Poprzedni temat «» Następny temat
Nao
Autor Wiadomość
Użytkownik [ZPTT]Nao 



Informacje
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Maj 2016

Posty: 441
Skąd: S-c
Wysłany: 2017-04-18, 19:24   Nao

Imię : Agata - Nao - NaoraSeo

Miasto zamieszkania : Tam gdzie jest przejście graniczne i nie potrzeba paszportu czyt. Sosnowiec

Wiek : 25 - stara ale jara

Jak długo grasz online : dawno dawno temu.. pomyślmy.. miałam lat 16 lat jak zaczęłam grać w Metka a potem pojawiło się coś takiego jak Lol a na końcu Elsword.. czyli jakby nie patrzeć jakieś 9/10 lat gram :P

Jak nas znalazłeś : Um.. Jak chyba 3/4 osób to brutalek. A między bogiem a prawdą to gdyby Nie Iluminati Sensei to bym nie poznała tak zajebistych osób.

Ile czasu poświęcasz na gry : Bardzooooo dużo. Często gęsto siedzę nawet 12h .. jak nie pracuje.

W jakie gry lubisz grać : Palladinsy, LOl'a, Gwint, HS, MC i ect. ( Czy granie na ludzkich nerwach to też gra?:P)

Preferowany komunikator głosowy : Ts, Skye

Kilka słów od siebie : dosyć szalona kobitka z dobrym poczuciem humoru. Jak chyba każdy tutaj wie, że poznałam na tym Forum jak i Ts'ie moją najlepszą drugą połówkę ( MefistoM) bez którego nie mogę żyć. A wszystko zawdzięczam Katsi ^^.
Potrafię rozbawić/ pocieszyć/ doprowadzić do płaczu.
Nie lubię się przechwalać. Pracuje i jestem największą szczęściarom, że poznałam takie osoby na tym Ts'ie które są dla mnie wszystkim.

Ten ts doprowadza mnie przemyśleń i daje mi power'a codziennie. Bo jak myślę, że jak wrócę do domu z pracy i będę was słuchać to robi mnie się robi ciepło na serduszku :) Czuje się niesamowicie jako Nie tylko lider grupy 1 ;)

Pokochałam na tym Tsie jednego z najbardziej dla mnie zajebistą osobę Mefisto, który daje mi szczęście i każdego dnia dzięki niemu się uśmiecham i cieszę się życiem.

Nie które osoby siedzące ze mną na tsie wiedzą najlepiej jaka jestem :)
Każdego z osobna traktuje inaczej. :)
Ostatnio zmieniony przez Nao 2017-04-18, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Poziom: 19 HP   1%   7/798
   MP   100%   381/381
   EXP   48%   24/49
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





Odwiedź nas



Wszelkie prawa zastrzeżone przez PTT-Klan.pl

Zakaz kopiowania jakichkolwiek elementów strony bez zgody autora!!!
Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci wysylane przez userów!!

Rok Założenia: 2005

Modyfikacje: WoDzU

ForumUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadSzukajFAQ