Poprzedni temat «» Następny temat
Lamuusek
Autor Wiadomość
Użytkownik [CS]Lamuusek 
Moderator

CS GO



Informacje
Wiek: 26
Dołączył: 20 Cze 2016

Posty: 148
Skąd: Biskupiec
Wysłany: 2017-04-19, 11:58   Lamuusek

Imię : Adrian

Miasto zamieszkania : Biskupiec

Wiek : 19
Jak długo grasz online : No... Będzie już coś ok 10-11 lat :P

Jak nas znalazłeś : Przez forum i Brutełka.... xD No cóż akurat dzięki niemu tu jestem i nie narzekam. Cieszę się, że trafiłem na tego ts'a :P

Ile czasu poświęcasz na gry : Różnie .. W tygodniu od 1-4h. W weekedny to inne loty xD Wtedy można i nolife'a jebnąć :P

W jakie gry lubisz grać : CS:GO, LOL, MC, OSU, Devil May Cry i sporo innych tytułów :P

Preferowany komunikator głosowy : Skype , TS , Ventrillo jak jeszcze istnieje ^_^

Kilka słów od siebie : No cóż ... Mogę się produkować, ale nie muszę. Pewnie większość z klanu już mnie zna. Napiszę może coś innego. Lubię ten klan i chciałbym aby istniał jak najdłużej i trzymał się dobrze. Na tym ts'ie poznałem różne osoby.. Większość z nich mogę traktować jak przyjaciół... Co prawda internetowych, ale przyjaciół. Są też osoby które mógłbym traktować dosłownie jak rodzinę... To jest własnie magia internetu.. Poznajesz osoby przez kabel które zawsze ci pomogą i pocieszą w odróżnieniu do szmat na ulicy xD... Fajne jest to, że różnica wiekowa chuja tu robi. Oczywiście jakiś szacunek trzeba mieć ... Jednak z takim Bodziem czy Wodzem da się pogadać i śmiać w pizdu xD Kocham tego ts'a. Zazwyczaj jak miałem jakąś ekipę to ona padała po roku max. Tu wyczuwam dobrze spędzony czas przez lata :D Każdy na tym tsie jest dla mnie na swój sposób ważny, dlatego tak często walczę żeby ktoś nie odchodził itd.. :)


Wiadro z wami !
Edit : Zapomniałem dopisać, że lubię jarać w chuj xD Nie uzależnienie .. To jest pomoc na złe dni i złych ludzi których w moim życiu jest multum :P
Ostatnio zmieniony przez Lamuusek 2017-04-19, 12:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   24%   6/25
Użytkownik [ZPTT]KrzyyKrzysztof 



Informacje
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2016

Posty: 34
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2017-04-24, 11:58   

I Wiadro z Tobą!

:drunk:
_________________
Kto Ci ukradł marzenia do chu*a? Masz tylko jedno życie i patrz… co z nim robisz…?! ~Michał Wawrzyniak
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   63%   7/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ