Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale godne polecenia!
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]KrzyyKrzysztof 



Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2016

Posty: 34
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2017-04-10, 12:51   Seriale godne polecenia!

Ostatnio taki Pan jak "Lemon:)" zaraził mnie (i kilka innych osób na TS) serialem :twisted: LUCYFER :twisted: . Ukradło mi to parę dni życia i w mojej ocenie nie żałuję.
Ktoś coś poleci na serialowego kaca?
_________________
Kto Ci ukradł marzenia do chu*a? Masz tylko jedno życie i patrz… co z nim robisz…?! ~Michał Wawrzyniak
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   63%   7/11
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-10, 12:51   

Preacher, Outcast ;)
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2017-04-10, 14:28   

Prison Break, po kilku latach wznowili serie o piąty sezon. Serial tak wciągający iż na koniec odcinka nie można się doczekać następnego.
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Użytkownik [ZPTT]Tester 
Weteran / Emeryt
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 35
Dołączył: 01 Mar 2008

Posty: 381
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-04-10, 16:13   

Iron Fist, Fringe, The Expanse, Constantine (niestety po pierwszym sezonie zapowiedzieli kontynuacje w postaci serialu animowanego), Falling Skies, Supernatural, The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Game of Thrones, Aftermath, A Series of Unfortunate Events, American Dad, Rick & Morty, Familly Guy, Dexter (pierwsze trzy sezony), How I Met Your Mother.

Tych kilka mi na prędkości na myśl przychodzi. Obejrzałem (te które się już skończyły), oglądam każdy z tych seriali i moi osobiści faworyci to:
-Fringe (bardziej współczesne X Files)
-The Expanse (ciekawe połączenie kilku wątków, wciągająca postać detektywa przywodząca na myśl stare dobre filmy detektywistyczne z tyyycią nutką NOIR))
-A Series of Unfortunate Events (jak bym oglądał Burtona :mg: )
-The Walking Dead. (każdy wie)

Enjoy :)
Ostatnio zmieniony przez Tester 2017-04-10, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   20%   9/45
Użytkownik [ZPTT]Talib 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączył: 27 Paź 2016

Posty: 29
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2017-04-10, 20:00   

Polecam tak jak wyżej The Walkig dead i Breaking Bad.
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   18%   2/11
Użytkownik [B]Painkiller 
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 23
Dołączył: 12 Mar 2016

Posty: 37
Skąd: Łaziska Górne, Śląsk
Wysłany: 2017-04-11, 04:22   

Ja ci polecam The Flash :)
  https://www.facebook.com/michal.wycislo.9" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   90%   10/11
Użytkownik [ZPTT]Okajka 
Znajomy PTT



Informacje
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016

Posty: 43
Skąd: Biała Rawska
Wysłany: 2017-04-11, 16:08   

Hannibal
_________________
Okaj
  https://www.facebook.com/okajkaa" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   38%   5/13
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-04-11, 17:56   

No to ja teraz pierdzielnę listę ZAJEBISTYCH tytułów ;)

    - Hannibal NBC - serial oparty jak powszechnie wiadomo na popularnej serii książek; 1. sezon jest bardziej poznawczy lecz z 2. i 3. wiąże się luźna interpretacja książek takich jak "Milczenie Owiec" czy "Czerwony Smok" polecam bardzo gorąco nawet jeśli tylko słyszałeś o kimś takim jak Hanka i nie masz nic wspólnego z kanibalami.
    DISCLAIMER: momentami MOCARNIE HARDKOROWE gore więc jeśli ktoś ma słabe nerwy - ogląda na własne życzenie :P

    - Orange Is The New Black - to tu o tutaj to serial bardziej dla kobitek (lub facetów), którym nie przeszkadza oglądanie nagich cipek i cycków w realiach osoby skazanej o przewinienie sprzed 10 lat wstecz (widać nie tylko Polski system zawodzi). Odcinki bardziej luźne, komediowe, mające niejako satyrycznie ukazać jak to jest być skazanym za chuj wi co i chuj wi z jakimi niewyżytymi seksualnie babami w akompaniamencie z wiecznymi dupo-jebcami czyli klawiszami. Enjoy!!!

    - Dexter - nie chodzi tu oczywiście o tego kreskówkowego okularnika z wiecznie nafutrowaną, popieprzającą mu po laboratorium siostrą lecz o serial którego głównym bohaterem jest morderca. Morderca z nieugiętym "credo" by zabijać tylko innych seryjnych zabójców, a co śmieszniejsze Dexter pracuje dla wydziału zabójstw i jest specem od krwii (np. trajektorii jej lotu podczas wymachiwania zajuszonym nożem etc). Jeśli to niewystarczający powód by odpalić serial, to dodam tylko, że ma zajebiście sexi siostrę, która non-stop klnie jak szewc; ale tak serio-serio, musicie zobaczyć chociaż to (i również jest policjantką. Noooo... i polecam sceny seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

    - Wikingowie - coś dla fanów mordobicia, trójkątów, polityki i Vallhali. Interesujące pod względem kulturowym i historycznym (WCALE nie oglądałam dla gołych klat umięśnionych facetów :wink: )

    - Sherlock BBC - amerykańska wersja to shit, ta to złoto. End of story.

    - Skins - tak jak w/w plus taka trochę opera nie-mydlana o perypetiach wiecznie chlejącej i naćpanej młodzieży brytyjskiej. Często pokazuje jak bycie (stawanie się) dorosłym ssie.

    - Lucyfer - mówi samo przez się, nie trzeba nic tłumaczyć :devil2:

    - Supernatural - gdy ktoś ma ochotę na super-zajebistego tasiemca o dwóch braciach przemierzających USA by zwalczać wszelkiego rodzaju i pochodzenia potwory przy okazji nadziewając się notorycznie na postaci takie jak demony, Król Piekieł, anioły, archanioły i samego Boga(!!!) No i tak z od 5 do 10 razy przy okazji uratowali świat przed apokalipsą (samemu ją najpierw jakoś wywołując ale ciiiii).
    DISCLAIMER dla wierzących: Po obejrzeniu tego serialu już nigdy nie spojrzycie na Wiarę w ten sam sposób lub przestaniecie oglądać i nazwiecie serial herezją, you decide.

    - The Walking Dead - po co mam się wysilać i tłumaczyć? Po prostu czysta zajebistość w postaci odciętego łba zombie podanego na tacy ze związanych nóg, polany świeżym trupim jadem, bon apetit!

    - Breaking Bad - nudzą Ci się lekcje chemii? Zacznij produkować najczystrzą metamfetaminen! Czyli poradnik jak stać się multimilionerem w zaledwie parę sezonów ;)

    - Orphan Black - ładna pani przemierza świat napotykając na nim swoje klony - za każdym razem gdy "klon" ginie ona przejmuje jego świadomość, tożsamość i tak wgl to nwm jak to wytłumaczyć bo dopiero sie za ten serial zabieram ale już gorąco polecam ;)



TAK OBEJRZAŁAM TE WSZYSTKIE SERIALE.
NIE MAM ŻYCIA XDDDD
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [ZPTT]Scorp!oN 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 28
Dołączył: 07 Wrz 2015

Posty: 86
Skąd: Łuków/Lublin
Wysłany: 2017-04-11, 18:58   

Truchełko, co Ty wiesz o nie posiadaniu życia XD



Wrzucę parę propozycji od siebie jak wrócę do domciu :-D
_________________
You can't change the wind but you can set your sails.
 
     
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   26%   5/19
Użytkownik [ZPTT]Ofaf 
I'M FABULOUS <3



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2015

Posty: 290
Skąd: Warszawa/Augustów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-11, 19:02   


Co wy wiecie o nieposiadaniu życia XD
_________________

 
     
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   94%   33/35
Użytkownik [ZPTT]Truchlo 



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 31 Paź 2016

Posty: 368
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2017-04-12, 15:20   

@Scorpion ja na serialach już z 3 lata straciłam jak nie więcej jakby to podliczyć, Dextera to na jednym oddechu dwa miesiące oglądałam non-stop tylko z przerwą na spanie i jedzenie etc (nie ma się w sumie czym chwalić bo to już uzależnienie było ale no :P ). Nie ucz dziada charkać XD

@Olaf ty byś se babe albo chłopa znalazł bo sorry ale Riotu nie wyruchasz DX
 
     
Poziom: 17 HP   1%   6/630
   MP   100%   301/301
   EXP   90%   37/41
Użytkownik [PTT]Zatwardzialy 



Informacje
Dołączył: 12 Kwi 2017

Posty: 36
Skąd: Rumia
Wysłany: 2017-04-12, 23:10   

Person Of Interes - po 1 odcinku tak mnie wciagnelo, ze wzialem wolne i 2 dni zeszlo na ogladaniu :)

Dexter - Miod malina, kazdy lubi seryjnych mordercow w TV

Mentalista/Lie To Me - dosc podobne seriale, polecam ofc oba :)
 
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   81%   9/11
Użytkownik [ZPTT]KrzyyKrzysztof 



Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2016

Posty: 34
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-13, 11:45   

Ok, widzę że muszę rzucić pracę, zamontować łazienkę w pokoju, wstawić lodówkę i na wszelki wypadek w razie awarii prądu dodać agregat prądotwórczy gdzieś pod łóżkiem. Tak 3 lata i pewnie wszystko obejrzę. Dzięki za pomoc :) )))
_________________
Kto Ci ukradł marzenia do chu*a? Masz tylko jedno życie i patrz… co z nim robisz…?! ~Michał Wawrzyniak
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   63%   7/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ