To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 4 - Battlefield 4 Beta - shit czy hit?

b4son - 2013-10-09, 13:50

ra131313 napisa³/a:
co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice


to tak jakby? sprzeda? volvo i kupi? traktor, ceny podstawki bfa i coda sa takie same tyle ?e cod to takie ?cierwo ?e szkoda gada?.

joksikPDG - 2013-10-09, 15:15

b4son napisa³/a:
ra131313 napisa³/a:
co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice


to tak jakby? sprzeda? volvo i kupi? traktor, ceny podstawki bfa i coda sa takie same tyle ?e cod to takie ?cierwo ?e szkoda gada?.



O a gra?e? ju? w cod'a?? Bo z tego co pisz? to ma by? bardzo du?a ró?nica od poprzednich wersji wi?c nie ma co jeszcze ocenia?, ?e ?cierwo.

A co do traktorów to s? dro?sze ni? volvo :)

aimathead - 2013-10-09, 15:41

SHIT na pewno nie, HITEM te? bym tego nie nazwa?. Po przegraniu 1000 godzin w BF3 rzygam ju? t? gr?, a w BF4 gra mi si? ca?kiem przyjemnie. Na pewno nie przetrawi? bym kolejnego dodatku, wi?c dobrze, ?e zdecydowali si? wyda? now? cze??, kosmetycznie tylko poprawion?.
GlaDi - 2013-10-09, 18:09

ra131313 napisa³/a:
zdecydowanie SHIT bo mi sie nie odpali?o

Jak nie gra?e? to nie oceniaj...

KWB_Daras - 2013-10-09, 18:20

ma takie same prawa ocenia? jak ty...
on spe?nia wszystkie minimalne wymagania i ma do tego prawa

ra131313 - 2013-10-09, 18:21

b4son napisa³/a:
ra131313 napisa³/a:
co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice


to tak jakby? sprzeda? volvo i kupi? traktor, ceny podstawki bfa i coda sa takie same tyle ?e cod to takie ?cierwo ?e szkoda gada?.


Wychodzi nied?ugo Call of Duty ghosts do czasu jego wyj?cia wstrzyma?bym sie z tym stwierdzeniem bason

[ Dodano: 2013-10-09, 18:32 ]
KWB_Daras napisa³/a:
ma takie same prawa ocenia? jak ty...
on spe?nia wszystkie minimalne wymagania i ma do tego prawa


Dzi?ki. W?a?nie mam prawo krytykowa? dice za to ?e podali minimalne wymagania BF4 które jak narazie nijak sie maj? do rzeczywistego stanu zreszt? ten b??d który ja mam ma te? wiele innych ludzi z dost?pem do bety, zosta? ten b??d zg?oszony a oni nic nie robi? i nie wiem czy jak kupie BF4 za ponad 100 z? to mi sie odpali czy nie bo na becie nie mia?em szansy tego sprawdzi? i to w?a?nie to mnie nieziemsko wkurza.Jakby podali ?e na kompie takim jak mój sie tego nie odpali to ja nic do nich nie mam, robie upgrade kompa i tyle, ale zazwyczaj jak s? gdzie? podane minimalne wymagania to mo?na na nich polega?.

aimathead - 2013-10-09, 18:35

Najwi?ksze p?aczki i krzykacze albo nie zagrali wcale, albo graj? na swoich muzealnych maszynach sprzed 5 lat przy 20fps. Cz??? w ogóle zapomnia?a chyba, czym si? ró?ni DEMO od BETY.
Emeryt - 2013-10-09, 20:12

b4son napisa³/a:
ra131313 napisa³/a:
co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice


to tak jakby? sprzeda? volvo i kupi? traktor, ceny podstawki bfa i coda sa takie same tyle ?e cod to takie ?cierwo ?e szkoda gada?.


czemu chlopie nie porownasz bfa do csa? co? bo bf w pape dostaje od tak prostej gry^^ I tak jak juz ktos pisal gdzies tutaj, trzeba byc totalnie porytym zeby bfa porownywac do coda.

Swoja droga pogralem w bete bf3 i bf4. roznica diametralna. Jak w bf3 lubie popykac tak w bete bf4 pogralem 3 mecze i wwaliwszy z kompa :D GNIOT!!! i wstyd takie cos opublicznic!!!

Nie wiem jakie macie kompy ale mi to plynnie chodzilo na low = na skrzynce za 5 tys zeta...

bahama_mama - 2013-10-09, 21:11

Emeryt napisa³/a:


Swoja droga pogralem w bete bf3 i bf4. roznica diametralna. Jak w bf3 lubie popykac tak w bete bf4 pogralem 3 mecze i wwaliwszy z kompa :D GNIOT!!! i wstyd takie cos opublicznic!!!

Nie wiem jakie macie kompy ale mi to plynnie chodzilo na low = na skrzynce za 5 tys zeta...


Ja Wam tylko powiem choc juz pisalem ze obecnie to obie gry siebie warte i oba tytuly to takie same dziadostwo :)

KnockOut - 2013-10-09, 22:59

Popieram bahame...
Szkoda ze dice nie powie stop i nie skupi si? na grywalno?ci tak aby z gry graj?c czerpa?o si? przyjemno??. Ci?gle nacisk jest na grafik?. Gra wychodzi z b??dami a my jak os?y kupujemy. Na ts si? wkurwiamy , wyzywamy ale jak mo?ki gramy dalej...
Osobi?cie jak na razie bf4 wkurwia mnie strasznie te cholerne dachy(pe?no camperów i c4 przy windach) s?aby komp te? ma na to wp?yw ale mo?e max w 1/4.
Czekam na pe?n? wersje ale nie wiem czy kupie j? czy oleje.

N3SC - 2013-10-09, 23:38

a mi si? tam podoba, fakt na starym sprz?cie by?o do kitu ale na nowym gra si? fajnie, i nie mam skrzynki za 5k, a na ultra mam 60-70fps wi?c hmm chyba cos nie tak z twoj? skrzynk?, a to ?e na dachu jest 1/2 serwa i c4 w windach to nie wina dice tylko graczy, to ?e zawsze wywala si? wie?owiec te? nie ich. b??dy jak w ka?dej grze, ale to beta. To ?e system musi by? 64-bitowy to nawet mi si? komentowa? nie chce, ?e kto? ma 32-bitowy. minimalne wymagania s? podane do odpalenia gry(pe?nej), nie do komfortowej gry - po to s? zalecane. po to technika idzie do przodu by gry wygl?da?y lepiej i by?y wi?ksze i wymusza lepszy sprz?t wi?c albo trzeba si? dopasowa? albo p?akac ze nie odpali na 233mhz i 32mb ramu.
po za tym pami?tam jak bylo jeczenie ze bf3 gowno bc2 by? zajebisty, bc2 gowno bf2 zajebisty a teraz bf4 gówno bf3 zajebisty. B?dzie pe?na wersja, b?dzie lepiej b?d? patche co? poprawi?.

qoobeq - 2013-10-10, 00:48

Sam bym tego lepiej N3SC nie napisa?.
Brutal_Demon - 2013-10-10, 07:34

N3SC napisa³/a:

po za tym pami?tam jak bylo jeczenie ze bf3 gowno bc2 by? zajebisty, bc2 gowno bf2 zajebisty a teraz bf4 gówno bf3 zajebisty. B?dzie pe?na wersja, b?dzie lepiej b?d? patche co? poprawi?.


Rozumiem, ?e jeste? tak bardzo d?ugo w Klanie, nie s?dz? (od BF3), to ja poprawie, dawno dawno temu po latach ?wietno?ci w BF2 i d?ugiej historii meczowej, DICE wpad?o na pomys?, by wypu?ci? zjebany patch 5.1 (chyba dobry numer) by? to ich pierwszy krok do tego co odpierdalaj? dzisiaj z patchami (?e im dalej tym gorzej), gdy wysz?o BC2 nie s?ysza?em tylu narzeka? co w BF3 i 4, powiem nawet, ?e BC2 mia?o lepszy system zniszcze? ni? w 3 (lol), nie wiem jak z 4 bo nie gra?em, temat grafiki te? by?by kontrowersyjny... przypomnijcie sobie jak BC2 wygl?da?o, sory ja nie widze ogromnej ró?nicy w BF3 i 4 z obrazków ;p
A w BF3 by?o fajnie, ale im wi?cej patchy wypuszczali tym by?o gorzej, jak dla mnie.

Kto? musi gra? w BF4 bo Shit Happens samo si? nie nagra.

aimathead - 2013-10-10, 09:07

Z ka?dym wi?kszym tytu?em jest tak samo:

CS 1.6 HIT -> CS:S gówno -> CS:GO jeszcze wi?ksze gówno
CoD MW HIT -> MW2 gówno -> MW3 jeszcze wi?ksze gówno
SC:BW HIT -> SC2:WoT gówno -> SC2:HotS jeszcze wi?ksze gówno

Mentalno?? ludzka i tyle, zawsze si? idealizuje to, co by?o wcze?niej. Nie mówi?c ju? o tym, ?e wi?kszo?? to by chcia?a lepsz? grafik? + mniejsze wymagania i najlepiej za darmo, bo co, mnie si? nie nale?y?

N3SC - 2013-10-10, 09:47

Brutal_Demon napisa³/a:
N3SC napisa³/a:

po za tym pami?tam jak bylo jeczenie ze bf3 gowno bc2 by? zajebisty, bc2 gowno bf2 zajebisty a teraz bf4 gówno bf3 zajebisty. B?dzie pe?na wersja, b?dzie lepiej b?d? patche co? poprawi?.


Rozumiem, ?e jeste? tak bardzo d?ugo w Klanie, nie s?dz? (od BF3), to ja poprawie, dawno dawno temu po latach ?wietno?ci w BF2 i d?ugiej historii meczowej, DICE wpad?o na pomys?, by wypu?ci? zjebany patch 5.1 (chyba dobry numer) by? to ich pierwszy krok do tego co odpierdalaj? dzisiaj z patchami (?e im dalej tym gorzej), gdy wysz?o BC2 nie s?ysza?em tylu narzeka? co w BF3 i 4, powiem nawet, ?e BC2 mia?o lepszy system zniszcze? ni? w 3 (lol), nie wiem jak z 4 bo nie gra?em, temat grafiki te? by?by kontrowersyjny... przypomnijcie sobie jak BC2 wygl?da?o, sory ja nie widze ogromnej ró?nicy w BF3 i 4 z obrazków ;p
A w BF3 by?o fajnie, ale im wi?cej patchy wypuszczali tym by?o gorzej, jak dla mnie.

Kto? musi gra? w BF4 bo Shit Happens samo si? nie nagra.


To ?e nie by?em nie znaczy ?e nie gra?em i ?e tak nie by?o a swoja wypowied? da?em do ogolu komentarzy nie
tylko do klanu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group