Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja - Travis
Autor Wiadomość
Użytkownik Travis 



Informacje
Wiek: 25
Dołączył: 07 Mar 2016

Posty: 16
Skąd: Wodzisław Śląski
  Wysłany: 2016-03-09, 22:59   Rekrutacja - Travis

NICK & BATTLE-TAG : Travis#2163

WIEK: (minimum 17 lat) : Akurat rocznik 99 :)

PREFEROWANA POZYCJA (Heal , Tank , DPS ): Obecnie Healer.

PREFEROWANA KLASA (Warior , Druid , Rogue ...) : Priest, Druid, Pal.

LVL POSTACI : I tutaj jest taki myk, postać jest nowa bo horda 9 poziom obecnie, lecz lece do 20 na trialu po czym od razu kupuje abonament i lecimy dalej z poziomem, szybkie awansowanie mogę tutaj zapewnić :)

JAK DŁUGO GRASZ: ( Od którego dodatku " Vanila , TBC , WOTLK , CATA , PANDA , DRENOR) : Grałem na WOTLK potem na Cata kończąc na Pandzie przerwy tylko dlatego, że samemu gra się nudzi po jakimś czasie.

GDZIE GRAŁEŚ WCZEŚNIEJ: ( Realm , Serwer ) : Grałem właśnie wcześniej na Burning Legionie, miałem tam 60 monka + na paru serwerach których nazw niestety nie pamiętam.

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: Rozmawiałem z jednym z waszych Klanowiczów i opowiadał same dobre rzeczy, na TeamSpeaku widać że jest to liczna grupa więc im więcej tym lepiej przynajmniej ja tak sądzę.
Oczywiście oglądałem parę akcji na YouTubie, i z tego co zauważyłem jesteście grupą która dostarczy humoru, lubi się dobrze bawić, a o to tu chyba chodzi o dobrą zabawę przy grach.

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : Jeżeli chce to potrafię cały dzień przy komputerze przesiedzieć, ale No lifem bym siebie nie nazwał.

COŚ O SOBIE : Na początku tradycyjnie, jestem Damian mam 17 lat ( 14.02.1999 ) tak jest dokładnie w walentynki urodzony a może waleDrinki?
Swoją przygodę z world of warcraft zacząłem dosyć dawno na WOTLK jak pisałem u góry, niestety moje doświadczenie w tej nie jest takie wielkie, ponieważ poziom jaki miałem najwyższy to 60 powód opisywałem także u góry.
Przeleciałem także wiele prywatnych serwerów czy to z zwiększonym doświadczeniem czy przybliżone do serwerów globalnych.
Teraz mam wielką ochotę powrotu do gry i szukam drużyny, wpadłem na was i chcę spróbować ;)

Interesuję się StreetWorkout'em tak zwanym jeżeli nie wiecie co to jest to już wyjaśniam.
Są to porozstawiane obok siebie dripy czyli tak zwane drążki, rury.
Coś zbliżonego do siłowni, podciąganie, dipy, pompki, strengthbar dips oraz wiele innych ćwiczeń wzmacniające daną partie.
Ćwiczę już około 7 miesięcy.

Lecz teraz sytuacja troszkę się zmieni, ponieważ na ten miesiąc mam jeszcze jeden cel.
Zapisać się na siłownie, rzeźbić ciało przecież kobietki na coś muszą lecieć :D
Co do mojego celu jest on już realizowany.
Jak widać moje hobby to sport, w szkole jeżdżę na zawody najczęściej jest to bieganie na krótkie/długie dystanse.

Oczywiście moim największym hobby są kobietki, no co poradzę uwielbiam cycki!

Trzecim hobby są wiadomo gry, jest to świetny sposób na zabicie czasu, nudy.
Na komputerze nie siedzę 24/7 ale wystarczająco, chodzi tutaj o samą świetną zabawę.

Jestem chłopakiem z poczuciem humoru, lubię się nieźle pośmiać, rzucić czasem jakimś sucharem! :D
Także jestem osobą dosyć pomocną, zauważyłem to w wielu grach czasem potrafiłem oddać cenne przedmioty osobą które nie mają tyle czasu ile ja na gry, wiedziałem że i tak za jakiś czas ponownie zdobędę dany przedmiot.

Niestety jak każdy człowiek posiadam także wady, jestem osobą bardzo niecierpliwą.
Nie chodzi tutaj o żadne gry gdzie muszę poczekać godzine w miejscu zanim coś się zrobi, tylko w kwestiach takich jak kurier kiedy muszę czekać na niego dlużej niż 3 dni ;x
Także łatwo się denerwuje, ale tylko w sytuacjach kiedy w lolu potrafię zginąć 10 razy...

Jeżeli chodzi o moje marzenia to wyglądać jak np. David Laid.
Znaleźć miłość swojego życia, mieć prawdziwych przyjaciół.
Po prostu żyć jak najlepiej, trafić w totka też się by przydało. ;)

To na tyle w moim podaniu, chyba troszkę się rozpisałem niestety taki już jestem.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, i życzę samych sukcesów!
Ostatnio zmieniony przez Travis 2016-03-09, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   75%   6/8
Użytkownik [W]Br0niu 
Weteran




Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010

Posty: 418
Skąd: Slawno
Wysłany: 2016-03-10, 16:01   

Za długie nie czytam XD
_________________
Join The Glorious Evolution!
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   2%   1/49
Użytkownik Qba1818 
Dolan



Informacje
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lut 2012

Posty: 588
Skąd: Miastko
Wysłany: 2016-03-10, 16:26   

Jeżeli gadasz tyle co piszesz to masakra :wow:
_________________
Gooby pls!
 
 
     
Poziom: 22 HP   1%   11/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   23%   14/59
Użytkownik [ZPTT]kazik 
Lej mi pół szklanki
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2012

Posty: 233
Skąd: Sławno
Wysłany: 2016-03-11, 08:04   

Po wstępnej rozmowie na tsie doszliśmy do porozumienia ;) musisz ogarnąć dodatek ( Drenor ) i dobic min 90 nie koniecznie używając boosta masz czas do końca miesiąca.

I INFORMUJE ŻE JEST TO OSTATNIE PODANIE GDZIE OSOBA STARAJĄCA O DOŁĄCZENIE DO GILDI NIE MA WBITEGO 100 LVLA!
_________________
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   27%   9/33
Użytkownik [ZPTT]kazik 
Lej mi pół szklanki
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 14 Kwi 2012

Posty: 233
Skąd: Sławno
Wysłany: 2016-03-13, 17:24   

Przyjety na okres próbny zapoznaj się z Tutorial Rekruta
_________________
 
     
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   27%   9/33
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ