Poprzedni temat «» Następny temat
Za ma?o czasu na starcie rundy - 32 slotowiec
Autor Wiadomość
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-11, 15:15   Za ma?o czasu na starcie rundy - 32 slotowiec

Zawsze jak rozpoczyna si? runda, to ju? nie ma odliczania - w ka?dym razie ja nie mam. Zazwyczaj wchodz? gdzie? tak 4-8 w mojej dru?ynie i czasem czo?g ju? jedzie i nie mam nawet jak min mu pod?o?y?. Nawet nie wspomn? o tym, ?e na mechaniku zazwyczaj ma si? inne wyposa?enie w ataku oraz obronie, wi?c trac? kolejne sekundy. Przyda?oby si? zrobi? tak, aby wi?kszo?? mia?a chocia? te 5 sekund przerwy. Trudno mi powiedzie? o ile nale?a?oby wyd?u?y? czas aby tak si? sta?o - wymaga test?w.

My?l?, ?e nie b?dzie to du?y dyskomfort dla graczy z lepszym sprz?tem, przerwa i tak jest raz na kilkana?cie/kilkadziesi?t minut.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-11, 15:33   

my?l? ze 12 sec wystarczy bo chyba jest 8 teraz. ;-)
P.S testowa?em na 8 adminke co do wpisywania komend w grze to Guardian musi by? odpalony niestety ale da si? wykupi? chyba za nie wielka cen? ze w jakiej? serverwoni b?dzie guardian odpalony na naszych ustawieniach wtedy b?dzie dzia?a? kick za ping kick za 3 wylgarzymy komendy dla admina w grze,wy?wietlanie zasad,vote kick warto poszpera? na ten temat bo jak tanio by to wysz?o to mo?na takie co? za?atwi? a to poprawi jako?? naszych serverow ;-)
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Użytkownik paziek 
My Anus, My Stolec!



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2010

Posty: 288
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-11, 15:49   

Barylak napisał/a:

P.S testowa?em na 8 adminke co do wpisywania komend w grze to Guardian musi by? odpalony niestety ale da si? wykupi? chyba za nie wielka cen? ze w jakiej? serverwoni b?dzie guardian odpalony na naszych ustawieniach wtedy b?dzie dzia?a? kick za ping kick za 3 wylgarzymy komendy dla admina w grze,wy?wietlanie zasad,vote kick warto poszpera? na ten temat bo jak tanio by to wysz?o to mo?na takie co? za?atwi? a to poprawi jako?? naszych serverow ;-)
Wiadomo, ?e musi. Ale czy przesta? on ju? muli? serwery, ?e mo?na go zostawia? odpalonego? Je?li tak, to mog? np. na kompie w pracy odpali? virtualk? z Windowsem i tam Guardian b?dzie sobie siedzia?. Zazwyczaj jest on [PC] 24/7, ale zdarzaj? si? wypadki ;P
Tanio dedyka, czy tam nawet VPNa z Windowsem raczej nie znajdziesz.
Barylak napisał/a:
my?l? ze 12 sec wystarczy bo chyba jest 8 teraz. ;-)
Dla mnie to pewnie nadal b?dzie za ma?o, ale zobaczymy.
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   88%   31/35
Użytkownik [W]batar183 
Weteran




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010

Posty: 940
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-10-11, 16:12   

Barylak jemu nie chodzi o czas po deadzie ile odlicza do zrespienia si?, tylko o czas na pocz?tku ka?dej rundy. Jest ustawione 30 sekund, kt?re zaczynaj? lecie? od momentu wczytania si? do gry(nie na map?-tylko do gry) pierwszego gracza. Ja jak dochodz? to mam tak jeszcze z 22~25 sekund czekania...
_________________
 
 
     
Poziom: 27 HP   1%   17/1795
   MP   100%   857/857
   EXP   27%   23/83
Użytkownik Barylak 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 08 Kwi 2010

Posty: 311
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-11, 16:14   

no a jaka to robota ?eby nikt tam niczego nie ruszy? testowo mo?esz sw?j tam otworzy? tak i zobaczymy pokombinowa? komu da? adminke komendow? i wszystko ustawi? my?l? ?e ten nowy nie laguje ;P przynajmniej nikt nie zawyazy? zmian jak mia?em w??czonego czy co? ;P
_________________
 
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   48%   19/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ