Poprzedni temat «» Następny temat
Back to Bad Company 2!
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2014-01-14, 08:24   

Mam bc2 wiec tez moge pograc, zainstalowalem wczoraj.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [ZPTT]x_elll_x 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 29 Cze 2013

Posty: 245
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-01-14, 09:42   

Gameplay przyjemny ale animacja no?a najgorsza ze wszystkich jakie widzia?em. W zasadzie to nawet animacj? nie mo?na nazwa? :D
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   63%   21/33
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2014-01-14, 10:26   

x_elll_x napisał/a:
Gameplay przyjemny ale animacja no?a najgorsza ze wszystkich jakie widzia?em. W zasadzie to nawet animacj? nie mo?na nazwa? :D


i wlasnie o to chodzi na co mi animacja noza trwajaca pare sekund skoro ja w tym samym czasie dostaje kose albo kulke jak go wbijam..... Nikt normalny nie stoi z kosa w rece na polu walki i pastwi sie nad niesmiertyelnikami...... lece z kosa pierdykne w tetnice szyjna lece dalej, koles na bank nie zyje..
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2014-01-14, 10:36   

rwij_papucie napisał/a:
x_elll_x napisał/a:
Gameplay przyjemny ale animacja no?a najgorsza ze wszystkich jakie widzia?em. W zasadzie to nawet animacj? nie mo?na nazwa? :D


i wlasnie o to chodzi na co mi animacja noza trwajaca pare sekund skoro ja w tym samym czasie dostaje kose albo kulke jak go wbijam..... Nikt normalny nie stoi z kosa w rece na polu walki i pastwi sie nad niesmiertyelnikami...... lece z kosa pierdykne w tetnice szyjna lece dalej, koles na bank nie zyje..


Dokladnie, dlatego niestety bf czy w ogole gry obecnie wygladaja jak wygladaja bo jak Ell napisal - nie ma animacji i mu sie nie podoba ;) Kiedys jak sie gralo w bc2 (ktore tez idealne nie bylo) to wrzucales kose, albo i dwie, kilka osob z karabinku, kosa i leciales przed siebie. Dzis jak to mowi Papuc, na chuj mi animacja, ktora trwa iles tam czasu nie wiem po co a w tym czasie dostajemy serie od kogos bo kurwa ja musze zobaczyc jak niesmiertelnik odrywa. To wszystko wychodzi z placzu dzieci na forum dice. Kolejna sprawa to animacja odbijania noza - to juz w ogole jest mi zajebiscie potrzebne. Pewnie w BF5 pojawi sie tarcza odbijajaca pociski albo mozliwosc zatrzymania kul po naladowaniu pasku energi cos a'la - > Neo z Matrixa, litosci :)
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2014-01-14, 12:09   

Ja tez juz mam zainstalowalem o polnocy i zagralem jedna runde do piatej rano... To jest dobreee... Serdeczne podziekowania dla Rampalta :D

Oczywiscie RUSH!
_________________
Martwi nie potrafią skakać
Ostatnio zmieniony przez KWB_Daras 2014-01-14, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Użytkownik [ZPTT]x_elll_x 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 29 Cze 2013

Posty: 245
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-01-14, 15:13   

bahama_mama napisał/a:
rwij_papucie napisał/a:
x_elll_x napisał/a:
Gameplay przyjemny ale animacja no?a najgorsza ze wszystkich jakie widzia?em. W zasadzie to nawet animacj? nie mo?na nazwa? :D


i wlasnie o to chodzi na co mi animacja noza trwajaca pare sekund skoro ja w tym samym czasie dostaje kose albo kulke jak go wbijam..... Nikt normalny nie stoi z kosa w rece na polu walki i pastwi sie nad niesmiertyelnikami...... lece z kosa pierdykne w tetnice szyjna lece dalej, koles na bank nie zyje..


Dokladnie, dlatego niestety bf czy w ogole gry obecnie wygladaja jak wygladaja bo jak Ell napisal - nie ma animacji i mu sie nie podoba ;) Kiedys jak sie gralo w bc2 (ktore tez idealne nie bylo) to wrzucales kose, albo i dwie, kilka osob z karabinku, kosa i leciales przed siebie. Dzis jak to mowi Papuc, na chuj mi animacja, ktora trwa iles tam czasu nie wiem po co a w tym czasie dostajemy serie od kogos bo kurwa ja musze zobaczyc jak niesmiertelnik odrywa. To wszystko wychodzi z placzu dzieci na forum dice. Kolejna sprawa to animacja odbijania noza - to juz w ogole jest mi zajebiscie potrzebne. Pewnie w BF5 pojawi sie tarcza odbijajaca pociski albo mozliwosc zatrzymania kul po naladowaniu pasku energi cos a'la - > Neo z Matrixa, litosci :)


Bardziej chodzi mi o pewn? rĂłwnowag?. Niech wsadzanie kosy troszku trwa. Wiadomo, ?e nie prawie 5 sec jak to jest teraz ale przecie? nie 0,1 sek bo to nie ma sensu. Wbijasz w grupk? ludzi i robisz ULTRAKILL co jest dla mnie idiotyzmem. Wydaje mi si?, ?e zbalansowany czas wbijania kosy mĂłg?by by? oko?o 1-1,5 sek. Kontra, moim zdaniem w BF4 od przodu jest bardzo trafnym wyborem. To mi si? bardzo podoba. Wiem, ?e wielu to irytuje ale jest jaka? forma obrony. Dziwi mnie jednak fakt, ?e akceptujecie kosy szybkie bez animacji a wkurwiali?cie si? na mo?liwo?? szybkiej i niesko?czonej reanimacji w BF3. Przecie? to jest to samo tylko w jednym wypadku ratuje si? ?ycie a w drugim zabija.
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   63%   21/33
Użytkownik [ZPTT]jajeczkoo 


Informacje
Dołączył: 19 Wrz 2012

Posty: 880
Skąd: xxx
Wysłany: 2014-01-14, 15:26   

Ell w prawdziwym zyciu gwarantuje Ci ze nie jestes sie w stanie obronic przed kosa w 90% przypadkow ba nawet w 99% to po pierwsze. Po drugie wlasnie ten ultrakill to bylo cos dobrego, pokazywal jak gracz ma skilla i potrafi wparowac w 6 kolesi i zrobic sieczke nozem i pistoletem. Teraz dolatujesz do kilku snajperow i musisz czekac na pierdolona animacje zanim ich zalatwisz nozem, bo pistoletem czy innym scierwem ciezko zajebac 3/4 osoby na raz i trzeba miec wybitenego farta bo jeszcze jakies durne dzwieki umierania slychac na kilometr. Jeszcze sie taki nie urodzil co dostal kose w szyje i dar ryja ... Dawniej wpadales w grupe kampow i mieliles jednego za drugim w pare sekund bez wodotryskow.
 
     
Poziom: 26 HP   2%   32/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   52%   41/78
Użytkownik [ZPTT]x_elll_x 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 40
Dołączył: 29 Cze 2013

Posty: 245
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-01-14, 15:37   

rwij_papucie napisał/a:
Ell w prawdziwym zyciu gwarantuje Ci ze nie jestes sie w stanie obronic przed kosa w 90% przypadkow ba nawet w 99% to po pierwsze. Po drugie wlasnie ten ultrakill to bylo cos dobrego, pokazywal jak gracz ma skilla i potrafi wparowac w 6 kolesi i zrobic sieczke nozem i pistoletem. Teraz dolatujesz do kilku snajperow i musisz czekac na pierdolona animacje zanim ich zalatwisz nozem, bo pistoletem czy innym scierwem ciezko zajebac 3/4 osoby na raz i trzeba miec wybitenego farta bo jeszcze jakies durne dzwieki umierania slychac na kilometr. Jeszcze sie taki nie urodzil co dostal kose w szyje i dar ryja ... Dawniej wpadales w grupe kampow i mieliles jednego za drugim w pare sekund bez wodotryskow.


No tak. Pami?taj, ?e w prawdziwym ?yciu nie jestem wyszkolonym ?o?nierzem. Dla "kosuj?cego" wiadomo, ?e frajda ale dla gin?cych ju? nie bardzo. Nie tyle, ?e nie fajne ale ?enuj?co irytuj?ce. Niemal tak bardzo irytuj?ce jak to, ?e w BF4 wbijasz go?ciowi kos? z ty?u a ten ci kontr? wali :P

Co nie zmienia faktu, ?e chyba skusz? si? na zakup BC2 i sam sprĂłbuj? :)
 
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   63%   21/33
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2014-01-14, 15:57   

rwij_papucie napisał/a:
Ell w prawdziwym zyciu gwarantuje Ci ze nie jestes sie w stanie obronic przed kosa w 90% przypadkow ba nawet w 99% to po pierwsze. Po drugie wlasnie ten ultrakill to bylo cos dobrego, pokazywal jak gracz ma skilla i potrafi wparowac w 6 kolesi i zrobic sieczke nozem i pistoletem. Teraz dolatujesz do kilku snajperow i musisz czekac na pierdolona animacje zanim ich zalatwisz nozem, bo pistoletem czy innym scierwem ciezko zajebac 3/4 osoby na raz i trzeba miec wybitenego farta bo jeszcze jakies durne dzwieki umierania slychac na kilometr. Jeszcze sie taki nie urodzil co dostal kose w szyje i dar ryja ... Dawniej wpadales w grupe kampow i mieliles jednego za drugim w pare sekund bez wodotryskow.


Popieram, Papuc. Ja rozumiem tez co Ell ma na mysli ale pamietajmy - to jest gra panowie i ma cieszyc a nie wkurwiac. Zgadzam sie w 2oo% - to skill bylo wpasc i kosa potraktowac paru kampiacych noobow. Gesto i czesto kosa byla dobrym narzedziem w zwarciu - ot, tak wpadales sobie na tyly i kosiles kilku a reszte na pistol/karabin.

Najwazniejsze jest Ell ze majac do wyboru kose automatycznie wiesz ze mogles go zabic pistolem, karabinem, c4 a skoro wybierasz noz i chcesz zyc dalej to nie po to zeby zginac od zjebanej animacji bo w ciagu tego czasu ktos wybiega zza rogu i dostajesz kulke. Masz wtedy swiadomosc ze mogles go zabic w inny sposob a lezysz bo kurwa dice musialo cos spierdolic.

ps, Daras - serwery do bc2 normalnie zyja ? Bo mowisz ze grales Rush i wszystko git. Kurwa, jestem mocno zdzwiony bo jezeli tak jest to w sumie chyba pozegnam sie z bf4 i zaczne grac w bc2 na nowo. Rush rzadzi ! :D
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [B]b4son 
Braterstwo Broni

Dywizja Battlefield




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 20 Mar 2013

Posty: 419
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-01-14, 16:15   

bc2 mam mozemy ponapierdalac :)
_________________
Don't Ignore Important Lyrics
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   4%   2/49
Użytkownik [ZPTT]MoonCrash 



Informacje
Dołączył: 03 Lut 2012

Posty: 704
Skąd: Siemiatycze
Wysłany: 2014-01-14, 18:42   

My z Darasem juz po pierwszych wygranych:D Ah ten bc2:D
_________________

 
     
Poziom: 24 HP   1%   13/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   8%   6/68
Użytkownik [ZPTT]KWB_Daras 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 31 Sty 2013

Posty: 592
Skąd: Trn
Wysłany: 2014-01-14, 18:44   

RUSH 4 EVER !!!

Dzia?aj? i maj? si? dobrze a nawet s? pe?ne... w?a?nie nakurwia?em z Munkruszem i Jackiem ale zmuszony jestem zrobi? sobie przerwe...
Jak co? to wpadaj ?mia?o

M1 Garand <3
_________________
Martwi nie potrafią skakać
Ostatnio zmieniony przez KWB_Daras 2014-01-14, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   30%   18/59
Użytkownik bahama_mama 



Informacje
Wiek: 38
Dołączył: 17 Sty 2013

Posty: 401
Skąd: Glasgow
Wysłany: 2014-01-14, 19:17   

KWB_Daras napisał/a:
RUSH 4 EVER !!!

Dzia?aj? i maj? si? dobrze a nawet s? pe?ne... w?a?nie nakurwia?em z Munkruszem i Jackiem ale zmuszony jestem zrobi? sobie przerwe...
Jak co? to wpadaj ?mia?o

M1 Garand <3


Ja jak cos to dopiero jutro bo bc2 zostal w Polsce. Musze do mamy sie odezwac zeby mi kod podala to sciagne gierke z orgina bo szkoda mi placic 20f za cos co w sumie juz mam. Jutro dochodze :)
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   64%   29/45
Użytkownik [ZPTT]ra131313 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 24 Mar 2013

Posty: 564
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2014-01-14, 20:43   

x_elll_x napisał/a:
rwij_papucie napisał/a:
Ell w prawdziwym zyciu gwarantuje Ci ze nie jestes sie w stanie obronic przed kosa w 90% przypadkow ba nawet w 99% to po pierwsze. Po drugie wlasnie ten ultrakill to bylo cos dobrego, pokazywal jak gracz ma skilla i potrafi wparowac w 6 kolesi i zrobic sieczke nozem i pistoletem. Teraz dolatujesz do kilku snajperow i musisz czekac na pierdolona animacje zanim ich zalatwisz nozem, bo pistoletem czy innym scierwem ciezko zajebac 3/4 osoby na raz i trzeba miec wybitenego farta bo jeszcze jakies durne dzwieki umierania slychac na kilometr. Jeszcze sie taki nie urodzil co dostal kose w szyje i dar ryja ... Dawniej wpadales w grupe kampow i mieliles jednego za drugim w pare sekund bez wodotryskow.


No tak. Pami?taj, ?e w prawdziwym ?yciu nie jestem wyszkolonym ?o?nierzem. Dla "kosuj?cego" wiadomo, ?e frajda ale dla gin?cych ju? nie bardzo. Nie tyle, ?e nie fajne ale ?enuj?co irytuj?ce. Niemal tak bardzo irytuj?ce jak to, ?e w BF4 wbijasz go?ciowi kos? z ty?u a ten ci kontr? wali :P








Co nie zmienia faktu, ?e chyba skusz? si? na zakup BC2 i sam sprĂłbuj? :)





?ENUJ?CA TO JEST KONTRA W BF4 dobiegam do go?cia jestem 15 cm od niego nagle robi zwrot o 180 stopni i mo?e robi? kontre bitch please je?li wbijam komu? kose od przodu OK ale nie tak
_________________
ra131313/RA.HannibalSmith
 
     
Poziom: 21 HP   1%   9/996
   MP   100%   475/475
   EXP   82%   46/56
Użytkownik [ZPTT]Rampalt 
Znajomy PTT




Informacje
Dołączył: 03 Lip 2011

Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-14, 21:33   

Swojego czasu grywa?em du?o w bfbc2, mĂłj ulubiony bf. Animacja no?a jest prosta i spe?nia swoj? rol?, pokazuje z czego w?a?ciwie zabi?e?, i niczego wi?cej nie trzeba. Wol? zabi? 3 wookie w taki sposĂłb, ni? z przewrotem w przĂłd, saltem do ty?u i padem na brzuch jak to jest w bf3 i bf4.
_________________
Będzie żołnierz, jak będą pieniądze.
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   24%   8/33
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ