Poprzedni temat «» Następny temat
ASDASDASast
Autor Wiadomość
Użytkownik kirraa 
Człwiek spod tłumu


Informacje
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Wrz 2017

Posty: 2
Skąd: Wrzosłowowawice
  Wysłany: 2017-09-08, 05:16   ASDASDASast

NICK TS: Kirrrrrrra

NICK: Nie mam stałego konta, gram na wielu, no ale w takim razie proszę : bkdlh, szupien13, legendary angel, dadypl, msfix, errorq0, adiseng13, gamemodeonlyeasy, andrew steven, masterQ0,(aktualnie gram na tym :)ASDASDASast - tak z grubsza to tyle, jeszcze miałem tam jakieś konta ale na innych regionach tzn. nie pamietam nicków ..

WIEK: (minimum 18 lat) : 20

PREFEROWANA POZYCJA (max. jedna pozycja, ew. zastępcza): w s4-5 kochałem jungle, dzisiaj to mi to obojętne wegetuje pomiędzy junglą a supp.

PREFEROWANE POSTACIE (min. 3 - performance będzie brany pod uwagę) : singed, shaco, lee sin

DYWIZJA SOLO : zależy gdzie ? XD ; plat 2 najwyżej

JAK DŁUGO GRASZ: (jeśli możliwe podać championa, który wyszedł jako pierwszy) : coś koło chyba 2 sez - jedynie co mogę sobie przypomnieć to zyre która wychodziła gdy jak wbijałem 30 lvl

DLACZEGO WYBRAŁEŚ WŁAŚNIE NAS: wszystkiego trzeba doświadczyć, chce zobaczyć na własne oczy jak wygląda ten oto klan z wewnątrz i przekonać się że jednak jest jakiś do którego przynależe.

ILE MOŻESZ PRZEZNACZYĆ CZASU NA GRĘ : różnie o ile to się nie pokryję z moją pracą to dużo. cięzko mi tutaj podawać w godzinach, ale min z 3h max : no w sumie tutaj nie ma ograniczenia gram dopóki mnie nie znudzi (rekord 33h,26+/-min )

TWOJE POPRZEDNIE KLANY/DRUŻYNY : delta, zakon7

COŚ O SOBIE :A więc moja historia rozpoczeła się 11.04.97 na porodówce - rodzicie spedziewali się dziewczynki, a to niestety byłem ja... Przez całe życie wypominane było mi to jak to możliwe, że zamiast dziewczynki wyrósł im w domu olbrzymi orangutan z dwoma metrami wzrostu ze stopa numer 54, i płaskostopiem, normalnie w wodze to czuje się jak ryba ze względu na ilość posiadanych fałd jestem w stanie się przetransformować w pływającą foke która magazynuje swoje ciepło by natychmiast je uwolnić w trybie ekspresowym w kiblu, ze względu na moją naturę połowę czasu spędzonego w robocie, spędzam na posiedzeniu, czytając najdrobniejsze druczki opisów produktów czyszczących ten świat z gówna, (tzn. domestos itp), moje życie legło w gruzach gdy na komunie zamiast prezentow i pieniędzy dostałem: parę skarpetek i marzenie że dostałem w nich pieniądze i słodycze. Aktualnie przypominając tą sytuacje rodzince, dostaje ekspresowy wykład że kiedyś były inne czasy i ja mogę ekspresowo wylecić z chaty. Tak więc zamykam się w swojej piwnicy, gdzie na codzień jaram jeez z bongo, ciemnieją mi ściany, i czasem rano spotykam ślimaki na podłodze, (tak wilgoć je woła do sb), tak więc wiecie w jakich okolicznościach zostałem kim zostałem, co do poczęcia mnie? to nwm boję się zapytać, jeżeli nadali by mi imię tam gdzie zostałem poczęty, aż strach pomyśleć.



p.s Trawnik...
Ostatnio zmieniony przez kirraa 2017-09-08, 05:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Użytkownik [B]Katsi 
Liderka
Braterstwo Broni



Informacje
Wiek: 26
Dołączyła: 02 Paź 2016

Posty: 205
Skąd: z Legnicy
Wysłany: 2017-09-08, 08:19   

hahaha urzekła mnie twoja historia. Nieźle się opisałeś, zmyliło mnie na początku nick, bardziej do dziewczyny pasuje. Ale ogólnie jak zachowujesz się podczas gry, nie było dane mi jeszcze sprawdzić. Zapraszam do gry, a jeżeli inni już grywali z tobą, to proszę o ich krótkie opinie. Ω
_________________
Hah Bóg napisał taki wstęp, szanuj ludzi - ku*wy tęp.

Alo ASURI?! NIE TO Xayah
  https://www.facebook.com/profile.php?id=10001" title="Profil Facebook">
     
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   36%   11/30
Użytkownik [PTT]Mcklimcio 



Informacje
Wiek: 27
Dołączył: 26 Paź 2016

Posty: 137
Skąd: świecie
Wysłany: 2017-09-08, 12:33   

Zapraszam na ts :)
Spam do osób z ikoną lolka :p
 
     
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   77%   17/22
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ