To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyæ pe³n± wersjê tematu, kliknij TUTAJ
PTT Klan- Polski Multigaming / FORUM
PTT Klan- Polish Tactics Team - Polski Multigaming

Battlefield 4 - Battlefield 4 Beta - shit czy hit?

Qba1818 - 2013-10-10, 11:14

aimathead napisa³/a:
Z ka?dym wi?kszym tytu?em jest tak samo:

CS 1.6 HIT -> CS:S gówno -> CS:GO jeszcze wi?ksze gówno
CoD MW HIT -> MW2 gówno -> MW3 jeszcze wi?ksze gówno
SC:BW HIT -> SC2:WoT gówno -> SC2:HotS jeszcze wi?ksze gówno

Mentalno?? ludzka i tyle, zawsze si? idealizuje to, co by?o wcze?niej. Nie mówi?c ju? o tym, ?e wi?kszo?? to by chcia?a lepsz? grafik? + mniejsze wymagania i najlepiej za darmo, bo co, mnie si? nie nale?y?


ale dlaczego tak si? dzieje? Bo nie mamy wyboru, gramy w to co jest i porównujemy to z tym co by?o, niestety je?eli chodzi o fps-y rynek gier nas nie rozpuszcza, nie ma ?adnych ciekawych "NOWYCH" propozycji na rynku.

b4son - 2013-10-10, 11:28

joksikPDG napisa³/a:
b4son napisa³/a:
ra131313 napisa³/a:
co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice


to tak jakby? sprzeda? volvo i kupi? traktor, ceny podstawki bfa i coda sa takie same tyle ?e cod to takie ?cierwo ?e szkoda gada?.



O a gra?e? ju? w cod'a?? Bo z tego co pisz? to ma by? bardzo du?a ró?nica od poprzednich wersji wi?c nie ma co jeszcze ocenia?, ?e ?cierwo.

A co do traktorów to s? dro?sze ni? volvo :)


w coda gra?em od 1 do mw3 i black ops 2 tylko multi jak bylo za free. I ?a?uj? tego bo cod skonczy?o si? na 5 bo pó?niej to ju? zag??biali si? w coraz wi?ksz? chujnie.


Emeryt - to ra napisa? ?e przejdzie z bfa na coda, nie ja.

EDIT: BF3 JEST AKTUALNIE NAJLEPSZY NA LI?CIE FPSÓW W KTÓRE GRA?EM!

aimathead - 2013-10-10, 14:12

Cytat:
ale dlaczego tak si? dzieje? Bo nie mamy wyboru, gramy w to co jest i porównujemy to z tym co by?o, niestety je?eli chodzi o fps-y rynek gier nas nie rozpuszcza, nie ma ?adnych ciekawych "NOWYCH" propozycji na rynku.


Nie rozpuszcza, bo ci??ko teraz wymy?li? co? innowacyjnego, wszystko co mo?na by?o pokaza? zosta?o ju? pokazane. Teraz mo?na tylko poprawia? grafik? i na zmian? ?onglowa? tematyk? II W?, wspó?czesnego pola walki i kosmokwakami pokroju Q czy UT.

bahama_mama - 2013-10-10, 14:51

aimathead napisa³/a:
Cytat:
ale dlaczego tak si? dzieje? Bo nie mamy wyboru, gramy w to co jest i porównujemy to z tym co by?o, niestety je?eli chodzi o fps-y rynek gier nas nie rozpuszcza, nie ma ?adnych ciekawych "NOWYCH" propozycji na rynku.


Nie rozpuszcza, bo ci??ko teraz wymy?li? co? innowacyjnego, wszystko co mo?na by?o pokaza? zosta?o ju? pokazane. Teraz mo?na tylko poprawia? grafik? i na zmian? ?onglowa? tematyk? II W?, wspó?czesnego pola walki i kosmokwakami pokroju Q czy UT.



Aim, akurat pokazac to jeszcze mozna duzo ale firmy ida na latwizne z racji tego ze obecni klienci (dzieci + mlodziez) bedzie grac w cokolwiek co oni nie zrobia. Patrz z muzyka dzieje sie to samo, z filmami dzieje sie to samo.

Kiedys roznorodnosc byla zaleta dzis ujednolicenie produktu - niestety.

Wina jest wlasnie fakt ze akceptacja naszego srodowiska jest na wszystko, na kazdy bubel ktory jest wpuszczany na rynek i nie dotyczy to tylko gier FPP. Patrz, kazda nowa gra krytykowana jest w wiekszosci przez graczy z doswiadczeniem, ktorzy wychowywali sie w czasach kiedy to wszystko powstawalo i w wiekszosci wypadkow Ci ludzie maja racje. Wszystkie ostatnie 'wielkie' tytuly mialy mase bugow, itp a pomimo tego bily kolejne rekordy w ilosci sprzedawanych kopii.

Moim zdaniem swiat gier idzie do tylu. Teraz tylko kasa sie liczy i nie mowie ze to zle bo przeciez Ci ludzie za cos zyc musza aczkolwiek kiedys kasa byla tak samo wazna a jednak gier bylo wiecej, ciekawych tytulow tez a przede wszystkim chcialo sie w te gry grac. Jaka filozofia stworzyc taki tytul jak Quake 3 albo inne UT99 czy ET i tylko pobierac misieczny abonament zamiast wydawac co dwa lata gorszy tytul od poprzedniego.

joksikPDG - 2013-10-10, 14:52

aimathead napisa³/a:
Cytat:
ale dlaczego tak si? dzieje? Bo nie mamy wyboru, gramy w to co jest i porównujemy to z tym co by?o, niestety je?eli chodzi o fps-y rynek gier nas nie rozpuszcza, nie ma ?adnych ciekawych "NOWYCH" propozycji na rynku.


Nie rozpuszcza, bo ci??ko teraz wymy?li? co? innowacyjnego, wszystko co mo?na by?o pokaza? zosta?o ju? pokazane. Teraz mo?na tylko poprawia? grafik? i na zmian? ?onglowa? tematyk? II W?, wspó?czesnego pola walki i kosmokwakami pokroju Q czy UT.


Nie zapominajmy o TF2, od zawsze by?a kultow? gr?, a odk?d udost?pnili j? za free to mo?na si? ni? nacieszy?.

N3SC - 2013-10-10, 15:39

Wi?cej bugów, bo potrafimy je lepiej dostrzega? oraz gry sta?y si? bardziej skomplikowane i trudniej im zrobi? projekt doskona?y, kiedy? gry nie mia?y takiej grafiki, takiego odwzorowania jak teraz a cieszy?y bardziej - bo by?a to nowo??, teraz ka?dy ze starszych graczy ma ju? kilka lat za sob? grania ci?gle w to samo, ka?dy oczekuje czego? wi?cej ale czego?
Mi si? tam gra podoba, efekt wybicia szyby na wie?owcu i nagle wida? jak si? od wiatru firanki poruszaj?, drzewa si? uginaj? od wybuchy, woda wygl?da zajebi?cie itp.
Wszystko ma jakie? wady nawet najdro?szy brylant ma skaze.
Co do wad to amunicja w pojazdach osobi?cie wola?bym gdyby po prostu si? ko?czy?a i po za?adunek trzeba by wróci? do bazy, a nie po kilku strza?ach trzeba czeka? na odnowienie;
maks kilku snajperów na zespól np 4, teraz to lekka przesada ale to wina graczy,
czo?g i jego strza?y w piechot? - strasznie dziwne,
?ódka jest za ma?o wytrzyma?a,
nie za bardzo wida? czy pojazd ma 100 czy 1% wytrzyma?o?ci ,unieruchomienie dziwnie dzia?a( znaczy dzia?a jak to sobie za?o?yli za pewne przyzwyczajenie z 3 daje si? we znaki). W becie dostajemy jakie? 5% ca?ej zawarto?ci gry 1 z 10 map ,kilka sztuk broni i 3 tryby gry - mo?e to b?dzie najgorsza mapa ze wszystkich a mo?e najlepsza.

aimathead - 2013-10-10, 15:45

N3SC ma racj?. To co Tobie Bahama wydaje si? oklepane, dla dzieciaka b?dzie czym? nowym, Ciebie ci??ko b?dzie teraz czym? zaskoczy?. We? pod uwag? jaki jest target - m?odzie?, bo to oni i ich rodzice zostawiaj? w sklepie $$ a nie stare wygi jak my. I tak jak mówi?em, idealizowanie tego co by?o kiedy?, zapytaj rodziców czy dobrze wspominaj? czasy PRL'u, powiedz?, ?e tak, chocia? wiemy jak by?o. Gdyby kto? z nas dosta? BF4 w czasach CS 1.5 to sra? by po nogach z zachwytu.
ra131313 - 2013-10-10, 15:49

b4son napisa³/a:
joksikPDG napisa³/a:
b4son napisa³/a:
ra131313 napisa³/a:
co? mi sie wydaje ?e albo b?de gra? w 3 albo kupie co? innego mo?e call of duty, szkoda mi ponad 100 z?otych wydawa? na gniot firmy dice


to tak jakby? sprzeda? volvo i kupi? traktor, ceny podstawki bfa i coda sa takie same tyle ?e cod to takie ?cierwo ?e szkoda gada?.



O a gra?e? ju? w cod'a?? Bo z tego co pisz? to ma by? bardzo du?a ró?nica od poprzednich wersji wi?c nie ma co jeszcze ocenia?, ?e ?cierwo.

A co do traktorów to s? dro?sze ni? volvo :)





w coda gra?em od 1 do mw3 i black ops 2 tylko multi jak bylo za free. I ?a?uj? tego bo cod skonczy?o si? na 5 bo pó?niej to ju? zag??biali si? w coraz wi?ksz? chujnie.


Emeryt - to ra napisa? ?e przejdzie z bfa na coda, nie ja.

EDIT: BF3 JEST AKTUALNIE NAJLEPSZY NA LI?CIE FPSÓW W KTÓRE GRA?EM!





BASON ZEJD? ZE MNIE wyrazi?em tylko swoj? opinie jak ka?dy tutaj, nie musicie jej bra? pod uwage ka?dy zrobi jak bedzie chcia? je?li chodzi o kupno BF4 ,ja nie mówi?em ?e gdzie? przechodze to s? tylko moje przemy?lenia,tu nie chodzi o marke BF czy call of duty tu chodzi o fajn? gre w któr? b?dzie mi sie fajnie gra?o, wogóle nie wiem mo?e wyskoczy jaki? inny ciekawy tytu? , moge powiedzie? jedno z ut?sknieniem czekam na GTA V PC .

TORO_POLAND - 2013-10-11, 08:51

Te nowo?ci mo?na porówna? do ka?dej bran?y np filmowej Rambo I zajebisty, Rambo III da si? poogl?da?, ale Rambo V ju? nikt nie prze?knie ani ?adnego innego nowego filmu o tej tematyce z jakimkolwiek aktorem, Golf I nie do zajechania, III ok a V si? jebi? ale i tak ludzie kupi?. Tak jest ze wszystkim i tego nie zatrzymamy, wi?c nie pieprzy? mi o BF4 bo i tak ka?dy b?dzie gra? ;-)
Konfucjusz2000 - 2013-10-14, 15:32

Jasne - to nieuchronny syndrom starego gracza- zawsze dobrze wspominasz stare gry, bo pami?tasz fun jaki Ci dawa?y.

W cRPG kocham nadal Baldur's Gate 2 - gra by?a boska, ale obecnie nie da si? jej strawi? ze wzgl?du na grafik? i nie da Ci ju? tyle funu, cho? to ta sama gra co kiedy? - nie przerzucisz si? te? nagle na BC2 czy BF2, bo to ju? za stare czasy i nie b?dziesz mia? za bardzo z kim gra?.

Prawda jest taka, ?e albo idziesz do przodu i grasz w to co jest, albo nie grasz wcale.
Nie ma si? co ?udzi?, ?e kto? wyda w nowej wersji graficznej star? gr? ze starymi pomys?ami, wszystko idzie do przodu i si? zmienia - trudno te? oczekiwa? ?eby gry by?y pisane pod nas, bo zdaje si?, ?e nie jeste?my chyba czo?owym targetem producentów.

ra131313 - 2013-10-15, 21:22

Konfucjusz2000 napisa³/a:
Jasne - to nieuchronny syndrom starego gracza- zawsze dobrze wspominasz stare gry, bo pami?tasz fun jaki Ci dawa?y.

W cRPG kocham nadal Baldur's Gate 2 - gra by?a boska, ale obecnie nie da si? jej strawi? ze wzgl?du na grafik? i nie da Ci ju? tyle funu, cho? to ta sama gra co kiedy? - nie przerzucisz si? te? nagle na BC2 czy BF2, bo to ju? za stare czasy i nie b?dziesz mia? za bardzo z kim gra?.

Prawda jest taka, ?e albo idziesz do przodu i grasz w to co jest, albo nie grasz wcale.
Nie ma si? co ?udzi?, ?e kto? wyda w nowej wersji graficznej star? gr? ze starymi pomys?ami, wszystko idzie do przodu i si? zmienia - trudno te? oczekiwa? ?eby gry by?y pisane pod nas, bo zdaje si?, ?e nie jeste?my chyba czo?owym targetem producentów.


masz po cz??ci racje ale jakby kto? zaproponowa? wspólne zagranie np. w CS 1.6 to bym nie odmówi?(mimo tej grafiki,ps. ju? sobie wyobra?am 5 flashbang w drzwi na de dust i latanie z no?em ?eby szybciej biegn?? ). xd

tyr8338 - 2013-10-16, 11:58

I tak wszyscy to kupimy, bo jestesmy uzaleznieni.
Qba1818 - 2013-10-16, 12:50

tyr8338 napisa³/a:
I tak wszyscy to kupimy, bo jestesmy uzaleznieni.



Chalange accepted.

sweep - 2013-10-16, 14:13

Chyba Ty.
MoonCrash - 2013-10-16, 14:52

Ja narazie nie jestem przekonany by kupic


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group