Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z MW2 :(
Autor Wiadomość
Użytkownik [B]Crabman 
Braterstwo Broni



Informacje
Dołączył: 26 Maj 2011

Posty: 75
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2012-04-27, 11:08   Problem z MW2 :(

Mianowicie kupi?em sobie przez alledrogo konto steam z gr? CoD MW2. Zalogowa?em si? ,wszystko ok . Klikam instaluj przy CoD mw2 Multiplayer. Pobiera mi ok 4 GB danych. Kiedy probuje uruchomic gre , najpierw dostaje b??d pliku localization.txt , nastepnie jeszcze jakiegos. Jak uda?o mi si? upora? z tymi 2 problemami przy odpaleniu gry i pokazaniu sie tego pierwszego pomaranczowego obrazka wywala mi b??d dysku .Po?yczy?em od kumpla 2 p?ytki z gr? . Przy instalowaniu nie prosi?o o 2 . Od razu zacz??o mi pobiera? 7 Gb singla i ok 1 Gb multi . Po pobraniu multi dalej mi wywala te same b??dy. usun??em wszystko , i zacz??em pobieranie od nowa . Dalej nie dzia?a . OprĂłcz tego mam 2 konto steam (moje pierwsze ) na ktĂłrym mam inne gry ( MW3 ,AvP , Saint's Row 2 itp. ). Czy to mo?e by? problemem ? Je?li tak to czy kto? ma pomys? jak to naprawi? ?
pozdro
 
 
     
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   62%   10/16
Użytkownik Harakiri 
Moderator

Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield

Weteran



Informacje
Dołączył: 13 Lut 2011

Posty: 360
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2012-04-27, 17:23   Re: Problem z MW2 :(

Crabman napisał/a:
Mianowicie kupi?em sobie przez alledrogo konto steam z gr? CoD MW2. Zalogowa?em si? ,wszystko ok . Klikam instaluj przy CoD mw2 Multiplayer. Pobiera mi ok 4 GB danych. Kiedy probuje uruchomic gre , najpierw dostaje b??d pliku localization.txt , nastepnie jeszcze jakiegos. Jak uda?o mi si? upora? z tymi 2 problemami przy odpaleniu gry i pokazaniu sie tego pierwszego pomaranczowego obrazka wywala mi b??d dysku .Po?yczy?em od kumpla 2 p?ytki z gr? . Przy instalowaniu nie prosi?o o 2 . Od razu zacz??o mi pobiera? 7 Gb singla i ok 1 Gb multi . Po pobraniu multi dalej mi wywala te same b??dy. usun??em wszystko , i zacz??em pobieranie od nowa . Dalej nie dzia?a . OprĂłcz tego mam 2 konto steam (moje pierwsze ) na ktĂłrym mam inne gry ( MW3 ,AvP , Saint's Row 2 itp. ). Czy to mo?e by? problemem ? Je?li tak to czy kto? ma pomys? jak to naprawi? ?
pozdro


Wywala Ci tylko dysk czy dalej te dwa wcze?niejsze te? ?

SprĂłbuj sprawdzi? spĂłjno?? plikĂłw gry na steamie

Biblioteka -> PPM na grze -> w?a?ciwo?ci -> pliki lokalne -> sprawd? spĂłjno?? plikĂłw
Ostatnio zmieniony przez Harakiri 2012-04-27, 17:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   70%   29/41
Użytkownik [B]Crabman 
Braterstwo Broni



Informacje
Dołączył: 26 Maj 2011

Posty: 75
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2012-04-27, 19:33   

SpĂłjno?c sprawdza?em - nic nie daje. Chodzi mi o to , ze jak wkladam do napedu 1 plyte , daje instaluj.Wyswietla mi ze 0/3345 MB i rosnie ( normalna instalacja) z tym , ze po zainstalowaniu tych 3 GB konczy instalacje. I pobiera niecaly 1 GB multi i 7 GB singla
Byc moze udalo mi sie to naprawic poprzez zmiane jezyka steama w trakcie pobierania multi . Jak mialem 3GB/4GB to mi sie zwiekszylo 3GB/11GB . Moze to byl problem ? napisze potem , jak mi sie sciagnie ( zostalomi ponad 2 h )
 
 
     
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   62%   10/16
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ