Poprzedni temat «» Następny temat
Promien - miesi?czny ban z 2012 r.
Autor Wiadomość
Użytkownik Promien 


Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 03 Cze 2013

Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-06-03, 17:44   Promien - miesi?czny ban z 2012 r.

Witam Wszystkich


Na pewno co poniektĂłrzy Wasi klanowicze mnie znaj?, z niektĂłrymi gram dosy? cz?sto w jednym teamie. Pisz? gwoli wyja?nienia pewnej sprawy ju? zamkni?tej, a do ktĂłrej link kolega przes?a? mi dzi? w nocy na maila

chodzi dok?adnie o ju? zamkni?ty post z 10-2012r. znajduj?cy si? pod tym linkiem

http://www.forum.ptt-klan...90#.Uayyr5yweTs


nie ukrywam ?e by?em troch? zszokowany, a poza tym tez i jest mi troch? przykro i chcia?bym zainteresowane osoby prosi? o komentarz, ale po kolei ....

wyja?nienie

ten ca?y wpis ze screena - nie by? pisany przeze mnie. mam 36 lat i czasami wyje?d?am za granic? ze wzgl?du na prac? jak? wykonuj?. Od pa?dziernika do marca z ma?ymi przerwami przebywa?em na terenie Federacji Rosyjskiej ( obwĂłd Kaliningradzki ) swoje konto do gry udost?pni?em na ten okres dla syna kolegi, ktĂłry od czasu do czasu gra sobie na nim, a raczej gra? a? do dzisiaj.

z gĂłry przepraszam za to zachowanie, wcze?niej nie mia?em o tym poj?cia !

druga sprawa !

jest mi nie ukrywam przykro ?e na publicznym forum okre?lacie mnie przezwiskami jakimi jestem atakowany g?Ăłwnie na Waszym serwerze. Jest mi przykro ?e Morpheus pisze tak o mnie, a jak gram ja osobi?cie, a inni tak zaczynaj? mnie atakowa? ( nie mĂłwi? tu o PTT ) to nikt z Was na to nie reaguje ( cho? mo?e zdawa? si? to poniek?d usprawiedliwione, bo si? nie skar??. )

chcia?bym rĂłwnie? zada? pytanie graczowi Aimathead i rwij_papucie kiedy i jak moje zachowanie by?o niestosowne ?

generalnie nie za cz?sto odzywam si? na shoucie je?li ju? i s? to negatywne komentarze to najcz??ciej
- kamikaze noob lub nuub
- clay noob lub nuub
- base raper idiot lub nuub


Wasz serwer mam w ulubionych i chyba sami zauwa?yli?cie ?e jestem na nim raz cz?sto i czasami d?ugo mnie nie ma. to ze wzgl?du na moje wyjazdy lub nat?ok pracy.
informuj? rĂłwnie? ?e od dzisiaj na moim koncie b?d? gra? tylko ja .


Do nikogo nie ma pretensji, za z?e zachowanie syna kolegi przepraszam ( mam nauczk? na przysz?o?? ) nie ukrywam ?e ma troch? ?al za epitety ktĂłre id? pod moim adresem na Waszym forum a ktĂłre takie same spotykaj? mnie na Waszym serwerze ze strony innych graczy . Czekam rĂłwnie? na informacje jakie dok?adnie zachowanie by?o nie fair - by? mo?e nie ktĂłre z nich te? dotycz? mojej osoby.

P.S. do dzi? by?em ?wi?cie przekonany ?e jestem chyba generalnie dobrze odbierany i tolerowany na Waszym serwerze. Je?li nie - prosz? rĂłwnie? o info a nie b?d? wi?cej zak?Ăłca? porz?dku swoj? osob?

??cze pozdrowienia
Promie?
_________________
..just a litlte help with you
Ostatnio zmieniony przez Promien 2013-06-03, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik MOORFEUSZ 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Dołączył: 16 Gru 2011

Posty: 408
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-06-03, 18:02   

Pisa?em tak o osobie jak to wyja?niasz ktĂłra gra?a wtedy na tym koncie(je?li uznamy to za prawd?, ale najprawdopodobniej jest to prawda bo specjalnie by? na forum nie pisa?). Nie pami?tam ju? za bardzo wpisĂłw jakie sz?y od gracza Promienie?-z-nieba ale s?dz?c po moim wkurwieniu i screenie od papucia chodzi?o o to ?e ty nie ty, to konto, wchodzi?o prawie codziennie na nasz serwer i pisa?o tego typu teksty ?e serwer jest chujowy a i tak na drugi dzie? znowu na niego wbija?.
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   80%   36/45
Użytkownik Promien 


Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 03 Cze 2013

Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-06-03, 18:29   

........konto jest moje i od dzi? gram na nim ju? tylko ja. je?eli ?le m si? gra na jakim? serwie albo jestem na dany serwer za s?aby ( gram generalnie przeci?tnie ) to go zmieniam po prostu i tyle. czekam na ostateczne decyzje
_________________
..just a litlte help with you
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]aimathead 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 09 Wrz 2012

Posty: 285
Skąd: B?dzin
Wysłany: 2013-06-03, 18:36   

Cytat:
Nalezalo mu sie. To nie byl pierwszy ani nawet drugi przejaw braku kultury z jego strony.


Nie wiem co tu wyja?nia?, moja wypowied? z poprzedniego tematu by?a wyczerpuj?ca. Je?eli Ty, lub ktokolwiek inny, komu udost?pniasz swoje konto, wchodzi na serwer i obra?a gospodarza... nie raz czy dwa, a nagminnie, powinien ponie?? tego konsekwencje. Przy banowaniu mnie nie by?o, nie mia?em wtedy tak?e uprawnie? ?eby takiego bana za?o?y? ale uwa?am, ?e decyzja by?a s?uszna.

Mo?e zacznijmy od tego w jakim celu powsta? ten temat? Ban ju? dawno si? sko?czy?, na serwerze mo?esz gra?, wi?c o co chodzi?
Ostatnio zmieniony przez aimathead 2013-06-03, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   80%   28/35
Użytkownik [ZPTT]qoobeq 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2011

Posty: 824
Skąd: UK
Wysłany: 2013-06-03, 18:57   

Cze?? Promie?.

Niestety, wygl?da na to, ?e osoba, ktĂłrej u?yczy?e? konta wyrobi?a Tobie niez?? opini? u nas. Jeste? u nas cz?stym bywalcem i 99% klanowiczĂłw Ciebie kojarzy. Dorzu? do tego kilka tekstĂłw w stylu "ten serwer to, PTT klan tamto" i sprawa jest przes?dzona.

Nie ma si? tu chyba co rozpisywa?, zapraszamy do wspĂłlnej gry.

@aim
Chyba rozumiem dlaczego powsta? ten w?tek. Promie? si? po prostu wkurzy?, ?e lec? epitety w jego kierunku, oczywi?cie nie zdaj?c sobie sprawy, co wyrabia? "kto? tam" na jego koncie.
Ostatnio zmieniony przez qoobeq 2013-06-03, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 25 HP   1%   14/1490
   MP   100%   711/711
   EXP   79%   58/73
Użytkownik Promien 


Informacje
Wiek: 46
Dołączył: 03 Cze 2013

Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-06-03, 19:43   

hej



nie wkurzy?em si? dlatego ?e lec? w moim kierunku epitety z Waszej strony (PTT ) bo nigdy co? takiego mnie raczej nie spotka?o( w czasie gry ) a bynajmniej nie pami?tam. Zdarza si? ?e inni gracze mnie wyzywaj? na waszym serwerze ze wzgl?du na mĂłj sposĂłb gry ( cz?sto atakuje no?em - a to denerwuje)wyzywaj? mnie tak jak napisa? o mnie MORPHEUS w zesz?ym roku. dlatego jak zobaczy?em to samo na Waszym forum to od razu napisa?em.

post napisa?em ze wzgl?du na fakt ?e nie zdarzy?o mi si? jeszcze nigdy, aby kto? mnie tak obsmarowywa? na w?asnym forum - a nie lubi? by? wybitnie nie lubianym z nie wiadomych dla mnie powodĂłw.
fakt udost?pnienia mojego konta dla syna kolegi - moja wina - nie przewidzia?em takich problemĂłw. post napisa?em te? ze wzgl?du na w?asny klan - nie chcia?bym ?eby moi mieli do mnie pretensje ( a jeste?my klanem + 30 ) wi?c dalsze rozprawianie nie ma sensu. dziwi? si? tylko ?e nikt mi tego w czasie gry nie napisa? - a dosta?em link do zamkni?tego tematu na maila od innych osĂłb . postawcie si? na moim miejscu a powinni?cie zrozumie?.

pozdrawiam

p.s. pisa?em pro?b? o inne przyk?ady gdy? czasami syn kolegi gra? na moim koncie od marca kilka mo?e razy, nie za cz?sto bo siedz? obecnie na ty?ku w kraju. do ko?ca sam nie wiem czy tez mo?e s? jakie? pretensje bezpo?rednio do mnie - to co ja pisz? - odsy?am do mojej 1 - szej wypowiedzi.

jakkolwiek - moje konto ju? nie jest i nie b?dzie udost?pniane nikomu.
_________________
..just a litlte help with you
Ostatnio zmieniony przez Promien 2013-06-03, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2013-06-03, 21:15   

Nie wiem po co tego kotleta odgrzewasz byla zbrodnia i kara temat zapomniany. Twoje zachowanie czy Twojego konta bylo niestosowne 10-10-2012 roku za co dostales/konto dostalo bana na 30 dni. Co do bana to ja poprosilem bo zabilem Ciebie czy tam Twoje konto pare razy pod rzad na sekwanie i zaczely sie bluzgi.
Cytuje:
http://zapodaj.net/87f2b3a5dd40f.png.html
Sprawe uwazam za zamknieta cieszy mnie fakt ze to nie Ty byles sprawca tego wybryku co do komantarzy jaki szly od nas byly oparte na starych doswiadczeniach . Zapewniam ze teraz nikt do Ciebie nie ma zadnych awersji czy problemu.
Pozdrawiam i zapraszam na nasz serwer.
Ostatnio zmieniony przez jajeczkoo 2013-06-03, 21:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [B]Suseel 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 22 Wrz 2012

Posty: 178
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2013-06-03, 21:16   

Elo, pamietam ta sytuacje bo osobiscie wtedy gra?em i optowa?em za banem dla Ciebie, chodz jak sie teraz okazuje to nie byles Ty ;) Godzin apozna w nocy i wyzywanie Nas od zjebow, debili itp, pamieam jeszcze screeny robilem ;) I poszed? ban.

Wracajac do sprawy to raczej nie powinienes miec zalu do Nas ze zle Cie odbieramy skoro Ty Nas wyzywa?es od najgorszych i to niejednokrotnie na naszym serwerze, a pozniej juz kazdy raczej traktowal Cie z przymrozeniem oka, tak szczerze pewnie wiekszosc myslala ze jestes jakims gimbusem.

wysz?o jak wysz?o nauczke dosta?es, mysle ze sprawa wyjasniona i mozesz byc pewny ze nikt Cie nie bedzie wyzywa? od Promienia z odbytu :D

P.S Temu synalkowi kolego udzielilbym niez?ej reprymendy, chodz podejrzewam ze przyjeba?bym gowniarzowi, bo sadzac po jego wypowiedziach to pewnie z 17 lat max ma ;]

Pozdro i zapraszamy na serwer :)
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   40%   11/27
Użytkownik [ZPTT]TORO_POLAND 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 45
Dołączył: 08 Wrz 2012

Posty: 259
Skąd: O?awa
Wysłany: 2013-06-03, 21:22   

Wbij na ts-a, pograj z nami a sprawa si? z?agodzi wg mnie. No i musz? Ci wbi? no?a za pewn? sytuacj? ;/
 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   5%   2/35
Użytkownik Brutal_Demon 



Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2008

Posty: 2809
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 10/3/6
Wysłany: 2013-06-03, 21:32   

Cytat:
Nie wiem po co tego kotleta odgrzewasz byla zbrodnia i kara temat zapomniany.

Rwij, qoobeq ju? napisa? dlaczego jego zdaniem Promie? odgrza? jak?e oryginalnie kotleta...

Zamykam temat bo zaraz nas zaleje fala postĂłw z serii Captain obvious oraz "dojrza?e porady ?yciowe"



Cytat:
Pozdro i zapraszamy na serwer
 
     
Poziom: 42 HP   4%   230/5755
   MP   100%   2747/2747
   EXP   1%   3/186
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ