? podczas meczu ?
Dobra a teraz, ?eby nie by?o. Ja z ch?ci? we wszystkim ludzik? pomagam, ale prosz? wcze?niej z problemami jak godzin? przed meczem przychodzi?-dlaczego wy?ej wyt?umaczone. Radzieoon, ?eby? te? sobie nie my?la?, ?e si? na tobie teraz wszyscy wy?ywaj? i maj? jakie? chore pretensje, ja chce dobrze i to nie jest jaki? antyRadzeionowy post :P Ja na pocz?tku -po rekrutacji- r?wnie? mia?em du?o pyta? i problem?w, jednak by?em cierpliwy i najpierw ca?kwicie zbada?em spraw? z jak? si? boryka?em, a potem dopiero pyta?em. Dlatego prosz? wszystkich o troch? inicjatywy, a nie ?e chcecie wszystko na tacy podane. Najpierw poszukajcie(lepiej 5 minut poszuka? i znale?? jak 10 minut pisa? nowy post i 20 czeka? na odpowied?).

Tak?e kilka post?w wy?ej zapisa?e? si? na mecz, a nawet nie pofatygowa?e? si? aby wej?? w link( w kt?rym s? szczeg??y meczu). Gdyby? wszed? na link ju? by? nie musia? zadawa? nast?pnego pytania
Radzieoon napisał/a:
Dobra, mam ju? ten guid w esl.eu, a opr?cz tego nie musz? do??cza? do dru?yny lub ligi?
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-09-27, 13:36   

Tak swoj? drog?, to nie da?oby si? tego tematu z GUID przypi?? do sekcji z rekrutacj? oraz tutaj w sparingach? Wtedy taki rekrut przychodz?c do nas, b?dzie ju? mia? sw?j GUID, a przy??czenie do teamu na ESL to ju? moment.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-09-27, 15:21   

Radzieoon pyta?e? mnie o do??czenie do ESL pr?bowa?em ci pom?c natychmiast ;** ale wpad?e? na trop szybciej ni? ja ;P

nic straconego to jeden meczyk b?dzie ich masa i zagrasz ;)
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik Radzieoon 



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2010

Posty: 12
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-09-27, 16:51   

Jak bym wiedzia?, ?e takie cuda trzeba robi? to bym od razu to zrobi?, a dowiedzia?em si? o tym w?a?nie od ciebie o 19.00, wi?c nie miej pretensji, ?e godzin? przed meczem. Moim zdaniem ten temat powinien by? przyklejony tak?e w tym dziale i link podsy?any ka?demu nowemu cz?onkowi klanu po rekrutacji.
Co do grania, to m?wi?em wcze?niej, ?e mam teraz sesj? poprawkow?, wi?c narazie nie mam zbytnio czasu, za tydzie?, mo?e dwa ju? raczej b?d? si? cz??ciej zjawia?. :>
_________________

 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ