Poprzedni temat «» Następny temat
nowy TV
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2013-05-07, 17:54   

Podepniesz gĂłwno pod BluRaya i dobry TV pod DVD, albo SD i ?adniej b?dzie wygl?da? ten pierwszy.
W sklepach cz?sto masz jedno ?rĂłd?o sygan?u, np. jeden BluRay podpi?te pod kilka TV i potem jako?? jest z tego jaka jest.

Poza tym, jak chcesz opierdzieli? jaki? model, bo albo wychodzi z produkcji, albo masz na nim najlepsz? mar?e, to podpinasz go osobno pod BluRaya, najlepiej jeszcze czy-de :) A reszt? TV w sklepie ci?gnie albo DVD albo jakie? inne gĂłwno, nie mĂłwi?c ju? o tym, ?e kto? 'przypadkiem' pomota? ustawienia obrazu, a ty wtedy ?adnie t?umaczysz klientowi, jaki to super model masz w promocji.

PS. Z innych oczywisto?ci:
DVD to tylko 720p, ?eby mie? FullHD i cieszy? si? dobr? jako?ci? obrazu potrzebujesz 1080p (nie 1080i) czyli Bluraya, albo eNki HD, Polsatu, czy co tam jeszcze jest.
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik [ZPTT]joksikPDG
Znajomy PTT



Informacje
Dołączył: 28 Paź 2012

Posty: 428
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2013-05-07, 17:57   

qoobeq napisał/a:

Co do wizyt w sklepie. Uwa?aj do czego jest podpi?ty TV, ?atwo si? z?apa? na tym, ?e obraz na jednym TV wygl?da lepiej, bo jest podpi?ty do Blu, a na innym gorzej bo dzieli sygna? z 5cioma innymi i jest podpi?ty do DVD.


sklepy przewa?nie podpinaj? do lepszego sprz?tu nadaj?cego te telewizory, ktĂłre le?? na magazynie jaki? czas, a nie chc? si? sprzedawa?. czyli norma polskiego handlu :)

ja ju? by?em zdecydowany na mojego lg, ale przyjecha?em do mediamarkt w galerii krakowskiej, podchodz? do pĂł?ki ogl?dam przez chwil? a obok sta? samsung(bardzo podobne parametry,1900z? - 700 z? dro?szy ni? mĂłj). po chwili kurde przecie? ten samsung jest w chuj lepszy, gdyby nie limit kasowy bra?bym szjasunga, bo mia? o wiele lepszy ekran. mĂłwi?, ?e chce tego lg, a oni ?e nie maj? na magazynie. to ich ola?em kupi?em na allegro(taniej o 70 z?). pĂł?niej by?em wybiera? z wujkiem tv i to samo obok by?y lepsze, wtedy ?e?my si? skapn?li czemu na jednych lec? filmy, a na drugich same reklamy :)
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   22%   11/49
Użytkownik [ZPTT]MoonCrash 



Informacje
Dołączył: 03 Lut 2012

Posty: 704
Skąd: Siemiatycze
Wysłany: 2013-05-07, 19:10   

Propo tego podpinania i wyswietlania obrazu. Bylem juz w nie jednym sklepie, i niby na wszystkich idzie to samo, ale kurwa ja nie wierze ?e na polowie tv obraz wygl?da? 2x gorzej niz innych, pixeloza, szum(i tych cena by?a wy?sza niz inne z zajebista jako?ci?) itp. to jak porĂłwnywanie jaki?ci z yt 240 z 720.
W sumie to chyba moga nawet jak im sie chce cos tam poprzestawiac w ustawieniach tv ze obraz bedzie wygl?dal znacznie gorzej,albo jakims chujowym kablem pod??czy?.
 
     
Poziom: 24 HP   1%   13/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   8%   6/68
Użytkownik [W]matiax 
Braterstwo Broni

Weteran




Informacje
Wiek: 53
Dołączył: 13 Mar 2009

Posty: 255
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-07, 19:42   

TV podpinaja w sklepach byle jak byle jak najwi?cej by?o podpi?tych a obraz jaki pokazuj? nie jest wa?ny.

Po sklepach trzeba pochodzi? i pos?ucha? co proponuj? sprzedawcy plus wchodzisz na neta na fora np. sony bravia czy tam jakie? inne tematyczne i czytasz.

Zauwa?y?em, ?e firmy powiedzmy nie high endowe daj? np. starsz? matryc? ale za to wi?cej dodatkĂłw w postaci np. wbudowanej nagrywarki ktĂłra zrzuca na usb. Nowy sony bravia z 400Hz matryc? z takimi samymi bajerami kosztuje 2 razy dro?ej.

W rodzinie mam tv 4 marek i przy takich samych parametrach kablĂłwki (wszyscy UPC) obraz na ka?dym tv mi si? podoba nie widz? rĂł?nic.

Osobi?cie w swoim tv lubi? to, ?e ma podpi?cie do sieci i wbudowany wifi. Moge z ka?dego kompa w domu pu?ci? obrazy lub filmy bezpo?rednio na tv bez jaki? tam specjalnych kodekĂłw bez lagĂłw oczywi?cie. O automatycznej aktualizacji firmware i portale np. youtube, picasa czy filmowych itp. itd nie bed? pisa? bo to jest w tym momencie ( sie?) w standardzie.

Podsumowuj?c wg mnie teraz tv maj? tyle dodatkowych bajerĂłw, ze raczej tym sie trzeba kierowa? (co ci si? akurat przyda) a nie tym, ?e matryca jest modelem z zesz?ego roku nie z tego. Czy w zesz?ym roku by?y z?e matryce albo trzy lata temu, ?e wszystko by?o niewyra?ne i bez kolorĂłw ? oczywi?cie ?e nie ;) nie dajmy si? zwariowa?

ps.
Nie mam tylko do pe?ni szcz??cia przegladarki internetowej wbudowanej w tv ;) .
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Użytkownik [ZPTT]ra131313 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 24 Mar 2013

Posty: 564
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2013-05-07, 21:40   

AAAAA w takimk sensie ?e ?om sprzedawca podepnie ci do ch***wego telewizora cyfrowy sygna? a do lepszego analogowy dzielony pomi?dzy jeszcze trzy obok stoj?ce telewizory iu bedzie ci sie wydawa?o ?e ten gorszy jest lepszy!!!! co do plazmy to zgodze sie ?e plazma dobra pod wzgl?dem jako?ci obrazu niestety nie pod wzgl?dem POBORU ENERGI!!!! matryce IPS owszem dobre ale nie ma regu?y (nie znaczy to ?e wszystkie inne matryce b?d? siada? zaraz po up?ywie gwarancji) mam monitor samsunga syncmastera 920NW LCD chodzi ju? 8 lat jest te? Philips 32 cale napisane made in poland ale niedowierzam XD jednak?e prawd? jest ?e chodzi ju? dosy? d?ugo to nie jest z?y zwa?ywszy ?e kupowany w czasach kiedy LCD wchodzi?y na rynek.Opisa?em tu przyk?ady nie namawiam bro? bo?e do kupna samsunga b?d? Philipsa ani nie reklamuje tych firm ale g?upot? jest mĂłwienie ?e ta marka jest beeeeee a jaka? inna lepsza,jak ju? wcze?niej powiedzia?em nie ma regu?y i tak jest ze wszystkim trafisz dobry sprz?t niewa?ne jaka marka to bedziesz zadowolony a trafisz bubel no to cĂł? LOTERIA jedno jest pewne patrz ?eby za t? kase kupi? jak najlepszy TV cz?stotliwo?? od?wie?ania przedmĂłcy maj? racje ?e cz?sto broszurki oszukuj? podaj?c jakie? inne cz?stotliwo?ci jako t? od?wie?ania jednak jak bedzie TV z 120 Hz (a moz? i wi?cej nie wiem) to bedzie dobrze jak najszybszy czas reakcji (w milisekundach podawany) zreszt5? po co ja to pisze poda?em strone spĂłjrz w ni? a nie to sam wygoogluj a sie dowiesz na co patrze? co te parametry oznaczaj? i ?ycze dobrego wyboru!!!! kup to co ci odpowiada poprostu patrz na parametry wej?cia wyj?cia funkcje, a ile pochodzi to tego nikt ci nie powie jak trafisz tak bedziesz mia? niezale?nie od firmy
Ostatnio zmieniony przez ra131313 2013-05-07, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 21 HP   1%   9/996
   MP   100%   475/475
   EXP   82%   46/56
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ