Poprzedni temat «» Następny temat
vacanT
Autor Wiadomość
Użytkownik vacanT 


Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 19 Maj 2013

Posty: 1
Skąd: Inowroc?aw
Wysłany: 2013-05-19, 12:54   vacanT

| Imi? |

To zale?y. Aktualnie pos?uguj? si? ksywk? vacanT, w BF 3 mam nick Hezmer. W realu mam na imi? Damian

| Wiek |

20 (w czerwcu 21)

| Steam |

precelsei

| Do?wiadczenie |

Przede wszystkim FPS: pocz?wszy od Call of Duty 4 a? do Black Ops 2. Mam tak?e Battlefield 3 Premium i nieco zapuszczone konta na League of Legends (Nordic/East) i SW: The Old Republic (konto FREE). Gra?em te? w Diablo 3, lecz aktualnie odsprzeda?em gr? koledze, gdy? mi si? znudzi?a. Du?o pogrywa?em na prywatnych serwerach World of Warcraft (TBC oraz WotLK) i mia?em kilka epizodĂłw z grami Dragon Nest, Alods, Path of Exile, Guild Wars, Crysis 2 Multiplayer.

| Headset |

Turtle Beach Ear Force Z11

| Team Speak 3 |

Mam zainstalowany i mog? si? udziela? w miar? mo?liwo?ci.

| Dlaczego chcesz do??czy? |

Mam do?? niereformowalny czas pracy i zazwyczaj kiedy wracam do domu i ogarn? sprawy prywatne to mam czas na granie. Gra?em od kiedy pami?tam i raczej b?d? to nadal robi?. Obecnie gram w Black Ops 2 codziennie w godzinach popo?udniowych/wieczornych. BF 3 Premium posiadam, ale co? mi ostatnio szwankuje karta graficzna i mog? gra?, ale nie po 3/5h dziennie - jedna mapa nie powinna jako? negatywnie wp?yn?? na mĂłj sprz?t, ale oszcz?dzam go jak tylko mog?.

| Co? od siebie |

CĂł? mĂłg?bym napisa?? Hmm. Mo?e co? o sobie. Mieszkam w Inowroc?awiu i studiuj? zaocznie w Bydgoszczy logistyk? in?ynieryjn? na WSB. Pracuj? jako agent nieruchomo?ci i interesuj? si? wieloma rzeczami - pocz?wszy od fantastyki na filozofii i synergologii ko?cz?c. To chyba tyle :) Czekam niecierpliwie za odpowiedzi?.
Ostatnio zmieniony przez vacanT 2013-05-19, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ