Poprzedni temat «» Następny temat
Coś ciekawego ?
Autor Wiadomość
Użytkownik Maestro


Informacje
Dołączył: 06 Wrz 2016

Posty: 1
Skąd: Gorzów WLKP.
Wysłany: 2016-09-06, 13:44   Coś ciekawego ?

Dzień Dobry!

Witam szanowne grono odbiorców po raz ostatni.

Wiem, że ten post będzie usunięty szybciutko, ale jeśli tak się stanie uznam to za osobiste zwycięstwo.

Mam tylko 2 rzeczy do przekazania, mianowicie:
1. Wszyscy nowi niech wiedzą jak się zakończyła nasza wspaniała przygoda z klanem PTT. Wodzu nie zgodził się na jakiekolwiek zmiany związane ze stroną, tsem itp, które na celu miały polepszenie warunków tutaj panujących. Mało tego, miał się ustosunkować do naszych wniosków, niestety brakło mu jaj, żeby nam to powiedzieć w twarz, więc zabrał nam w nocy uprawnienia na tsie i na forum. Po cichutku, jak większość już spała. Wspaniałe podziękowanie za aktywne uczestnictwo w życiu klanu, prowadzenie tsa i pomoc w ogarnianiu forum, przez tyle lat.

Sprawa nr 2.
Chciałem podziękować Wodzowi, za ponad 4 lata spędzone w tym klanie. To był wspaniały czas spędzony pod względem gamingowym jak i społecznym. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, (z którymi będę dalej kontynuował znajomość mam nadzieję, przez wiele lat), spędziłem wiele godzin na serwerach klanowych, świetnie się bawiąc. Moim zdaniem nie powinno się to tak kończyć, no ale trudno, życie.


Pozdrawiam, jako jeden z 3 liderów Ultimatum
Qba1818


P.S. Usuńcie ikonki na tsie i zróbcie jakieś nowe. Śmiesznie wygląda jak dzierżycie dumnie nasze autorskie "ordery" na tsie :D
P.S.2 Zapomniałem napisać. Nikt z klanu nie został wyjebany, odeszliśmy sami. To dosyć istotna sprawa.
Ostatnio zmieniony przez Maestro 2016-09-06, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Użytkownik [ZPTT]BODZIU_RAT 
Znajomy PTT




Informacje
Wiek: 47
Dołączył: 29 Lut 2008

Posty: 308
Skąd: Danzig
Wysłany: 2016-09-06, 14:06   

Witam.
Post nie zostanie usunięty, gdyż nie obrażasz ani nie prowokujesz nikogo swoją wypowiedzią.

Wodzu nie zgodził się na postulaty, bo to był szantaż a nie forma rozmowy.
Podziękujcie Klejowi za zabranie wam uprawnień na TSie. Anomalia przyszedł do nas na kanał i w obecności Wodza, zaczął wyzywać Volta, gdy dostał ode mnie "ripostę"- zbanował mnie. Wodzu widząc takie zachowanie, odebrał wam uprawnienia.
Krótko i na temat.
Pozdrawiam.
_________________
Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo to ja jestem największym skurwielem w tej dolinie.

The whole mental process is in our hands. You can see how thoughts create reality. You decide - the heaven ... or the hell.
Ostatnio zmieniony przez BODZIU_RAT 2016-09-06, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   41%   16/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ